Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:07 pm

une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:09 pm

shum budalliqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:22 pm

SHUME,NGA ME TE NDRYSHMET POR JEMI MESUAR TANI DHE NA DUKEN BUDALLALLEQE SERJOZE.
PO LE TE FLASI FREE SPIRIT PER KTE CESHTJE KUR TI RREGULLOHET PC-JA. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:24 pm

haha free spirit ok me zor e presim ta shofim cdo thot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:35 pm

aq shum sa lejm nam Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:39 pm

kurse un pff ktu spara del po ne shqipri lej nam Smile
pff se si shpfin kto rob kur bertasim ne rrug ose kur hipim ne tavolin me bo 1 foto...nuk o gjo 1 foto Razz :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Sep 12, 2008 7:58 pm

yyy si sle nam un mo Razz lol! kur qesh un e merr vesh gjtihe lokali hihihi lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 9:37 am

varet ca vendi jemi dhe nese jemi ne humor per budallalliqe Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 11:56 am

shum yhhhhhhhhhhhhhhhhhyyyyyyy sa shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 12:58 pm

don corleone shkruajti:
une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:

Hahaha, sa te forta qe lame pardje. Mos kujtoni se e thote kot kete don corleone. Ishim tek divino nja gjashte shoke, dhe brenda 30 min kater tavolinat qe ishin perqark nesh u boshatisen. Nuk e keni idene ca te qeshmesh.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 7:50 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
don corleone shkruajti:
une divinon e kthej mrapshe me shoket i perzeme te gjthe njerezit :gaga:

Hahaha, sa te forta qe lame pardje. Mos kujtoni se e thote kot kete don corleone. Ishim tek divino nja gjashte shoke, dhe brenda 30 min kater tavolinat qe ishin perqark nesh u boshatisen. Nuk e keni idene ca te qeshmesh.
mos trego sekrete familjare tani se na flliqe Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 10:35 pm

Shume dhe ne!Leme nam edhe rruges ndonjehere edhe pastaj themi ku bejne gocat e moshesh tone ne pergjithesi kshu se ato ecin tere delikatese kurse ne shrihemi dhe rruges nga e qeshura!Po per mua keto jane momente qe mbaj mend gjate! Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 11:09 pm

nga 1 ne 100 hmmmmm 99 sepse ai 1 jane njerezit e tjere qe nuk i pelqejne ato qe bejme ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 11:28 pm

S.A.M shkruajti:
haha free spirit ok me zor e presim ta shofim cdo thot Razz

hahahaha po nuk i thot te gjitha ajo se na nxjerr bojen pastaj.
nejse kto budallalleqe qe bejn une me ate dhe me ca tjere te shtojne jeten vallaj. Razz Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Sep 13, 2008 11:39 pm

kam shoqeri serioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:22 pm

Ne rrugeve nje here lejme nam. Filluam nje here te bertisnim kot per hobi po shyqyr kishim cadrat qe na mbulonin fytyren se binte shi. Nje here ecnim me tufa lulesh neper duar diten e shen valentinit dhe njerezit qe shikonin e qeshnin, se ne nuk dukemi edhe kaq sa jemi ne moshe eshte e keqja. E shume e shume gjera te tjera qe sa here i kujtoj, shkrihem duke qesh. Mars njehere le te forta fare. Sidomos kur fiksohet e shef bluzet e cunave per ti analizu ca shkrujne :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:23 pm

gallat gjithe kohes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:23 pm

varet ku jemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:24 pm

nam lejme ne cunat
shkrihemi
po deshe pyesni dhe soldierin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:46 pm

ka shkrujt ka faqia paraardhese soldieri.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Sep 14, 2008 10:48 pm

nga te gjitha ngjyrat dhe fytyrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Tue Dec 02, 2008 10:04 pm

nga ma te ndryshmet....sidomos un rej toni's world....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Tue Dec 02, 2008 10:06 pm

e pra e koh te bukura ja sa te vij e premtja prap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Tue Dec 02, 2008 10:35 pm

hahahaha shum gjana...me lacunen iher...pupupupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Wed Dec 03, 2008 1:23 pm

bej ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: