Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
do i merrnit per vete
70%
 70% [ 16 ]
do i ndanit mes shokeve
17%
 17% [ 4 ]
do ja falnit nje lypesi
4%
 4% [ 1 ]
do blinit dicka
4%
 4% [ 1 ]
do ndihmonit nje sakat
4%
 4% [ 1 ]
Totali i votave : 23
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Sep 20, 2008 1:43 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Sep 20, 2008 3:24 pm

ti gjej tani do i fusja ne xhep se me duhen , ti kisha gjet para 2 javesh do qerasja shoket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Sep 20, 2008 3:36 pm

skam votuar asgje se ska shance te gjej aq shume lek sa te bej njeren prej opsioneve.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 3:32 am

votova do e merrja per vete jo per gje po kur kam qene me e vogel e mora ate 50 lekesh qe gjeta ne toke hihihi
kjo eshte sh e vertet Smile

edhe nqs me ndodh tani them se te njejten gje do beja jo per gje po ashtu sic ste fal njeri ashtu as un nuk fal, te zgrapin nga leket sot kshu qe dhe una ne te njejten menyre do veproja Wink Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 11:31 am

direkt ne xhep Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 12:36 pm

po te dalin, do ti harxhoja me shoqnine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 10:49 pm

E para punes do i merrja pastaj do shihja e do beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 10:57 pm

do e merja per vete.pastaj rruges si dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 11:43 pm

do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Nov 30, 2008 11:47 pm

do i fusja ne xhep dhe do vazhdoja rrugen Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Mon Dec 01, 2008 1:49 am

normale qe do ti merrja :D po pastaj se di se ca do beja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Fri Dec 12, 2008 12:37 am

normale qe do i fusja ne xhep,kush eshte ai qe sdo ta bente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Dec 14, 2008 12:46 am

edhe pse leket e gjetura nuk prishen "kane thene plakat e vjetra"
une per vete do pija me shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Dec 14, 2008 12:49 am

NE XHEP.....DHE MILKA,BIRR,KAFE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 25
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Dec 14, 2008 1:04 am

Varet sa do ishin.Se nuk ulet robi per 20 lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Dec 20, 2008 6:31 pm

kam gjet leke ne toke dhe cdo here qe kam gjetur i kam futur ne xhep :D Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Dec 20, 2008 6:34 pm

normale qe do i fusja ne xhep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sat Dec 20, 2008 6:46 pm

ne xhep...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Jan 07, 2009 4:07 pm

po tja jepja nonji te varfri hmmmm baku ime do qante per milkaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Jan 07, 2009 5:13 pm

fefe_ shkruajti:
do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol

do i baja cunat dru fare :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Jan 07, 2009 5:14 pm

MeTallicA shkruajti:
fefe_ shkruajti:
do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol

do i baja cunat dru fare :D:D

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Jan 07, 2009 5:15 pm

hot spicy shkruajti:
po tja jepja nonji te varfri hmmmm baku ime do qante per milkaaaaaaa

nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 12:46 am

ne xhep me vlla sbehet llaf Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 1:03 am

do i fusja ne qyp se kam dhe ca florinj atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 4:25 pm

do i merrja per vete

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: