Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
do i merrnit per vete
70%
 70% [ 16 ]
do i ndanit mes shokeve
17%
 17% [ 4 ]
do ja falnit nje lypesi
4%
 4% [ 1 ]
do blinit dicka
4%
 4% [ 1 ]
do ndihmonit nje sakat
4%
 4% [ 1 ]
Totali i votave : 23
 

AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 10:21 pm

do i merrja me vete normale,pastaj kismet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 10:22 pm

futja ne xhep ene mathja vrapit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Thu Jan 08, 2009 10:23 pm

skam shance te gjej aq lek sa te gzohem e ti fusja ne xhep si shumica.
max. 100lek te reja.
do i merrja

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Jan 18, 2009 10:29 pm

do ja jepja nje lypsi hahahahaha direkt te xhepi pa fol fare hahaha do ikja te luja poker pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BuKuRoShjA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 67
Mosha : 25
Vendndodhja : Durres...
Hobi : FOTO...
Koha e lire : NE KAFE ME SHOQERINE...
Piket : 22
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Jan 18, 2009 11:35 pm

[quote] angel boy shkruajti: normale qe do i fusja ne xhep
po pse re nuk do ja jepshe nanje te varfri une per vete do ja jepja nanje lypsi nqs se jane nja 50lek po nqs se jane me shume se 200milek do i merja vete hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Jan 18, 2009 11:36 pm

[quote="BuKuRoShjA"]
Cito :
angel boy shkruajti: normale qe do i fusja ne xhep
po pse re nuk do ja jepshe nanje te varfri une per vete do ja jepja nanje lypsi nqs se jane nja 50lek po nqs se jane me shume se 200milek do i merja vete hahaha

po prandaj thash dhe une..se te jet per 50 lek nuk e felliq veten qe te ulem e ti marr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
BuKuRoShjA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 67
Mosha : 25
Vendndodhja : Durres...
Hobi : FOTO...
Koha e lire : NE KAFE ME SHOQERINE...
Piket : 22
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Sun Jan 18, 2009 11:44 pm

[quote="angel boy"]
BuKuRoShjA shkruajti:
Cito :
angel boy shkruajti: normale qe do i fusja ne xhep
po pse re nuk do ja jepshe nanje te varfri une per vete do ja jepja nanje lypsi nqs se jane nja 50lek po nqs se jane me shume se 200milek do i merja vete hahaha

po prandaj thash dhe une..se te jet per 50 lek nuk e felliq veten qe te ulem e ti marr
eeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Mon Jan 19, 2009 12:02 am

te premten gjeta 500 lek :D:D:D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Mon Jan 19, 2009 12:21 am

se di do blej dicka qe me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 25
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Mon Jan 19, 2009 12:26 am

do i merrja direkt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Fri Jul 24, 2009 4:01 pm

do i lija ne toke se mos i gjen ai qe i ka hum :gaga: :gaga: :gaga:
normale qe do i merrja...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 24
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Fri Jul 24, 2009 4:02 pm

do i thoja nanjonit kujt i kan humbur 500milekshi ? Surprised :gaga:


ajo dihet qe do e fussha te xhepi....direkt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 7:42 pm

sa te fort e kan ba keta te dy siper hahhahahahahha do i merrja per vete normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 9:15 pm

do ja jepja ndonje kamarjeri

dmth pasi te kisha pi

p.s varet sa do kisha fatin te gjeja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 9:26 pm

po ti kishte gjet bashke me mu do me kishte ble mu nai gje ky lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 9:26 pm

ose do kishim hy bash ne nje int caffe :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 9:28 pm

po te kishim GJjet 1000 mije leke te rejA HALLALL cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   Wed Aug 19, 2009 9:31 pm

:D:D sa e poshter qe esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: