Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 kush jane me te sjellshem?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

kush jane me te sjellshem?
femrat
79%
 79% [ 11 ]
meshkujt
21%
 21% [ 3 ]
Totali i votave : 14
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 6:38 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
beko
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 6:49 pm

mira dhe velo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 6:53 pm

femrat jan

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 25
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 6:57 pm

pleqte ajo dihet hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 6:59 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
femrat janpe meshkujt nuk jan te sjellshem sipas teje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 11:29 pm

cunat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Sep 27, 2008 11:46 pm

Nuk bej pergjithesime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Tue Oct 14, 2008 4:10 am

femrat, cne meshkujt te sjellshem mer aman pff, jane te rralle meshkujt e sjellshem, te mire e te zgjuar qe ta dini Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 5:53 pm

FEMRAT JANME TE SJELLSHME PO THEM QE NE SHUMICEN E RASTEVE I KAN FURCE TE GJITHA.....SE KAM PER TE GJITH EEE!!!!!!KURSE CUNAT UN THEM QE SHTIREN MA SHUM.TE SJELLSHMIT JAN SHUM TE PAKET Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 5:55 pm

MESHKUJT JANE KOKRRAT E KATNAREVE, SDINE HIC TE SILLEN MIRE ME FEMRAT
UEEE MER ZOT SDUROHEN FARE Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:00 pm

mos ja fusni kot se edhe meshkujt kur duan jane te sjellshem.
pastaj edhe gcat shtiren sikur jane te mira,po pastaj dalin.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 25
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:19 pm

MESHKUJT JANE ME TE SJELLSHEM SE GJITHMONE MUNDOHEN TE BINE NE SY ME SJELLJEN E MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:22 pm

cun nga kombinati shkruajti:
MESHKUJT JANE ME TE SJELLSHEM SE GJITHMONE MUNDOHEN TE BINE NE SY ME SJELLJEN E MIRE

meshkujt munden te bien ne sy me sjelljen e mir ??
hahahah
asiher, meshkujt sdine fare te sillen, jane super kafsh
gjithmon flas per 1 pjese te tyre jo te gjithe megjithse te rralle jane ata qe sillen mir me femrat Wink
jam dakort me ate fjaline e fundit te there with out me
madje ato lloj femrash sdurohen fare Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:46 pm

vetem femrat
po edhe cunat kur jane jane tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:48 pm

rapper_girl shkruajti:
cun nga kombinati shkruajti:
MESHKUJT JANE ME TE SJELLSHEM SE GJITHMONE MUNDOHEN TE BINE NE SY ME SJELLJEN E MIRE

meshkujt munden te bien ne sy me sjelljen e mir ??
hahahah
asiher, meshkujt sdine fare te sillen, jane super kafsh
gjithmon flas per 1 pjese te tyre jo te gjithe megjithse te rralle jane ata qe sillen mir me femrat Wink
jam dakort me ate fjaline e fundit te there with out me
madje ato lloj femrash sdurohen fare Mad

cunat nuk dijne te silen Shocked Shocked Shocked
nuk ke njohur njerzit e duhur prandaj Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:49 pm

po po gys si te thuash ti
tgjtihe katnaret mer jane Mad
sduroooooheeeen Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:50 pm

rapper_girl shkruajti:
po po gys si te thuash ti
tgjtihe katnaret mer jane Mad
sduroooooheeeen Mad


:gaga: :gaga: po se njef katunare ti ..nuk kam se cte bej une....
njif njerez te sakte edhe ec e folim bashke pastajj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:51 pm

angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
po po gys si te thuash ti
tgjtihe katnaret mer jane Mad
sduroooooheeeen Mad


:gaga: :gaga: po se njef katunare ti ..nuk kam se cte bej une....
njif njerez te sakte edhe ec e folim bashke pastajj

gyso se te djeg ty skam faj un
dhe mos me thuaj mua se njeh katunare ti ok zotrote, shif robt e tu ti Wink
jane te rralle pra, rob acarus Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:54 pm

rapper_girl shkruajti:
angel boy shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
po po gys si te thuash ti
tgjtihe katnaret mer jane Mad
sduroooooheeeen Mad


:gaga: :gaga: po se njef katunare ti ..nuk kam se cte bej une....
njif njerez te sakte edhe ec e folim bashke pastajj

gyso se te djeg ty skam faj un
dhe mos me thuaj mua se njeh katunare ti ok zotrote, shif robt e tu ti Wink
jane te rralle pra, rob acarus Mad

per cfare me djeg mua moj aman... :gaga:
edhe ste foli njeri fare per robt e tua..po them per ne pergjithsi o denad.. Surprised Surprised Surprised edhe une nuk jam aspak acarus..ok :D po sdi ti ti kuptosh tamam fjalet dhe se cfer po te them une..nejse Surprised Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:56 pm

po po duket sa ste djeg, njs njs ehuu
po pra me the : se njeh katunare ti, marrsh tkeqen ti mua ok Wink
un flas per ate cka shoh dhe cka eshte e vertet ok zotrote
dhe qe je rob acarus je dhe super bile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 6:59 pm

rapper_girl shkruajti:
po po duket sa ste djeg, njs njs ehuu
po pra me the : se njeh katunare ti, marrsh tkeqen ti mua ok Wink
un flas per ate cka shoh dhe cka eshte e vertet ok zotrote
dhe qe je rob acarus je dhe super bile

mua sme djeg fare e para punes..se o sillem mire un me femrat dhe me e dukate o ska rob qe sillet keshtu..ok baby,.. Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 7:01 pm

po mos te digjte sdo na caje t... dhe ate baby mos e perdor me me mua Wink
klb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 7:04 pm

Te sjellshem...
Ime mirsjellje fallco kan kryesisht gocat, po ama cunat jan ma tsinqert nshoqeri ene sillen mir, kurse gocat vetem me ja fut nanja tjetres(sepse spresin qe ket pun ta bajn cunat Twisted Evil )
Mos ia fusni kot ime: mos thoni qe gjith cunat jan katnar(sepse si njifni tgjith) ashu si ne cunat sthemi per gjith gocat qe jane kurva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Fri Jan 02, 2009 7:07 pm

Hyqmeti '97 shkruajti:
Te sjellshem...
Ime mirsjellje fallco kan kryesisht gocat, po ama cunat jan ma tsinqert nshoqeri ene sillen mir, kurse gocat vetem me ja fut nanja tjetres(sepse spresin qe ket pun ta bajn cunat Twisted Evil )
Mos ia fusni kot ime: mos thoni qe gjith cunat jan katnar(sepse si njifni tgjith) ashu si ne cunat sthemi per gjith gocat qe jane kurva

per kte jam dakort vallaj
nuk eshte se me djeg por thjesht po them qe un jam sh e sjellshme me ato qe e meritojne tu sillesh mir kurse ato qe se meritojn sjelljen e mir sillem ndryshe Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   Sat Jan 03, 2009 2:45 am

sa vk, nuk behen dot pergjithsime te ktij tipi, kam pas fatin te njof shum cuna te sjellshem dhe mbi tgjitha feminista :D ashtu sic ka edhe plot te tjer...jo katnar (se ka katnar qe din te sillen) por cuna thjesht pa kultur !
e njejta gje vlen edhe per femrat !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush jane me te sjellshem?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush jane me te sjellshem?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: