Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sat Sep 13, 2008 7:57 pm

une nuk ve Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sat Sep 13, 2008 7:58 pm

VE BAST PER MILAN 100
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sat Sep 13, 2008 8:49 pm

kur isha e vogel isha si cun harram dhe vija baste me shoket me nga 50 lek te reja Razz
per Juven normale.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sat Sep 13, 2008 11:58 pm

vendos lloto ndonjeher kur me teket
por milanin nuk e fus ndonjeher ne lloto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sat Sep 13, 2008 11:59 pm

Varet nga koeficienti neser psh A.C Milan duhet ta kete pak por ne kombinim vete goxha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sun Sep 14, 2008 2:52 pm

JAM 100% I SIGURT QE SHQIPERI-PORTUGALI ESHTE 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sun Sep 14, 2008 2:53 pm

sa te duash milani kishte goxha koeficient sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sun Sep 14, 2008 3:54 pm

dj jero shkruajti:
JAM 100% I SIGURT QE SHQIPERI-PORTUGALI ESHTE 1

po ca thu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sun Sep 14, 2008 3:55 pm

jo vetem per ate te zemres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Sun Sep 14, 2008 4:26 pm

fefe_ shkruajti:
dj jero shkruajti:
JAM 100% I SIGURT QE SHQIPERI-PORTUGALI ESHTE 1

po ca thu
po mo ja do vi 4 tetori dhe do shofim sepse portugalia luan me frike me skuadrat e vogla..shqiperia do fitoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 6:19 pm

per skuadren e zemres asiher skam per te vu lloto!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 10:32 pm

dje ma rrasi vetme groseto !

kurse tani po pres 2 grays me stevenage
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 10:38 pm

para ca vitesh kur isha cik me e vogel vura iher lloto por sfitova gje, vetem nje me dogji njs se per qejf e vura ta provoja iher edhe un RazzSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 10:59 pm

dj jero shkruajti:
fefe_ shkruajti:
dj jero shkruajti:
JAM 100% I SIGURT QE SHQIPERI-PORTUGALI ESHTE 1

po ca thu
po mo ja do vi 4 tetori dhe do shofim sepse portugalia luan me frike me skuadrat e vogla..shqiperia do fitoj

ke te drejte ti... njish do dal se luhet Portugali - Shqiperi !!!!! Razz:P
andej nga qershori i vitit tjeter kur te luhet ne shqipri kemi shance ta rrafim portugaline :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 25
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:05 pm

po une per vete vej baste per MILAN 100 mij lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:30 pm

Grays A. 1 - 2 Stevenage

kte e kapa

tani po pres

Newell's Old Boys 1 - 1 Boca Juniors

2 kte te dyten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:42 pm

une kto skuadrat jashe europes nuk i vej mo... perhere ato me kane djeg... edhe seria B me ka djeg perhere... liga 1 ne angli me ka bo me lek vitin e kaluar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:44 pm

haha
po ato ashtu dalin , drejt perher !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:46 pm

nuk me pelq te ve basteepe nga 100 her qe ve vetem nji her e kap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Thu Sep 25, 2008 11:49 pm

tani po pres ca ndeshje nga 2 ekipe qe hera e pare qe i lexoj emrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Tue Oct 28, 2008 6:33 pm

per juventusin kam von deri ne 150 dhe i kam kap
nuk me tradheton asnjiher skuadra e zemres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Wed Nov 05, 2008 10:55 pm

zakonisht digjem per 1 ndeshje , por dje vetem 1 kapa hahaha
hallall i kan ato leket ato te llotos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Mon Nov 24, 2008 9:57 pm

Un e djeg lloton 1 here ne 9 muj eshte e vdekme qe do ve bast per juventusin 50 leke gjys per gjys me bitukun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Mon Nov 24, 2008 9:59 pm

po per milan cfar nuk bej sa te duash ti vej kush te dot te thot shifer e vej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   Mon Nov 24, 2008 10:03 pm

Me raste,me vllain tim rein
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: