Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Me cfare sporti merreni ose jeni marre

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 2:54 am

Un personalisht sjam marr me asnje lloj sporti (pervec atyje lojrave me tenis ose basketboll ne shkolle)

Ka patur ndonjeri prej jush ndonje eksperience te vecante me ndo1 lloj sporti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 10:30 am

Dikur ne femijerine time te hershme jam marre me sport me sakte me futboll me pas e lashe doja ti rikthehesha diku nga fillimi i ketij viti shkollor por dicka ma ndaloi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 10:32 am

basket basket dhe vetem basketboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 10:53 am

JAM marre dhe vazhdoj te merrem me basketboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 11:43 am

basketboll 4vjet por e lash...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 19, 2008 11:47 pm

Merrem me basketboll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sun Jul 20, 2008 3:05 am

yy paskemi gjith kto basketbollista ne forum Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sun Jul 20, 2008 3:07 am

Me asnje lloj sporti,ma ka ndaluar doktori!
Po dikur jam marre me futboll me duket Rolling Eyes
kohe te arta ato Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sun Jul 20, 2008 9:11 am

jam marre me pare me basketboll dhe me volejboll por per momentin smerrem me asnje sport, fatkeqesisht Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 24
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sun Jul 20, 2008 1:42 pm

kam dy vjet qe smerem me sport.une jam mar me futboll dhe me pas kalova ne basketboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Mon Jul 21, 2008 4:16 pm

futboll gjith jeten
servitje (stervitje varet lol ) , kalceto , lagjie , plazh
cdo vend luaja ... tani e kam len ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Wed Jul 23, 2008 12:28 am

basketboll zor se ma kalon noj ni.... Wink Razz bounce edhe vdes per boks...... Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Wed Jul 23, 2008 12:29 am

ana shkruajti:
basketboll zor se ma kalon noj ni.... Wink Razz bounce edhe vdes per boks...... Basketball

Duhet pa kjo pune! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Wed Jul 23, 2008 12:47 pm

volejboll gati nje vit,,ermm mesa di un sk8boardi esht sport,,apo jo?nese po i sk8! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Wed Jul 23, 2008 6:26 pm

futboll edhe palester
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Jul 25, 2008 2:35 pm

kam qen ne basket po e lash..
KAM VAZHDU CA KA KOHE DASHURINE TIME NOTIN(PROFESIONAL)PO PER ARSYE ARTISTIKE E LASH SE SKISHA KOHE..DO FUTEM PRAP KUR TE FILLOJ SHKOLLA MEZI PO PREEEEEEEEEEEEES..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 26, 2008 1:01 pm

Kam qene marr me basketball po e lash... Kismet e nisim prap kete vit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 26
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Sat Jul 26, 2008 5:35 pm

ana shkruajti:
basketboll zor se ma kalon noj ni.... Wink Razz bounce edhe vdes per boks...... Basketball

prandaj nuk ta kaloka njeri ne basketboll se i rrifke fare po te humbesh hhahaha (shaka)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 2:35 am

mars shkruajti:
Duhet pa kjo pune!

po sig/per cdo rast...............jetes nuk i dihet(nese e kishe per boks)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 11:37 am

ana shkruajti:
mars shkruajti:
Duhet pa kjo pune!

po sig/per cdo rast...............jetes nuk i dihet(nese e kishe per boks)

Jo jo e ksiha per basket se me ashtu merrem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 11:38 am

kur isha me i vogel kam qene protier ne nje skuader futbolli....
ndersa tani merremi me palester megjithse tani ne vere ja kam varur pak..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 11:39 am

merresha me basketboll e lash per ca kohe dhe tani kam filluar prap dhe mezi po pres te filloj ,.............
po kam shume qef te merrem dhe me futboll se eshte sport shume i bukur dhe una e adhuroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 1:44 pm

erm,,un luj per qejf,,ping-pong,,volejboll Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 1:49 pm

fifi shkruajti:
erm,,un luj per qejf,,ping-pong,,volejboll Smile
pse rren,,ti lun edhe sherr ne shpi,,me pjata,,sa fixim esht ky sporti Razz te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   Fri Aug 01, 2008 1:51 pm

RioT shkruajti:
fifi shkruajti:
erm,,un luj per qejf,,ping-pong,,volejboll Smile
pse rren,,ti lun edhe sherr ne shpi,,me pjata,,sa fixim esht ky sporti Razz te puth

un sdesha me nxjerr qe te rraf ty mi goc Razz,, mgjs ne te dyja kemi pasion edhe boksin apo jo? Razz tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me cfare sporti merreni ose jeni marre   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me cfare sporti merreni ose jeni marre
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: