Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Jun 26, 2009 10:31 pm

never!!!!!! i inatosur

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
andie17
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Jul 08, 2009 9:47 pm

une e kam menduar me qindra here sepse me te vertete jeta ime eshte kot nuk ia vlen te jetosh ne kete menyre edhe pse tani ka ndryshuar pak per mire,por te them te verteten e kam menduar seriozisht disa here por e vetmja arsye qe me ka ndaluar ishte se mos tjeret mendonin mos e kam bere per ndonje te dashur gje qe ska lidhje se nuk jam ashtu tipi por thja=esht jeta ime nuk jetohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Sun Jul 26, 2009 3:42 am

sa kec po me vika andie 17 me verte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Sun Jul 26, 2009 12:30 pm

kush do ta vrase le ta vrase ne pcs te vene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 25
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Wed Aug 05, 2009 8:06 pm

bohhhhhhh eshte gjeja me idiote qe mund t besh....skam pse e bej dicka t till dhe skam per ta mendu kurre ....sa du veten sdu rob tjeter un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonalda
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 2
Mosha : 22
Vendndodhja : lac
Piket : 4
Data e regjistrimit : 08/04/2010

MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   Fri Apr 09, 2010 11:03 pm

edhe une e kam mendur po s ja vlen te vrasesh veten per asgje dhe askend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keni menduar ose tentuar ndonjehere te vrisni veten dhe pse nese se keni bezdi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: