Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Besoni ne Zot ?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 19, 2008 10:45 pm

po po jo po prit te te vij zoti edhe tek dhoma e gjumit.Nuk ka asnje lloj mundsie qe te jen dukur syt e zotit,ajo video esht patjeter e montume sepse vet zoti e ka then qe cdo gje qe do te beje ai duke perfshir edhe veten e tij do e mbaje te fshehte sepse do shkaktonte deme te medha po te shfaqej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 19, 2008 11:06 pm

Burzgoroth shkruajti:
po po jo po prit te te vij zoti edhe tek dhoma e gjumit.Nuk ka asnje lloj mundsie qe te jen dukur syt e zotit,ajo video esht patjeter e montume sepse vet zoti e ka then qe cdo gje qe do te beje ai duke perfshir edhe veten e tij do e mbaje te fshehte sepse do shkaktonte deme te medha po te shfaqej

Une spo flas me siguri mi goc,po qe e montume nuk ishte!Do mundohem ta ve ketu ne pc ate videon ndonje dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 19, 2008 11:12 pm

ne pc mbje per vete, po fute ne youtube dhe ver linkun html ne forum.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 19, 2008 11:18 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
ne pc mbje per vete, po fute ne youtube dhe ver linkun html ne forum.

Po mormal,e kisha fjalen ta merrja iher ne pc nga cel pastaj do e vija!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 10:49 am

Mars shkruajti:
Une kam thene qe besoj po tani jam akoma me shume e bindur!Ueee pashe nje video te cel i nje kushuriri qe spo i besoja syve!Ne qiell mideis reve dukeshin qarte fare syte e Zotit!Ishte e pabesueshme me verte!Une per vete mbeta gojehapur!E kishin filmu ne Maqedoni me duket,diten e Ramazanit kishin dale kur po kendonte Hoxha!
e psh edhe une kete videon,,te celi i child in time,,por aty nuk ishin syt e zotit mi goc,,leqe mesa di une,,zoti eshte mashkull ato ishin sy femrash,,pastaj ato ishin forumar nga rete,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 10:53 am

ppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffff VL
nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 11:23 am

une po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 11:25 am

pppffffffffffffff un jo besoj te lordi
hihihihihihih njs vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 25
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 2:42 pm

besoj tek zoti,por jo tek ai qe quani ju Zot sepse un Zot quaj dike tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 9:45 pm

ndoshta!!!!!!!!!!!!se di me sigurii nese besoj apo jo,,,njeer them po njer jo......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vagabodi_eri
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 14
Mosha : 27
Vendndodhja : LAZARAT
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 20, 2008 9:47 pm

besoj te motrra ketij qe ka hap kete teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Wed Sep 24, 2008 8:38 pm

kam pas besu por tani sbesoj me se sme pelqen te besoj qe ai ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Wed Sep 24, 2008 11:17 pm

skam pas besu, po se fundmi sikur me ka lindur nje fije shprese qe mund te exitoje nje Zot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 26, 2008 7:35 pm

une besoj!... por jam kunder cdo lloj feje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 25
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Fri Sep 26, 2008 8:02 pm

BEsoj ne ZOt por sjam me asnjeren nga fet dhe jam me te dyja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Sat Sep 27, 2008 10:15 am

edhe un besoj dhe e falenderoj zotin qe me ka ndihmuar disa here ne disa momente te veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 6:17 pm

besoj shum ne zot keto qe thojne qe nuk besoj bejne shum gabim por gjithsesi eshte mendimi i tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:22 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D :gaga:
pfffffff scratch jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:26 pm

me dy menje e kam
edhe besoj edhe nuk besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:27 pm

zgjidh te dyten :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:28 pm

ne zot.......hmmmmmmmmmm pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:30 pm

besoj po jo shume pasi ne ca raste me ka ndihmuar vertet dhe e falenderoj kurse ne raste te tjera jo, jane te shumta po sdua ti permend njs vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:47 pm

jo dhe aq shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Mon Oct 13, 2008 9:50 pm

the doctor 2000 shkruajti:
zgjidh te dyten :D

do e marr paraysh keshillen tate Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Thu Nov 27, 2008 1:01 am

sa bukur e kan then slayer : god hates us all

fuck god

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: