Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
serial killer
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sat Sep 27, 2008 9:14 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sat Sep 27, 2008 9:15 pm

po, edhe e kam enderruar, sidomos me JUVENTUS apo edhe ne te njejten skuader me CHRISTIANO RONALDO dhe FERNANDO TORRES (EL NINJO) RazzSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sat Sep 27, 2008 9:18 pm

POOOOO

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 25
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sat Sep 27, 2008 9:18 pm

po me milanin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni_montana
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : sport
Koha e lire : po patem
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Sep 28, 2008 1:08 pm

con il milan cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Sep 28, 2008 8:17 pm

me milanin i vogel
ne stervitje vishja bluzen e milanit me nr 11 mbrapa , pa emer !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Sep 28, 2008 8:29 pm

ma i vogel doja te luja me milanin se eshte skuader njish fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Sep 29, 2008 4:32 pm

Une vtm dua te iki ne NBA asigje tj tongue Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Sep 29, 2008 7:44 pm

INTER ..................................................................................................IMBRAHIMOVIC ADRIANO MANCINI J.ZANETTI MATERAZZI CHIVU JULIO CESAR FIGO CAMBIASSO STANKOVIC VIEIRA BURDISSO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Tue Sep 30, 2008 11:24 pm

yhy shume here tani jo kur isha ne moshe me te vogel enderroja shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Tue Sep 30, 2008 11:26 pm

Mars shkruajti:
Une vtm dua te iki ne NBA asigje tj tongue Laughing

nuk dashke shum ti jo..ic fare Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Oct 19, 2008 12:43 am

pooooooooooooo
por me juventusin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Oct 19, 2008 3:44 pm

kam enderruar te luaj me fushe_mbretin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Oct 19, 2008 11:36 pm

angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
Une vtm dua te iki ne NBA asigje tj tongue Laughing

nuk dashke shum ti jo..ic fare Laughing Laughing

E pse cfare? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 26
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Oct 19, 2008 11:37 pm

Mars shkruajti:
angel boy shkruajti:
Mars shkruajti:
Une vtm dua te iki ne NBA asigje tj tongue Laughing

nuk dashke shum ti jo..ic fare Laughing Laughing

E pse cfare? lol!


e me ke do te luash ti atje////?? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Oct 19, 2008 11:37 pm

po me milanin time e enderroj cdo dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Oct 20, 2008 11:15 am

me pare po tani jooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Dec 01, 2008 2:16 am

jo !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Dec 01, 2008 10:59 am

sa keq qe ska goca te milani imeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Dec 01, 2008 11:07 am

sigurisht qe po. edhe un me milanin . do ishte bukur bashke me kakane aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Mon Dec 01, 2008 12:20 pm

pOOO me JUVEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Wed Dec 03, 2008 5:58 pm

kam shuuum qejf te luaj iher me CHRISTIANO RONALDON se eshte si shpiiirt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 24
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sat Mar 21, 2009 11:46 pm

KUR KAM QEN NE STERVITJE ME FUTBOLLIN KAM PAS QEF ME LUJT ME INTERIN SE NE IT DO VAZHDOJA SPORTIN EDHE DO U FUSSHA ME FUTBOLLIN PO E LASH SE VAZHDOVA CIGARE.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Mar 22, 2009 12:36 am

une po luaj tani me interin ne pro evolution soccer 2009 :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   Sun Apr 19, 2009 8:43 pm

JO SHUM SEPSE SME PELQEN SHUM FUTBOLLI....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a keni enderruar te ndonjehere luani me skuadren tuaj te zemres????????????
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: