Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Dec 12, 2008 4:37 pm

ne asnje vend nuk mungojne budalliqet,lokal,shkolle,rrugeve....keto jane momente qe mbahen mend kshu qe bejme sa me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Dec 12, 2008 4:41 pm

Pff sa koh pa ber budalliqe.....
1 dite kur dola me vllain ktu...n'dark bera sikur isha tap..qe qef... po prap s'krahasohet me kohet e vjetra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
terenc
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 74
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/12/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Dec 12, 2008 4:41 pm

ca t'na det zemraaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Dec 12, 2008 7:18 pm

sa te duash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Fri Dec 12, 2008 7:19 pm

shofim ca do bejm neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:28 pm

yhyyyyyyyyyyyyyyyyy sa te duash
budalliqe per te tere s behet llaf fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:31 pm

sic thot i cun te klasa budalliqe per te ter hahahha apo jo arli me olten lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:39 pm

the space shkruajti:
sic thot i cun te klasa budalliqe per te ter hahahha apo jo arli me olten lol!

sssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh jooo ne jemi shum te urt
i pafajshem

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:40 pm

hahahaahaha mir e ka childi ne jemi te urta re i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 29
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:43 pm

jo me jo sthash gje un,ne jemi shoqni e mir lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sat Dec 13, 2008 11:46 pm

po bejm ca, po jo te demshme.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Mar 29, 2009 3:52 am

Ku di gja une...Aq shum sa smaj men!Vetem te kem ndonje tme maj iso :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajo goca
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 3
Mosha : 26
Vendndodhja : albania
Piket : 6
Data e regjistrimit : 27/06/2009

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Jun 28, 2009 12:06 pm

hahah ne cer sbejme.bobobo gallata nga me te ndryshmet.........mo i themi ktu se o boe o dalim me neper el Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Jun 28, 2009 2:01 pm

:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: nuk thuhen Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Sun Jun 28, 2009 2:04 pm

kohet e fundit jo dhe aq.. mhb tamam bejm qe te argetojn por jo budallalleqe

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   Tue Sep 08, 2009 12:27 pm

hahahahahahahah beja ne vit te dyte dhe te trete
imagjino matura
gallateeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa budallalleqe beni kur mblidheni me shoqnine?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: