Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 my music

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 12:52 am

Child In Time shkruajti:
eee po robt nuk i shofin thelle gjerat, paragjykoj vetem nga pamja jashtme dhe thjesht nga fakti qe jan kenge metal, si fillim esht kenge, muzik, art pastaj fol per rrymen, po ku marrin vesh tna injorantat (se sdu t`permend emra mo tani Razz )
gjithsesi sprish pun njerez te ceket, vazhdoni te ngjo akonin me shoke Laughing
t`pakten we're different juxhen apo jo Smile

me vika shume keq qe mendoke keshtu, duke qene se degjonke ate lloj rryme , aq me teper nuk duhet te paragjykosh te tjeret. ashtu si ti nuk doje te paragjykoheshe per menyren qe mund te vishesh e per muziken qe degjon , as ti mos i paragjyko te tjeret. (dhe mos me thuaj qe sme intereson paragjykimi i te tjereve se kjo nuk eshte aspak e vertete dhe eshte e vertetuar shkencerisht plus qe je ne moshte vogel akoma per ta thene ate gje)
thelbi i asaj qe thashe?- mos paragjyko dhe nuk do paragjykohesh!!! merre si nje keshille nga nje me i madh Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 12:55 am

qenka vertetu shkencerisht..i dont care ca thot shkenca pra, por ca ndjej un dhe me verte qe sma ndjen kur m`paragjykojn, ti sme njef man Smile
anyway thnx per keshillen, perpiqem ti evitoj ne max por kjo esht shoqeria qe jetojm, duam s`duam
sa vjec na qenka, kot ceshtje kurioziteti,, jo per gje por skam nga t`besoj qe je older than me

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 12:58 am

Child In Time shkruajti:
qenka vertetu shkencerisht..i dont care ca thot shkenca pra, por ca ndjej un dhe me verte qe sma ndjen kur m`paragjykojn, ti sme njef man Smile
anyway thnx per keshillen, perpiqem ti evitoj ne max por kjo esht shoqeria qe jetojm, duam s`duam
sa vjec na qenka, kot ceshtje kurioziteti,, jo per gje por skam nga t`besoj qe je older than me


epo jane disa vjet te mira do thoja, kaq mjafton.
me kalimin e kohes do ndryshosh , te jesh e sigurt e sdo thuash asgje nga keto qe thua tani. nejse cdo gje me moshen e saj.
dikur i kam thene vete ca nga ato budallalleqet i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:02 am

ti mendon se kto jan budalliqe? paske ndryshuar, paske pas munges te theksuar karakteri pra ca t`them un Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:10 am

Child In Time shkruajti:
ti mendon se kto jan budalliqe? paske ndryshuar, paske pas munges te theksuar karakteri pra ca t`them un Smile

aha me duket se qenke rast i pashprese per ca vjet. mesohu me idene.
une mungese te theksuar karakteri?
ca pytje, seshte nevoja ti pergjigjesh ketu se do kesh nje replike qe do ti hedhe poshte , te jesh e sigurte. thjesht mendohu per 2 min.
1- kur nje person ka mungese te theksuar karakteri?
2-kush je ti?
3-si e vlereson veten ti?

ke akoma shume per te mesuar, jeta nuk eshte vetem teori child in time, nuk ka bere ndonje teoricien jete te bukur, jeta eshte praktike.
take care!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:13 am

n`rradh t`pare mos kopjo edhe ti se sjan tpakte robt qe mkan kopju ktu nforum Razz

ti dhe jo vetem ti por asnje tjeter ska hyre n`fforum t`me mesoje mua c`esht jeta, ju i paskeni dhen kuptim tjeter..take it easy man, ka me shum ngjyra se bardh e zi Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:18 am

Child In Time shkruajti:
n`rradh t`pare mos kopjo edhe ti se sjan tpakte robt qe mkan kopju ktu nforum Razz

ti dhe jo vetem ti por asnje tjeter ska hyre n`fforum t`me mesoje mua c`esht jeta, ju i paskeni dhen kuptim tjeter..take it easy man, ka me shum ngjyra se bardh e zi Smile


ehe, qenke me shume se e bindur mbi idete e tua. Une po kopjoj? Me fal po ste di as emrin, mos e perdor si justifikim. Vajze e dashur , meqe doje te shuaje kuriozitetin , bashke kemi 8 vjet diference, dhe besoj se ca gjera i di shume me mire se ty? e nuk bashkohesh dhe ti me kete mendim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:22 am

che tartuf junior shkruajti:
Child In Time shkruajti:
n`rradh t`pare mos kopjo edhe ti se sjan tpakte robt qe mkan kopju ktu nforum Razz

ti dhe jo vetem ti por asnje tjeter ska hyre n`fforum t`me mesoje mua c`esht jeta, ju i paskeni dhen kuptim tjeter..take it easy man, ka me shum ngjyra se bardh e zi Smile


ehe, qenke me shume se e bindur mbi idete e tua. Une po kopjoj? Me fal po ste di as emrin, mos e perdor si justifikim. Vajze e dashur , meqe doje te shuaje kuriozitetin , bashke kemi 8 vjet diference, dhe besoj se ca gjera i di shume me mire se ty? e nuk bashkohesh dhe ti me kete mendim?

s`esht nevoja per kofidenca te teperta ose ose per ironira te deshtuara
8 vjet me i madh se un..dhe mendon se je akoma adoleshent njzz
sa per pytjen e fundit..kam dyshimet e mija

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:29 am

Child In Time shkruajti:
che tartuf junior shkruajti:
Child In Time shkruajti:
n`rradh t`pare mos kopjo edhe ti se sjan tpakte robt qe mkan kopju ktu nforum Razz

ti dhe jo vetem ti por asnje tjeter ska hyre n`fforum t`me mesoje mua c`esht jeta, ju i paskeni dhen kuptim tjeter..take it easy man, ka me shum ngjyra se bardh e zi Smile


ehe, qenke me shume se e bindur mbi idete e tua. Une po kopjoj? Me fal po ste di as emrin, mos e perdor si justifikim. Vajze e dashur , meqe doje te shuaje kuriozitetin , bashke kemi 8 vjet diference, dhe besoj se ca gjera i di shume me mire se ty? e nuk bashkohesh dhe ti me kete mendim?

s`esht nevoja per kofidenca te teperta ose ose per ironira te deshtuara
8 vjet me i madh se un..dhe mendon se je akoma adoleshent njzz
sa per pytjen e fundit..kam dyshimet e mija

ke akoma per te mesuar mos u be merak po he. hajt tung dhe......kujdesu per veten. na fal per kofidencat e teperta , sa per ironite nuk eshte nevoja te acarohesh dhe ti marresh si te tilla. skishte ne snje vend ironi dhe aq me teper te deshtuar. sa per te qene adoleshent mendoj se jam aq sa duhet te jem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:34 am

Cito :
ke akoma per te mesuar mos u be merak po he

ehe right, and mezi pres n`fakt 'ta eksploroj' the whole life


Cito :
kujdesu per veten

i will, as always Smile

ishte kenaqesi
shnet

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: my music   Sat Mar 21, 2009 1:38 am

- r-e-s-p-e-c-t - !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sun Jun 28, 2009 1:35 pm

aaaaaa SA E BUKUUR ESHTE KJO KG, SA MPEEELQEEEEEEEEEEE :D :D :D :D
sh ze tmir kjo Melanie Smile

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: my music   Sun Jun 28, 2009 1:39 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii edhe una e kam qef kengen lart bounce bounce bounce bounce mmmmmmmmmmm ka nje stil te ngadaltekercimi....omggggggg Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: my music   Mon Jun 29, 2009 2:14 pm

aaa sa me pelq kjo . vdes
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: my music   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
my music
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: