Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Metal vs hipop :lol:

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Metal vs Hip Hop
Metal
68%
 68% [ 28 ]
Hip Hop
32%
 32% [ 13 ]
Totali i votave : 41
 

AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Mon Jul 21, 2008 11:23 am

Eshte elvis preasly pa jane tere keto nga mbrapa thuaj, se ai eshte fillimi i gjith ksaj katraureje qe na pelqen dhe qe quhet metal. Tani jo se musika e tij ngjante me metalin po ai qe i pari qe ja futi ne koke ca elemente njerezve, ata i evolun dhe i prune ktu ku jane sot.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 24
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Mon Jul 21, 2008 7:31 pm

asnjona nga keto dy rryma muzikore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Mon Jul 21, 2008 9:44 pm

cun_selvie shkruajti:
asnjona nga keto dy rryma muzikore

po cila zotrote se paske pretendime Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Wed Jul 23, 2008 12:58 pm

I love you metal I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Thu Jul 24, 2008 8:26 pm

normal qe metal :rock on: :rock
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Thu Jul 24, 2008 8:31 pm

Darkangel shkruajti:
obobbobo te jesh metalar do te thote ti hapesh varrin vetes


aspak e ke shume gabim , fakti se degjon metal nuk do te thote ti hapesh varrin vetes por thjesht nje rryme qe ne na ben te ndihemi mire sic te ben ty hip hop No
per mua no metal no life
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Jul 25, 2008 4:13 am

metal..hmm ndijem me mir me ket rryme..po megjithate dhe hip-hopi ka te bukren e vet ka keng qe mpelqejn hip-hop..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Jul 25, 2008 10:41 am

nuk jam fanse e kengeve hipop.kshuqe zgjedh metalin se ka ca kenge shum te bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Jul 26, 2008 11:27 pm

LONG LIVE HEAVY METAL ITS NEVER GONNA DIE
WHERE IS HIP HOP? I CANT SEE IT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Jul 26, 2008 11:28 pm

kur bonim pushim ne ushtri vetem metal nigjonim se na rriste kurajon qe te boshim me shum stervitje se na cashin ene k**in oficeret po mos ti boshim tamom kshu qe vetem metal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:12 pm

Hip-hop 4 sureMbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:13 pm

nga e ke gjet kte emrin fifi ti kshu?
se mduket e ke kopju nga i imi ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:16 pm

fefe_ shkruajti:
nga e ke gjet kte emrin fifi ti kshu?
se mduket e ke kopju nga i imi ! lol

she,,ahahaa,,kshu me thrrasin,,ene mka ngel fifi,,po edhe nqs e kan marr nga ty ,,dije qe se kam marr un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:17 pm

METAL 4 EVER AND EVER
ESHTE SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM BUKUR TI DEGJOSH KENGET METAL SE JANE 1-SH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:17 pm

haha
nga riot ee
ajo te tha

nejse
metal 4 ever
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:21 pm

fefe_ shkruajti:
haha
nga riot ee
ajo te tha

nejse
metal 4 ever

erm,,,jo ajo se fundmi ka fillu te me thot fifi,,ma ka ngjit dikush tj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:28 pm

ej myllini keto sonazhe K**LLIQE se na hapet barkun pfffffffffffffffffffffff pa lidhje fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:44 pm

fifi shkruajti:
Hip-hop 4 sure
hallall goces :D:D Wink
HIP HOP ON THE TOP NEVER DONT STOP :D:D

Puthje kte gocen qe e paskam si veten :D:D
gangsta or not :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:51 pm

rapper_girl shkruajti:
[


hallall goces :D:D Wink
HIP HOP ON THE TOP NEVER DONT STOP :D:D

Puthje kte gocen qe e paskam si veten :D:D
gangsta or not :D
po mi G 4 life e ke ket fifin!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Fri Aug 01, 2008 2:52 pm

rapper_girl shkruajti:
fifi shkruajti:
Hip-hop 4 sure
hallall goces :D:D Wink
HIP HOP ON THE TOP NEVER DONT STOP :D:D

Puthje kte gocen qe e paskam si veten :D:D
gangsta or not :D


ahahaha gangsta e ca gansgata se,, Puthje ene un ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Aug 02, 2008 12:01 am

burn metal live matal death metal kaq kisha dhe sa per hip hopin jo per te fillu sherr por ketu ne forum nuk ka vend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Aug 02, 2008 12:07 pm

baks shkruajti:
burn metal live matal death metal kaq kisha dhe sa per hip hopin jo per te fillu sherr por ketu ne forum nuk ka vend

shee,,,mos do nxirrni noi gjo,,qe ndalohen te regjistrohen edhe rob pastaj? =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Aug 02, 2008 12:18 pm

mmmmmmmmmmmmmmmmmm metal, rock, hard rock ,death .black , hard rock dhe gjithe ca jane te ketyre rrymave.une kam lindur me metal te veshi dhe kam qe e vogel qe degjoj kete lloj rryme dhe per mendimin tim eshte rrym shume e bukur aq me teper qe ka shume shume shume vite qe degjohet.kenga e pare qe kam degj.ka qene P.O.D-youth of the nation..... nuk kam asgje kunder rrymave te tjera se secila ka bukurin e vet dhe secili ka preferencat e veta po une jam rritur me metal dhe tani nuk degj gje tjeter pervec se metal METAL 4 EVER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Aug 02, 2008 12:25 pm

fifi shkruajti:
baks shkruajti:
burn metal live matal death metal kaq kisha dhe sa per hip hopin jo per te fillu sherr por ketu ne forum nuk ka vend

shee,,,mos do nxirrni noi gjo,,qe ndalohen te regjistrohen edhe rob pastaj? =)
mir e ka fifi,,o baks esht e verte qe shumica ktu pelqejn rrymen e metait e te rockut,,por ama duhet te rrespektojm edhe idet e te tjerve,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   Sat Aug 02, 2008 12:28 pm

RioT shkruajti:
fifi shkruajti:
baks shkruajti:
burn metal live matal death metal kaq kisha dhe sa per hip hopin jo per te fillu sherr por ketu ne forum nuk ka vend

shee,,,mos do nxirrni noi gjo,,qe ndalohen te regjistrohen edhe rob pastaj? =)
mir e ka fifi,,o baks esht e verte qe shumica ktu pelqejn rrymen e metait e te rockut,,por ama duhet te rrespektojm edhe idet e te tjerve,,

eh,,rrofsh ylli,,, Puthje

jo per gjo po me sa shoh un,,forumi e ka emrin ADOLESHENTET,,JO "METALI & JETA" =))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal vs hipop :lol:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal vs hipop :lol:
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: