Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Grupet tuaja te preferuara

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Oct 31, 2008 1:07 am

System of a down
Nightwish
Metallica
Iron Maiden
Cradle of filth
Mudvayne
Slipknot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 30
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Nov 01, 2008 1:05 am

Iron Maiden & Whitesnake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Nov 01, 2008 1:05 am

Iron Snake shkruajti:
Iron Maiden & Whitesnake

nuk ishte shum e veshtir per tu marr vesh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 3:46 pm

evanescence dhe nightwish Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 3:48 pm

nuk kam ndonje grup te preferuar thjesht degjoj kenget edhe me pelqejne por jo grupi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 3:51 pm

rapper_girl shkruajti:
evanescence dhe nightwish Smile


rapper girl ti je apo ca?????? affraid hahaha Razz po shyqyr mi qe nderrove grupe. Razz lol


CRADLE OF FILTH

ICED EARTH I love you

HIM

SOAD

METALLICA

MEGADETH

SLIPKNOT I love you

MOONSPELL

BULLET FOR MY VALENTINE

PANTERA cheers

KORN

MY DYING BRIDE drunken

eeetttjjjjjjjjj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 4:53 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
evanescence dhe nightwish Smile


rapper girl ti je apo ca?????? affraid hahaha Razz po shyqyr mi qe nderrove grupe. Razz lol


CRADLE OF FILTH

ICED EARTH I love you

HIM

SOAD

METALLICA

MEGADETH

SLIPKNOT I love you

MOONSPELL

BULLET FOR MY VALENTINE

PANTERA cheers

KORN

MY DYING BRIDE drunken

eeetttjjjjjjjjj

un dora vet pse ka ndonje gje Razz
evanescence me kane pelqyer gjithmon pavaresisht se i kisha lene pas dore kurse nga nightwish vetem kengen Nemo njihja me pas degjova dhe kengen i wishi had an angel dhe bye bye beautiful qe me tha nje shok ti degjoja dhe me pelqyen , pastaj sikur ua pelqej tgjitha kenget un mi aman, nga 3-4 ose max 5 kenge mi neejsee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 5:02 pm

ah dua te theksoj se sado qe mund ti pelqej kto grupe qoft edhe ndonje kenge tjeter rock prap HIP HOP, RAP, R&B ARE THE BEST FOR ME, MY LIIIIIFEEEEEEEE pasi i bdjej shum kur i kercej , i dua shuume kto rryma I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sun Nov 02, 2008 7:21 pm

rapper_girl shkruajti:
evanescence dhe nightwish Smile

ueeeee me rob shpie filloi edhe denada me degju metal.. cheers cheers :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 9:03 pm

rapper_girl shkruajti:
evanescence dhe nightwish Smile

EvanesNight Smile
hihihi

p.s. bashkimi i ktyre 2 grupeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 9:08 pm

the doors,nickleback,soad.scorpions etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 9:17 pm

Evanescence Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 9:25 pm

BILLY TALENT
MOSS ICON
RITES OF SPRING
3DD
SOAD
EVANESENCE
NIGHTWISH
PARAMORE
ALESANA
ONE LAST WISH
EMBRACE
GRAY MATER
BEEFEATER
MEATLOAF
FIRE PARTY
PANTERA
METALLICA
FALL OUT BOY
LACUNA COIL
AEROSMITH
POSION THE WELL
THE ROCKET SUMMER
MCFLY
APE SHIT

etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 10:04 pm

S.A.M shkruajti:
BILLY TALENT
MOSS ICON
RITES OF SPRING
3DD
SOAD
EVANESENCE
NIGHTWISH
PARAMORE
ALESANA
ONE LAST WISH
EMBRACE
GRAY MATER
BEEFEATER
MEATLOAF
FIRE PARTY
PANTERA
METALLICA
FALL OUT BOY
LACUNA COIL
AEROSMITH
POSION THE WELL
THE ROCKET SUMMER
MCFLY
APE SHIT

etj etj etj


me duket se ja fute p**dhes tani. Razz Razz jo per gje por ka icik kontrast mi dreq.
qysh mi fut Panterat ti ne nje list me Fall out boy. qqyqaaa ka ik Sam per leeeshhh Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 10:15 pm

3 Dors Down,NIGHTWISH kaq me vijn ne mendje per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Fri Nov 07, 2008 10:23 pm

meqe pelqeke 3 doors down te prsh me here without me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Sat Nov 08, 2008 4:22 pm

ehuuuuu sa shum jan
jo per gje por sapo del nje kenge e re e bukur un them menjeher qe ky eshte gr. im i preferuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Nov 11, 2008 3:26 am

Lacuna_Coil shkruajti:
S.A.M shkruajti:
BILLY TALENT
MOSS ICON
RITES OF SPRING
3DD
SOAD
EVANESENCE
NIGHTWISH
PARAMORE
ALESANA
ONE LAST WISH
EMBRACE
GRAY MATER
BEEFEATER
MEATLOAF
FIRE PARTY
PANTERA
METALLICA
FALL OUT BOY
LACUNA COIL
AEROSMITH
POSION THE WELL
THE ROCKET SUMMER
MCFLY
APE SHIT

etj etj etj


me duket se ja fute p**dhes tani. Razz Razz jo per gje por ka icik kontrast mi dreq.
qysh mi fut Panterat ti ne nje list me Fall out boy. qqyqaaa ka ik Sam per leeeshhh Razz Razz

haha o juxhen, mos ja fut kot, shif icik listen time te gr te preferuara (postimi 1 ) dhe do shofesh qe ka grupe qe bejn rryma shum te kunderta, ska nai gje te keqe, jan shije personale Smile

njs, sam cna kujtove meatloaf, kan balada shuuuuuuuuuum tbukra

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Nov 18, 2008 10:44 pm

e them me plot goje qe Nightwish, Evanescence dhe Anathemat jane grupe shuume te mir sidomos grupi i pare qe e kam fiksim Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Nov 18, 2008 10:51 pm

moj po ti je rapper moj
per mua jan:SOAD,3 doors down,evanescence,green day,DISTURBED,linkin park,NICKELBACK,germs

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
WE RULE
WE FUCK
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Nov 18, 2008 10:52 pm

gruppi i lapardhase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 26
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Tue Nov 18, 2008 10:56 pm

Stratovarius, 30 Seconds to MARS, Iron Maiden, Three Days Grace, Papa Roach, Whitesnake, AC/DC, Puddle of Mudd, Incubus, Alice in chains, Dire Straits, Hinder, Guano Apes,
Pak si shum po kto m`pelqejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Wed Nov 19, 2008 12:16 am

ec aty nje rockier tjter ne forum :D
hallall shoku :rock on:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Wed Nov 19, 2008 12:35 am

him metallica,pastaj vjen sugarbabes,spice girls qe jan nda dhe....kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 26
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   Wed Nov 19, 2008 12:40 am

Child in time hihi Smile smund ti them rocker vetes para se te dal ne nje televizion te kendoj ndonje keng Smile por me pelqen dhe jam i dhen pas muzikes rock Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Grupet tuaja te preferuara   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Grupet tuaja te preferuara
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: