Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 a do ja hapnit deren nje te panjohuri?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 4:55 pm

I panjohuri s'ka ca te doj te shpia jote!!!Esht kusheri i mamit/babit e ti se njef ca do besh?
Se mka ndodh dhe mu :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 5:51 pm

ja kam hap un deren tpanjohurve...mkan then jam shoku babit anej knej edhe ja kam hap....tani po mndodhi nai gja ca tbej un!!un kujtdo qe do vi sdo i them sta hap deren se ste njof!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 6:09 pm

po patjeter,si do e lija pas dere. po sja hapa deren si do e shifja kur eshte ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 7:06 pm

joooooooo mos e hapni deren se ju ha gogoli...po hapeni o njerez se nuk ju vret njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 7:10 pm

po sigurisht, per respekt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 26
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Fri Dec 05, 2008 7:28 pm

Zakonisht kur i bien deres perpara i bien citofonit kshuqe kushdo qe eshte ne fillim i flas aty se kysj eshte dhe cfare do kshuqe edhe do ja hapja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Sun Dec 07, 2008 6:34 pm

e shof se syri magjik,po me pelqeu surrati ja hap po sme pelqeu sja hap Razz
po normal qe do ja hapja,mund te jet ndonje kushuri i prinderve qe se njof,mund te jet dikush qe po pyet ku e ka shpin filani,mund te jet postieri,skam arsye qe mos ja hap deren:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Sun Jul 19, 2009 10:28 pm

zakonisht ne shtepi e kemi zilen me sinjal dhe kuptohet kur personi eshte i njohurnga sinjali
kohet e fundit e kane mesuar shume veta ate sinjalin Razz Razz
poune se hap kurre pa pyetur kush eshte???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   Mon Jul 20, 2009 12:48 pm

po patjeter perderi sa ka ardh ne shtepi,duhet te ket nje arsye :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a do ja hapnit deren nje te panjohuri?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a do ja hapnit deren nje te panjohuri?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: