Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 As Roma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: As Roma   Tue Sep 23, 2008 10:25 am

kjo faqe vetem per ROMANET e forumit

www.asroma.it
www.francescototti.comEdituar pėr herė tė fundit nga Darkangel nė Tue Sep 23, 2008 10:35 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Tue Sep 23, 2008 10:26 am

Sensi: Eshtė rikthyer Roma e vėrtetė!
Rosela Sensi ka rigjetur buzėqeshjen. Presidentja e Romės ėshtė shprehur shumė e lumtur pėr fitoren e parė tė verdhekuqve nė kampionat. “Duhet tė kemi shumė durim nė kėto momente. Dua tė falenderoj lojtarėt, trajnerin dhe tė gjithė tifozėt pėr mbėshtetjen qė na kanė dhėnė. Pėrballė Rexhinės kemi arritur njė fitore shumė tė rėndėsishme dhe emocionuese nė tė njėjtėn kohė. Ishte fitorja jonė e parė dhe shpresojmė tė vazhdojmė kėshtu edhe nė takimet e ardhshme. Kam menduar edhe pėr babain. Ishte njė emocion shumė i bukur dhe qė nuk mund tė pėrshkruhet me fjalė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Tue Sep 23, 2008 10:27 am

Tifozi romanist “ther” ultrasin e Rexhinės


Policia ka arrestuar njė tifoz ultras romanist, i cili pėrpara ndeshjes Roma?Rexhina, kishte goditur me thikė njė tifoz mik. Viktima po qėndronte afėr stadiumit “Olimpico” sė bashku me tė fejuarėn dhe tre miq tė tij, kur tifozi i Romės e ka goditur nė kėmbė. Agresori, i cili ėshtė kapur brenda pak orėsh, ishte njė person 37 vjeē, i cili kishte precedent tė veēantė dhe ishte i ndaluar tė hynte nė stadium prej 3 vjetėsh. Ndėrsa tani rrezikon tė mos “shoh” stadium me sy pėr 5 vite tė tjera. Kjo nuk ėshtė hera e parė qė tifozėt e Romės arrijnė tė krijojnė trazira tė tilla. Incidente pak a shumė tė ngjashme kanė ndodhur edhe nė ndeshjet e Kupave tė Europės.

Toti, “mbreti” i korrektėsisė

Pėrpara ndeshjes Roma?Rexhina, kapiteni Franēesko Toti ka marrė trofeun “Topi i Argjendtė”, si lojtari mė korrekt i sezonit tė kaluar. Njė ēmim simbolik qė nė sezonet e mėparshme kanė arritur ta marrin lojtarė si Kaka, Toni, Zola, Shevēenko, Negro, Tomazi, Zaneti dhe Ferrara.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Tue Sep 23, 2008 10:28 am

Spaleti: Tė largohem? Po blej shtėpi...!
“Roli i trajnerit ėshtė delikat, por nė kėtė moment nuk mund tė siguroj njė objektiv tė caktuar. Toti? S’ėshtė ende nė formė”Siguri zero. Mbi objektivat e Romės dhe tė sė ardhmes, Luēiano Spaleti nuk mund tė sigurojė asgjė. Pėr sa i pėrket triumfeve tė mundshėm nė kėtė sezon, ėshtė betuar se do t’i pėrgjigjej kėshtu edhe presidentes sė Romės, Rosela Sensit: “Nuk mund tė premtoj asnjė objektiv”, tha trajneri verdhekuq. Mė pas, mbi tė ardhmen: “Roli i trajnerit ėshtė tepėr delikat dhe shumė i vėshtirė. Nėse do tė jem kėtu edhe vitin e ardhshėm, kjo varet nga situata, por jam duke blerė shtėpi nė kryeqytet dhe kjo do tė thotė se ndihem mirė”. Nė fund, Spaleti foli edhe pėr situatėn e kapitenit Toti, qė vazhdon tė shqetėsojė: “Ai nuk ndihet mirė, edhe pse e kam grumbulluar pėr sfidėn ndaj Rexhinės. E kam tė qartė se mund tė luajė qė nga minuta e parė, por nuk dua tė rrezikoj aspak.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Tue Sep 23, 2008 10:34 am

3 yjet Romane

FRANCESCO TOTTI---->
DANIELE DE ROSSI----->
ALBERTO AQUILANI----->
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Tue Sep 23, 2008 1:52 pm

aahhh sjam Romane, megjithse jan te mire dreqerit se kan edhe Tottin por sme ka shku mendja te behem ndonjeher me Romen.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Wed Sep 24, 2008 7:45 pm

ska per te bo naiher hajer roma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Wed Oct 01, 2008 5:37 pmkjo video eshte ber ne fitoren e derbit te sezonit qe kaloj lazio - roma (3 - 2)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Thu Oct 30, 2008 12:24 pm

pse nuk ve ate te derbit kur lacio u dhi keq fare 5-1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Thu Oct 30, 2008 5:44 pm

me mir do behet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Thu Oct 30, 2008 8:54 pm

roma tani po luan per te mos ra ne seri B
uahahaha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: As Roma   Thu Jun 11, 2009 6:15 pm

skam qene asnjeher me romen dhe sdo jem kurreeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
mgjthse me pelqen goxha totti :D :D :D
madje nuk eshte nai skuader qeka bere bujeeee....tip inter milan juventus cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: As Roma   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
As Roma
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: