Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 9:07 pm

se mua ska ore qe se mendoj
dhe se kam bere ca tentime por me dolen bllof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 9:22 pm

ej je ne vete mo, si mundesh ta besh nje gje te tille No
uaa un se bej dot vallaj, skam guxim :S
mos e mendo me kurre kte gje dhe as mos provo te besh nje gje te tille plz
kalofsh mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 9:25 pm

Jo mer lal...nuk e vras veten une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 11:12 pm

se kam mendu ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 11:24 pm

eshte budallallik car eshte kjo te vrasesh veten asihere se kam menduar vetem deshmitarete jehovait e bejne buaaaaaaaaaaaaaaaaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Sep 23, 2008 11:36 pm

jo them qe eshte me mire te qendroj gjalle dhe nja 80 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Sep 24, 2008 3:27 pm

po them qe jo arsyet e pse-se nuk i jap Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 25
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Sep 24, 2008 3:28 pm

jo as nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 26
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Sep 24, 2008 7:00 pm

ca jan kto llafe mo...te vrasesh veten...pse me ka ik truri te vras veten????sme ka vajt ndojher ne mendje dhe as nuk dua ta mendoj se kam nji jet per te jetuar.........ata qe vrasin veten kan kalu ne depresion mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Sep 24, 2008 7:06 pm

pfff tashiii emmm skam qef me e tregu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Sep 24, 2008 7:29 pm

e vertete, se kam menduar asnjehere per te vrare veten, dua ta jetoj deri ne fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Thu Sep 25, 2008 3:33 pm

po kam tentuar te hidhem nga ballkoni por jo se mu merzit jeta por se kam dashur te di si fluturohet Laughing e kam seriozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Thu Sep 25, 2008 3:48 pm

ppfff vetem nje her me duket po se mbaj mend pse. padashje se desh kam ngren ilacet e gjyshes me vetedije te plote. por isha e vogel fare dhe mendoja se do ngjallesha prap. ppfff ca kalamani

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Sep 26, 2008 12:06 am

U ne sa e sa forume e kam dhene kete pergjigje per kete teme. E kam menduar me shume se nje here, po kot ka qene mendim flash qe me ka kaluar per castin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Sep 26, 2008 12:07 am

mendoje dhe nje her dhe ti dhe kemi ca pun bashk ne, qelpsin. Evil or Very Mad Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Sep 26, 2008 12:09 am

shi kush qenka ne linje. Po ta bej edhe nje here si kurti, se kam provuar ndonjehere. haha

Puthje

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Sep 26, 2008 3:41 pm

normale qe e kam mendu,,,,pastaj ka edhe ca gjona,,psh sot po e mendoja vdekjen me rapper_girl ne furgon,,por do ishte gjys aksidenti huaahuahau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Sep 26, 2008 3:52 pm

metallica_death shkruajti:
se mua ska ore qe se mendoj
dhe se kam bere ca tentime por me dolen bllof

po pse te dolen bllof?
un per vete e kam menu nji her me pre damaret po pastaj menova per kto te shpis ene e lash fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Oct 07, 2008 5:10 pm

per te menduar e kam menduar........
por per te tentuar asnjiher.............
kam menduar te vras veten kur jam zi me te shpise......nuk e doja me veten time
ce do kur nuk ke afer gjen me te shtrenjt........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Tue Oct 07, 2008 9:18 pm

kam menduar me para por tani ,ndoshta do e mendoj por per te tentuar sbehet llaf
se i du shume njerezit e shtepise dhe sdua ti bej te vuajne
kam vellain time qe zihem cdo dite por e dua shume
kam mamin / babin cdo sekond sherr por edhe ata i dua
kaq kisha me thene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Jun 24, 2009 9:01 pm

se kam mendu asiher ,, e du veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Jun 26, 2009 3:10 pm

asnjehere...skam pas asnje lloj arsyeje Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Jun 26, 2009 3:52 pm

jo
nese jam i merzit ose ma ka shpif jeta mjafton qe te pi edhe baj nenji sherr ke nji lokal edhe vij ne qef :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Jun 26, 2009 4:18 pm

jo as qe e kam menduar ndonji her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Jun 26, 2009 10:29 pm

kam pasur vetem deshire te zhdukem per pak kohe..po jo te vras veten,,,jam e lumtur me jeten time...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: