Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Programet qe ndiqni me shpesh ne TV

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Jul 19, 2008 3:41 am

Shuuuuuuuum rralle shof tv, por me pelqen shum te ndjek Fear Factor dhe Smallvile kur kam koh dhe kur kujtohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 20, 2008 12:34 am

pergjigjia ime eshte e njejte me antaren siper :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 20, 2008 4:34 am

Marijuana & Gilmore girls
qe fatkeqsisht nuk transmetohen me..
edhe Sopranot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 20, 2008 9:08 am

Top Select
Portokalli
Fiks Fare
Top Show
Zone e Lire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 24
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 20, 2008 1:58 pm

zone e lire
portokalli
top select
Smallvile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 20, 2008 2:06 pm

ppfff sikur nuk shoh shum tv.
me shpesh, kur e hap shikoj MTV ose Top Select.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Fri Jul 25, 2008 3:51 pm

FEAR FACTOR EXTREM MAKEOVER..pastaj jan atoprogramet njish te MTV QE MRREGULLOJN HUMORIN E DITES..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Fri Jul 25, 2008 4:02 pm

Fear factor ka qene nje nga programet qe se humbisja asnje her ndersa tani vetem kur kujtohem e shikoj ndersa Smallvile e kam shum fiksim saqe nai her zihem me kto te shpis per ta pa...!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Fri Jul 25, 2008 10:47 pm

lost

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 27, 2008 10:44 pm

Kjo tema duhet te kishte kete titull :

Cilat nga filmat ose emisionet pelqeni me shum ne Top channel ???
shyqyr qe kemi kete se per tv e tjera sbehet llaf....

filmi i fundit ka qene ne Top ch para ca ditesh,me disa persona qe i kishin mbyllur ne nje shtepi tip (bigbrotheri) po ketu nuk kishte dhome sekrete ose nominime,per te skualifikuar nje pjestar duhej ta vrisje,dhe i fundit qe ngelte nga keto seri vrasjesh fitonte kete loje, e bukra e ketij filmi ishte sidomos fundi,ku konkurenti i fundit qe ngeli ishte nje femer,e cila mbasi kaloj nje aventure ekstreme,shkoj morri cmimin ne nje cante e cila ndodhej ne nje koridor,me pas ju hap e dera per te dale nga ajo shtepi,po ne ato moment ajo hyn perseri ne nje shtepi tjeter identik si kjo qe sapo kishte lene,dhe aty shikon te gjithe fituesit qe kishin dal po nga kjo shtepi.Imagjinoni vet vazhdimin......

e di qe u zgjata po me beri pershtypje si film,titullin sja mora vesh sepse edhe un e pashe nga gjysma ,ne momentin kur filluan serite e vrasjeve per te mbijetuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Jul 27, 2008 11:39 pm

shtepia e makthit e ka titullin

e pashe edhe une dhe mars ate dite.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Tue Jul 29, 2008 5:07 pm

Sna bashkon vetem forumi ne si duket :D
E une si disa anetare te tj te forumitt me teper ndjek Fear Factor dhe Smallville,shoh edhe 2 telenovela te top channel se mohoj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Wed Jul 30, 2008 1:59 pm

s'shof fare TV
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Fri Aug 01, 2008 12:48 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
s'shof fare TV
po kur rri ne shpi ti,kur do shofesh tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Fri Aug 01, 2008 1:59 pm

the sentinel ai filmi qe thua ti e ka titullin shtepia e tmerrit ishte me verte i papam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fifi
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 61
Mosha : 26
Vendndodhja : Gangsta zone
Hobi : Piktura, kercimi
Koha e lire : Lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Aug 02, 2008 12:35 pm

hmm,,,fashion tv shof,,smerzitem,,,kam pas pa mtv,,po se kap mp =((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Aug 02, 2008 12:42 pm

po esht i bukur shof po nuk eshte nuk shof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Oct 18, 2008 3:37 am

Me sa di une Smallville esht seri jo program ,,

nejse vshof Top SHow..Fiks Fare.. edhe 7 Per 7000
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Nov 22, 2008 2:17 pm

"Ti Vlen" dhe "7 per 7000" tek Top Channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Nov 22, 2008 2:46 pm

"TI VLEN " "PORTOKALLI" "ACCORDING TO JIM" "SELECT" ETJ PO KUR KAM KOH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sat Nov 22, 2008 2:48 pm

IIII PO SHOF SMALLVILLE QE E ADHUROJ DHE ATE FEAR FACTOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Sun Nov 23, 2008 4:08 pm

TOP GEAR,FIFTH GEAR,MTV,Pimp MY rIde,channel X,XX
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Wed Nov 26, 2008 8:11 pm

amici e ndjek gjithmone, star academy, dhe me mijera seriale qe s'transmetohen me tani: Zoey 101, H20, La scuola della sopravivvenza, Passo adelante, Hannah Montana, Zac e Cody a Grand Hotel, dhe te tjere.
por dhe shume filma vizatimore seriale si: La partita non č finita, Detective Conan, Piccolli problemi di cuore uhu e shume te tjere.
kaloj nje pjese shume te madhe te kohes ne tv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Thu Nov 27, 2008 4:08 pm

lost, Top gear, Le Iene

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   Thu Nov 27, 2008 4:12 pm

Paperissimo tek nje stacion italian qe spo me kujtohet emri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Programet qe ndiqni me shpesh ne TV   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Programet qe ndiqni me shpesh ne TV
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: