Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Tue Sep 16, 2008 8:45 pm

me raste nese shoqeria vjeter nuk eshte me aq e ngushte sa ka qene gjen shoke te rinj qe ja vlen te rrish me to Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Tue Sep 16, 2008 8:51 pm

varet sipas shokve dhe shoqeve qe ke nqs ato nuk jane shum te afrushem me ty sigurisht qe do te gjesh shok te tjere qe mund te jene shum te afert mety . une per vete kam shum shok dhe shoqe dhe nuk e di se kush eshte e vjetrra keshtu qe te dyja per mua vlejne shum .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Tue Sep 16, 2008 10:37 pm

nese zihet 1 shok qe kam njof tani dhe 1 qe kam pas shok qe i vogel ,do futem per ate qe kam njof qe i vogel !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Sep 17, 2008 12:03 am

Shokun ri zine, te vjetrin mos e harro.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Sep 17, 2008 12:08 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Shokun ri zine, te vjetrin mos e harro.

hahaha lol! ma ke marre nga goja,kete do shkruaja dhe une kur hapa temen!Ma ka thene mami kete dikururur se si ka rene fjala!Skam ca i shtoj me!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Sep 17, 2008 12:10 am

puna eshte qe ai shoku i vjter ka koh me ty dhe perderisa ka kohe ka dhene edhe prova te miqesise, ai tjetri as qe ja ke idene si eshte.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Sat Sep 20, 2008 12:45 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
puna eshte qe ai shoku i vjter ka koh me ty dhe perderisa ka kohe ka dhene edhe prova te miqesise, ai tjetri as qe ja ke idene si eshte.
normale por dhe tjetrin do kesh mundesi ta njohesh dhe ai do te jap prova miqesie nqef mjafton te kalosh pak kohe rreth ja 1vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Sat Sep 20, 2008 1:09 pm

edhe un mendoj si antari lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Mon Oct 20, 2008 7:20 pm

mendoj se e reja do te vleje pak me shume se ajo e vjetra po dhe e vjetra nuk mund te harohet kure
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Fri Nov 07, 2008 7:55 pm

patjeter qe shoqeria e re vlen ,por e vjetra nuk mund te harrohet sepse ke kaluar shum gjera qe nuk besoj qe te harrohen lehte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Fri Nov 07, 2008 8:39 pm

pppfff po pse????

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Fri Nov 07, 2008 8:47 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
puna eshte qe ai shoku i vjter ka koh me ty dhe perderisa ka kohe ka dhene edhe prova te miqesise, ai tjetri as qe ja ke idene si eshte.


mos ja fut kot se dhe bashke (ktu bejne pjese te gjithe jo vetem ti) skemi sh kohe por sdo te thot gje, ja vleni vertet, jeni sh te mir te gjith
shoqeria e vjeter normale qe sharrohet si psh un me nje shokun tim qe ka qene i pari qe kam njohur nga el, eshte shok sh i mir per mua, me ka ndihmuar,me ka qendruar prane gjithmon, e du shum dreqin se eshte cum i mile Smile kam kaluar sh mir e dite sh tbukura me te,merremi vesh mir bashke.
o zhot sa i mil qe eshte, po ashtu edhe Soldierin e kam shok shuume te mir, te dy kta jane si shpirt per mua, i du shuum qe te 2, o zhoot si i kam :D
sgjen si kta Smile

vdes per shoqeri me cuna :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Fri Nov 07, 2008 8:54 pm

shoket e vjeter jane me te ngushte por edhe te ri duhet te besh sepse shoqeria duhet zgjeruar gjithone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Fri Dec 12, 2008 1:51 am

eshte si puna e veres-sa me e vjeter aq me e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Mon Dec 29, 2008 6:46 pm

kurr nuk do i kushtoja rendesi nje shoqerie te re me shoqerin time te vjeter
sidomos un qe kam nje shoqeri te mrekullueshme
nuk do e leja per asgje sepse kam nje shoqeri te mrekullueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Mon Dec 29, 2008 6:58 pm

kurre........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Mon Dec 29, 2008 6:59 pm

Slash shkruajti:
eshte si puna e veres-sa me e vjeter aq me e mire

Per mu kjo shprehje i ve vulen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Mon Dec 29, 2008 7:54 pm

Slash shkruajti:
eshte si puna e veres-sa me e vjeter aq me e mire

shuuuuuum i sakt,, e ke thene shum mir :D
nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Jun 10, 2009 10:27 pm

mendoj se eshte me e rrezikshme mbi te gjitha sepse ne fillim te gjitha luajme rolin e te mireve..pastaj Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Jun 10, 2009 10:28 pm

mundohem tmos i besoj shum termit ''shoqeri''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Jun 10, 2009 10:30 pm

Sepse ne te shumten e rasteve ai nuk ekziston....ose ekzistpn siperfaqesor Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Jun 10, 2009 10:38 pm

secila ka rendesin e vete por e vjetra per mua vlen me shume ,eshte unike dhe e ruaj si gje te cmuar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Aug 05, 2009 9:13 am

aspak
edhe e reja ka vendin e vet por e vjetra eshte me e thelle me e bukur me mė shume kujtime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   Wed Aug 05, 2009 10:38 am

anisa shkruajti:
secila ka rendesin e vete por e vjetra per mua vlen me shume ,eshte unike dhe e ruaj si gje te cmuar Razz

Puthje Puthje Puthje Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mendoni se nje shoqeri e re vlen me shume se ajo e vjetra?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: