Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 RRYMA JUAJ E PREFERUAR

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

cila eshte rryma juaj e preferuar?
Rock/Metal
50%
 50% [ 10 ]
Klasike
5%
 5% [ 1 ]
Pop/Komercial
5%
 5% [ 1 ]
R'n'B
5%
 5% [ 1 ]
Rap/Hip Hop
20%
 20% [ 4 ]
Dance/Euro Dance etj
5%
 5% [ 1 ]
House/Electro House/Funky House/Soul House/FREAK HOUSE/METAL HOUSE
5%
 5% [ 1 ]
Trance/Hands Up/Hard Dance
0%
 0% [ 0 ]
Folk/ Euro Folk / Popullore
0%
 0% [ 0 ]
Reggaeton
5%
 5% [ 1 ]
Totali i votave : 20
 

AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   Sat Jan 30, 2010 4:41 am

RioT shkruajti:
mvjen shum keq qe ka vetem nje opsion rock/metal dhe ka nja 100 te tjera te nje familjeje,hip-hop,r'n'b, pop komercial,rregaton pffffff,,eshte bere ne menyr te pabarabarte,,gjss un votoj te paren

ska gj,prap,fitorja esht jona pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   Sat Jan 30, 2010 4:08 pm

\\rock n metal//

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   Tue Mar 02, 2010 7:38 pm

pop dhe dance
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 24
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   Wed Aug 04, 2010 11:40 am

te them te drejten degjoj muzike nga te gjitha rrymat muzikore por votova per dance music sepse eshte tipi i muzikes qe po degjoj me shume ne ket periudhe edhe pse kg e mia te preferuara i perkasin rrymave te tj muzikore Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   Sat Aug 13, 2011 8:48 pm

Rock/Metal pa dyshim \m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RRYMA JUAJ E PREFERUAR   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RRYMA JUAJ E PREFERUAR
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: