Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
Vetmia adoleshenca bukur kasandra lojra poezi fotot tjetrit besh jeta thenie histori eshte keni adoleshentet foto mire madhe antari fate ANTARET shprehje lumturi cfare jeten dashurie
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Pershkruaj veten tende...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 09, 2008 2:41 am

boooo, ca teme...te mos ishte per kuriozitetin qe ne pergjithesi me karakterizon per te tilla gjera, sdo kisha hyre fare te lexoja c'ishte shkruar...gjithsesi, e vetmja gje qe mund te them per veten time, ashtu sic e kam menduar une gjithnje, dhe qe sinqerisht, seriozisht me pershkruan koke e kembe, eshte:i am boring!!!!! my life is boring! kjo eshte e gjitha!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 09, 2008 9:43 am

Child In Time shkruajti:
sa kot

Nese te duket kot mbaje per vete opinionin! Dhe here tjeter mos shoh ti thuash venusit sa kot.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 09, 2008 12:04 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Child In Time shkruajti:
sa kot

Nese te duket kot mbaje per vete opinionin! Dhe here tjeter mos shoh ti thuash venusit sa kot.

ca pate re, e kisha per veten time, un as qe e njof venusit
a thot tema pershkruaj veten, edhe un ate bera !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 09, 2008 12:06 pm

aha, e kuptova gabim, thashe se e kishe per pershkrimin qe i ka bere venus vetes se vet.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 09, 2008 12:08 pm

sa kot edhe ti, cpun kam ti paragjykoj robt kot kur si njof
njs njs

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Sep 12, 2008 6:02 pm

jam njeri i dashur.. kam shum shoqeri dhe shkoj shum me ata. e keqja esht se srri dot shum me i ven se merzitem.du te leviz vazhdimisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Sep 12, 2008 6:51 pm

o aurel se po dal jashte temes njeh nje arber ne cerrik ti?nje arber tervolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 22
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Sep 12, 2008 7:00 pm

une jam goc goc dhe goc
dua te bej cfare te dua une dhe jo cte me thone te tjeret
haha
te tjerat gjejini vet
\
p.s Razz:P:P:P nese doni te me njihni telefononine 0900 900 900 hahahahha tallem Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
007
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Sep 15, 2008 3:13 pm

jam 007.brenda pak kohe mbush 17 vjec. jetoj ne elbasan dhe me pelqen te jem i rrethuar nga miqte . deshiroj tekrijoj miqesi te reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Sep 16, 2008 10:54 pm

mire se erdhe pra.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 25
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Oct 01, 2008 6:54 pm

Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Wed Oct 01, 2008 7:01 pm

hhahaahh o lale sa kam qesh me ket prezanitimin tat..hallall moo.....je i papam dhe i mirepritur ketu...sa per info (kete cunin e njof dhe nga afer e kam shok te ngusht)......ja kalofsh mire ketu me ne..... :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Thu Oct 02, 2008 4:19 am

Realkatil shkruajti:
Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D

hhahahahahahaha cfare prezantimi, njs
mire se erdhe mes nesh
kalofsh sa me mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 22
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Oct 03, 2008 5:24 pm

Realkatil shkruajti:
Yo waz up folks...
This is a HELLOOOOOO from ReaLkAtIl....

Nashtiii... jam 17 nga Cerriku... ne shkollen e mesme TOMORR SINANI ... kL II b .... hmmmm... prit se po mendohem i cik................
ahh po... kam nje eksperience pune prej 3 muaj e gjysem ne nje kompani dinjitoze kompiuterash ne ket qytet.. qyhet ServiSoft.. kam krijuar edhe 1 web site x te... nuk du me bo reklem Razz Embarassed

Ene sa x music........ ^o) ...... hmmmm mund te thoni qe jam i cuditshem por......... jam kengtar RAP edhe ne te njejten kohe per tekstet qe boj frymzohem nga Metali... :S:S amon mo shani LoL ...... vdes mas Iron Maiden edhe Metallica.... kurse HIM sjan nai gje x mua para ktyne 2 emrave........ pra sic thash jam kengetar RAP-i edhe "Klani" ne te cilin ndodhem eshte: TBA, ose The Bloody Alboz, ose Shqipet e Pergjakshme........

ok tani se na lodhet... Fuck u very much Razz (kjo o i shprehje qe e perdor sh) :D

prezantim i vecant ky i joti!!mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire ketu!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 25
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Oct 03, 2008 7:30 pm

thnx thnx.......... deri tani po kunaqem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Oct 03, 2008 7:51 pm

14 vjec nga el. i pershtatem cdo tipi
kaq per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Oct 03, 2008 8:06 pm

15 vjec jam nga durrsi jam shum shakator bej per shoqerine shum gjera rrespektoj shum te medhejte dhe bej shum te dashura kaq kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: o dj jero e kam shok klase..kam nja tre vjet qe e njof arbrin...e kam shok te ngusht...po ti nga e njef???   Sat Oct 04, 2008 7:20 pm

dj jero shkruajti:
o aurel se po dal jashte temes njeh nje arber ne cerrik ti?nje arber tervolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sat Oct 04, 2008 7:30 pm

there with out me shkruajti:
14 vjec nga el. i pershtatem cdo tipi
kaq per veten time

e kam harru te shkruaj qe jam shakaxhi atje kur duhet dhe serioz atje ku duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Fri Oct 10, 2008 11:44 pm

kot fare,,rob vk,,rob burgaxhi,,embyllur nenje shkoll,,lene fare kaq po them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Sun Oct 12, 2008 5:29 pm

jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Oct 13, 2008 10:18 pm

cun durresi
tip i futur ne muhabet
i pranishem ne cdo keqkuptim ne shoqeri
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 29
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Mon Oct 13, 2008 10:46 pm

i qeshur,i qete,i gjindshem kudo dhe ne cdo ore Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Oct 14, 2008 3:49 am

goc e shkathet, e dashur, me mendime te papara, ndo1her crazy :D kercimtare 1 CoolRazz
etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   Tue Oct 14, 2008 4:39 am

kaaccu shkruajti:
jam tip shume i shoqerushem...bej shume per shoqerine...urrej shume tradhetine dhe genjeshtren...me pelqen te njoh njerez te rinj...kaq ihere per ihere :D

me pelqen me te vertet sh qe qenke edhe ti e tille pasi edhe un bej shuume per shoqerine
qenkemi njelloj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershkruaj veten tende...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaj veten tende...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Njohje Prezantime Pershendetje Urime :: Prezantimi juaj-
Kėrce tek: