Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Besoni ne Zot ?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutoriMesazh
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 29
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Mar 12, 2009 10:49 pm

them se po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Mar 12, 2009 10:55 pm

pooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Mar 12, 2009 11:14 pm

deri diku po..kohet e fundit me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 25
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Mar 12, 2009 11:23 pm

po besoj shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Mar 13, 2009 12:04 am

PO dhe une,dita dites akoma me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Mar 16, 2009 2:37 am

Jo nuk besoj. Skam besuar ndonjehere. Jam ateist. Zoti nuk ekziston. Termi "Zot" eshte thjesht dicka e krijuar nga Jezu Krishti, qe beri miliona njerez te besojne tek ky "Zot". Perpara Jezu Krishtit njerezit besonin ne shume zota sepse nuk dinin te shpjegonin dukuri te shumta, sidomos ato natyrore. Me pas u zhduk ky besim, dhe doli nje Zot. Me kalimin e kohes dolen dhe fe te tjera, ne librat e te cilave shpjegohej se cdo gje ndodhte sipas vullnetit te nje fuqie te mbinatyrshme. Shkenca ishte inekzistente deri rreth shekullit 16-17, me pas ajo filloi te merrte epersi ndaj fese, derisa shume dukuri u shpjeguan me ane te fakteve, jo ne ajer, sic shkruhet neper librat e fese, te cilat nuk kishin asnje baze. Zoti nuk ekziston, eshte thjesht nje term!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 17, 2009 9:40 pm

e di qe ndoshta nuk ekziston ..po njeriu ndonjeher ka nevoje te besoj diku,sidomos kur gjerat nuk varen ne doren tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 107
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 17, 2009 9:44 pm

jo...dikur isha mesuar me "mos e bej gabime se te shef zoti", dhe deri ne njefare moshe deri diku besoja ne existencen e tij. ai besim eshte zbehur dhe tani kuptoj qe jam zot i vetvetes dhe e vetmja gje ne te cilen duhet te besoj eshte vetja ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Mar 20, 2009 6:07 pm


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Mar 20, 2009 6:51 pm

per ato qe kuptojn anglisht normale Laughing
dhe per besimtaret e flakte

kjo tjetra per "fansat" e bibles http://www.youtube.com/watch?v=8RV46fsmx6E&NR=1


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Sat Mar 21, 2009 1:30 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Mar 21, 2009 1:29 am

ja c`behet ne angli people


"Zot nuk ka, shijoni jeten!"


Shume konflikte ne bote ndodhin edhe per shkak te besimit fetar. Por Zot, mund te mos kete fare dhe njerezit besojne kot.
Me kete moto, ne Britani ka nisur nje fushate gazmore ne shume rajone, ku mbi 200 autobuse jane veshur me parrulla ku behet thirrje qe njerezit te shijojne jeten e te mos shikojne Zotin.

Fushata organizohet nga nje grup ateistesh me nismen e nje komedianeje, e cila mori spunto nga nje faqe kristiane interneti.
Aty thuhej se kush nuk beson ne Zot do te perfundoje ne ferr.

“Mbase Zot nuk ka, ndaj njerezit duhet t’i japin fund shqetesimeve te kesaj natyre. Kjo do t’ua zbukuronte diten qofte edhe me mendimin e thjeshte te nje filozofie me te bute”, u shpreh nje prej organizatoreve.

Sllogane te njejta neper autobuse u pane edhe rrugeve te Madridit, ne Spanje.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Mar 22, 2009 2:41 am

mua me pelqen ta besoj ,jo sepse ne fund dikush do te na gjykoje apo dicka tjeter..po sepse ndonjeher me pelq qe te besoj se kur gjerat dalin jasht kontrollit tim ka dicka tjeter qe mund ti rregulloj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Mar 22, 2009 12:52 pm

Child In Time shkruajti:
ja c`behet ne angli people


"Zot nuk ka, shijoni jeten!"


Shume konflikte ne bote ndodhin edhe per shkak te besimit fetar. Por Zot, mund te mos kete fare dhe njerezit besojne kot.
Me kete moto, ne Britani ka nisur nje fushate gazmore ne shume rajone, ku mbi 200 autobuse jane veshur me parrulla ku behet thirrje qe njerezit te shijojne jeten e te mos shikojne Zotin.Fushata organizohet nga nje grup ateistesh me nismen e nje komedianeje, e cila mori spunto nga nje faqe kristiane interneti.
Aty thuhej se kush nuk beson ne Zot do te perfundoje ne ferr.

“Mbase Zot nuk ka, ndaj njerezit duhet t’i japin fund shqetesimeve te kesaj natyre. Kjo do t’ua zbukuronte diten qofte edhe me mendimin e thjeshte te nje filozofie me te bute”, u shpreh nje prej organizatoreve.

Sllogane te njejta neper autobuse u pane edhe rrugeve te Madridit, ne Spanje.


o arli,po jeta mund te shijohet dhe nqs besojm ne Zot, pastaj varet sa besimtar fanatik jemi.une spo them qe ti ndalojm vetes dhe pirjen e nje gote alkool...po cmund te bej nje ateist per te shijuar jeten me shum se nje qe beson??? smund tbej me shum....une qe besoj ne Zot. nqs dua mund te veproj tamam si dikush tjeter qe sbeson..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sun Mar 22, 2009 3:33 pm

po mund te veprosh, por i bie qe sta ndjen per ato qe quhen "denimet" apo perfundimi ne ferr
dhe sigurisht ajo lart ishte per besimtaret ekstremist qe s`bejn asnje me iden qe "jo se na shef zoti" pff it sucks
un nuk besoj, besoj vetem qe ekziston nje qenie e mbinatyrshme qe mban kte rregullsi ne univers qe cdo gje esht kaq perfekt dhe kaq e mrekullushme, por nuk beso se ekziston nje zot te cilit po ti lutemi do na plotesoj deshirat apo ky zot qe do na denoje nqs bejm dicka te ndaluar prej tij
dheee me duket shum gje idiote ajo qe thojn besimtaret "zoti na ve ne prove", pra vrasjet, uria, varferia, tsunamet, vdekj e milionave te pafajshem, korrupsioni i bie qe jan tgjitha prova
epo nqs vertet kto jan prova "FUCK YOU GOD"

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Mar 28, 2009 1:48 pm

E kam thene,e them dhe do e them:Zot mund te kete por jo qe ai ka krijuar unversin...
Ne jemi nje prej eksperimenteve te tij....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Mar 28, 2009 1:51 pm

sigurisht qe besoj.... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Mar 28, 2009 3:52 pm

Glamours' Master shkruajti:
E kam thene,e them dhe do e them:Zot mund te kete por jo qe ai ka krijuar unversin...
Ne jemi nje prej eksperimenteve te tij....

si si? paska zot, por ska kriju universin, dhe ne jemi eksperimente te tij, pra na paska krijuar ne dhe jo universin?
si mund ta shpjegosh kte?
hajde hajde cdo njeri ka teorine e vet sot Laughing
anyways per mu tgjitha jan bullshits

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 31, 2009 1:14 am

un jam spiritualiste,besoj tek nje fuqi e madhe shpirterore,por q per mu nuk ka perfytyrim vizual..esh m teper psikologjike...n figura fitare besoj vetem tek Jezus Krishti,sepse eshte njeri q e ka vertetuar dhe historia dhe cdo gj,esh me fakte dhe e jam rritur me dashuri per t q e vogel,dhe t till vazhdoj ta mbaj:)Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 31, 2009 10:28 am

ke zoti nuk besoj shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 31, 2009 6:18 pm

God Hates Us All; God Hates Us All
He Fuckin' hates me


e keni degju kengen DISCIPLE te SLAYER Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 31, 2009 6:20 pm

Child In Time shkruajti:
God Hates Us All; God Hates Us All
He Fuckin' hates me


e keni degju kengen DISCIPLE te SLAYER Laughing

yyeessss....dhe mpelqen vetem melodia Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Tue Mar 31, 2009 6:57 pm

je jasht teme..spo flasim per muzik Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ENIGMA
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 99
Mosha : 25
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Wed Apr 08, 2009 2:10 pm

une mendoj se zoti eshte ana jone e mire e brendshme
ashtu sikurse djalli qe eshte ana e keqe.
pra mendoj se njeriu eshte ndertuar nga veti te mira dhe te keqija
secili person ka ane e tij te mire dhe te keqe
keshtu e kam une perfytyrimin e zotit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Wed Apr 08, 2009 2:48 pm

ENIGMA shkruajti:
une mendoj se zoti eshte ana jone e mire e brendshme
ashtu sikurse djalli qe eshte ana e keqe.
pra mendoj se njeriu eshte ndertuar nga veti te mira dhe te keqija
secili person ka ane e tij te mire dhe te keqe
keshtu e kam une perfytyrimin e zotit

dmth Zoti je ti, une e tgjith ne?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Wed Apr 08, 2009 2:55 pm

un e mendoj si dicka te mbinatyrshme qe na vezhgon gjate gjithe kohes dhe gjykon mbi fatet tona dhe jetn tone...por kohet e fundit sikur spo besoj me aq shume :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 16Shko tek faqja : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: