Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Shkrimtari juaj i preferuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:34 pm

viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...remarku mmm...jo keq...por un terhiqem me shum nga autoret realist....balzaku esht i madh...shqiptar migjeni
por ama mbreti...poeti orgazmik gjithmon ngelet jim morrison per ato qe se njofin esht lideri i grupit rock me sakt acid rock, legjendar the doors...ai gjithmon thoshte dhe e quante veten poet jo kengetar...grupi e ka marr emrin nga libri filozofik i adouls huxley dyert e perceptimit qe thot kur dyert e perceptimit te hapen ateher universi ka me ju shfaq njeriut ne formen e tij te vertet...dmth me acid...haha,dihej qe jim morrison perdorte acidin (lsd).meqe ra fjala me duhet pak lsd kam nja dy ide per poezi po ama spo i nxjerr dot...mungon muza....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:37 pm

kristi morrison shkruajti:
viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...remarku mmm...jo keq...por un terhiqem me shum nga autoret realist....balzaku esht i madh...shqiptar migjeni
por ama mbreti...poeti orgazmik gjithmon ngelet jim morrison per ato qe se njofin esht lideri i grupit rock me sakt acid rock, legjendar the doors...ai gjithmon thoshte dhe e quante veten poet jo kengetar...grupi e ka marr emrin nga libri filozofik i adouls huxley dyert e perceptimit qe thot kur dyert e perceptimit te hapen ateher universi ka me ju shfaq njeriut ne formen e tij te vertet...dmth me acid...haha,dihej qe jim morrison perdorte acidin (lsd).meqe ra fjala me duhet pak lsd kam nja dy ide per poezi po ama spo i nxjerr dot...mungon muza....

jo me jo Laughing
sa kam un qe kerkoj plako

tekstet e jimit jan tmrekullushme n`fakt,ke plotsisht tdrejt

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:38 pm

kristi morrison shkruajti:
viktor canosinaj Shocked ai esht kota biskota shum limonat...

e mo, pse habitesh,per kalamajt esht shum i mir ai Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:41 pm

hahahha....viktor canosinaj pooooo...hahaha....
mir un po ti ca arsye ke qe po kerkon kaq shum apo kot?njs gjejm pak veten ke prodhimet e vedit natyrale (herb)por prap se prap snuk bohet gjo hahaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:43 pm

edhe un per tu frymzu man Smile

e di ti qe kam nji shok me emrin kristi dhe adhuron jimin..te jesh ti valle kici? Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:43 pm

sie ke emrin ti ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 1:44 pm

arlinda
gzohem qe u njoftem Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 11:38 pm

kadare..
po e lexoj te gjithin kohet e fundit
dhe pak kam :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
from_sweet_fire
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 29
Vendndodhja : fire
Piket : 67
Data e regjistrimit : 29/01/2009

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun May 17, 2009 11:57 pm

Remark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 7:52 pm

si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 7:56 pm

dostojevski-krim dhe ndeshkim cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:06 pm

si boet nji shkrimtar i preferuar vetem me leximin e vetem 1 libri?! Surprised

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:08 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:12 pm

EDUARD DE VER me i papari i te papareve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
barbi-kinezja
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 28
Mosha : 24
Vendndodhja : 2 metra mbi qiell ''tani per tani''
Piket : 31
Data e regjistrimit : 20/05/2009

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:30 pm

mua me pelq sh stefani (cvajgu) novela te bukura cool
biografia e xhek london e carlie caplin ohu 1000 libra
edhe viktor canosinaj seshte keq me pelq sh franc kafka se eshte pak i veshtire per tu kuptuar prandaj me pelq
mund edhe te me tallni po vdes per janne kathen rowling (harry potter)
po mbreti i librave eshte '' historia pa mbarim ''dhe shkrimtari i preferuar
''michael ende''''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:56 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:58 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen
edhe mua me pelq se percjellin mesazhe te vecanta..po mu me lodh realja..eh pune tipash kjo gje scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed May 20, 2009 10:58 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk kam permendur Arcibald Kronin.
esht autor i realizmit kritik dhe veprat e tij jan te papara,kaq reale, si psh te bukra fare jan ''Citadela'' dhe ''Tej fasades'' qe po e mbaroj tani.

dua te lexoj me von dhe '' Dhe yjet rrijne e veshtrojne '' se mkan then qe esht super.
une i kam lexuar ato te dy qe ke lexuar ti po sme duken kaq uaaa....
gjithsesi jane nice..sidomos ''Tej fasades''

mua me pelqejn shum.
tpakten me par si kam pas qef lbrat me nota romantizmi dhe duke qen se Kronin ishte realist, me pelqente dhe me pelqen
edhe mua me pelq se percjellin mesazhe te vecanta..po mu me lodh realja..eh pune tipash kjo gje scratch

yeah babe babe Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Wed Jul 01, 2009 4:42 pm

kohet e fundit fiksu keq mas kadarese Smile eshte i papam fare nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
e vogla
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 23
Vendndodhja : kosov
Hobi : leximi
Piket : 20
Data e regjistrimit : 27/03/2010

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Tue Mar 30, 2010 11:08 am

daniel steel i papar Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bleona
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 20
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Sun Feb 06, 2011 10:56 pm

stephaine meyer me sagen e twilight per mua mbetet me e mira,,,pastaj edhe eleonor h.porter e mire ka qene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Thu Feb 10, 2011 5:03 pm

franz kafka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Thu Feb 17, 2011 11:39 pm

alber kamy sapo mbarova i huaji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   Thu Feb 17, 2011 11:39 pm

me pelqen se esht sh realist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkrimtari juaj i preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkrimtari juaj i preferuar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: