Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 shoqeria apo i/e dashuri/a

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

shoqeria apo i/e dashuri/a
1.shoqeria
76%
 76% [ 32 ]
2.i/e dashuri/a
24%
 24% [ 10 ]
Totali i votave : 42
 

AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

ok shoqeria pra se i dashuri sma merr mendja ti ngeli hatri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

po koh gjendet po puna eshte mos prishesh mardheniet me njerin per tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 23, 2008 8:25 pm

Razz un zgjesh dashurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 23, 2008 8:26 pm

redian shkruajti:
normale qe kam te drejt dashnore gjen plot kurse shok eshte e veshtir te gjesh.

tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 12:07 am

Ia dhashe voten te dashurit. Jam njeri i arsyeshem, por kur vjen puna ke ai arsyeja humbet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 12:08 am

deri ne keto caste qe flasim shoqeria,pa te dashur ia bej shume mire pa shoqe sia dal dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:51 pm

te dyja por shoqeria me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:52 pm

KU KA SI SHOQNIA????????TE KENAQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:54 pm

un jam 50 me 50
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:54 pm

nukka mundesi te ndodhe 50 me 50 dikush peshon me shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:58 pm

hahahahhahahah e mire 5 dashuria dhe 48 shoqeria dhe 1% bashkia


Edituar pėr herė tė fundit nga Darkangel nė Tue Nov 25, 2008 8:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 8:59 pm

me shum me shum :D,duhet te jesh i ndergjegjshem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 9:00 pm

hahahahahhahahah epo ka dhe lenkudje prandaj me mire ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 9:01 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
me shum me shum :D,duhet te jesh i ndergjegjshem :D
EPO SJAN TE GJITH SI TI MI DREQ QE JEP GJITHCKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 9:02 pm

se di nqs e ke then per veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
little angel
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 8
Mosha : 23
Vendndodhja : drejtim i paditur
Hobi : kompjuterologjia dhe internetologjia
Koha e lire : te degjoj muzik
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 10:52 pm

[color=red]per mua shoqeria eshte por seshte keq ti kesh te dyja
Cito :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angels.love
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Koha e lire : msn dhe prap msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Tue Nov 25, 2008 11:58 pm

pa asnje dyshim shoqeria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Wed Nov 26, 2008 12:02 am

SHOQERI ESHT EPARA NE TE GJITH APO JO .......... PYTEJE PER ADOLESHENTET E FORUMIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 25
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Nov 29, 2008 8:18 pm

te dyja jane te rendesishme por une personalisht vleresoj me teper shoqerine sepse i/e dashuri/a jane kalimtare, te pakten per mua qe ende se kam provuar dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Nov 29, 2008 8:20 pm

SHOQERIA SIGURISHT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
marsen_rebeli
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 1
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 30, 2008 11:29 pm

Sad Embarassed ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 30, 2008 11:38 pm

mireseerdhe marsen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 30, 2008 11:43 pm

nuk esht jo, vetem kjo teme eshte, nese eshte tjeter atehere mbyll ate se kjo eshte sondazh, bile eshte edhe sondazhi kryesor i forumit per momentin sepse del ne portal edhe anash.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 30, 2008 11:44 pm

e di e di e pashe pastaj dhe e ckyca,po une kujtova se e kishte hap marseni kete dhe ishte replika e tij e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sun Nov 30, 2008 11:45 pm

ashtu mu duk edhe mua kur e pashe ne fillim, po kur pashe qe kishte 28 vota thashe, po kur vajten kaq shume xhanem. haha.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria apo i/e dashuri/a
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: