Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 shoqeria apo i/e dashuri/a

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

shoqeria apo i/e dashuri/a
1.shoqeria
76%
 76% [ 32 ]
2.i/e dashuri/a
24%
 24% [ 10 ]
Totali i votave : 42
 

AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:25 pm

por kurr merr vesh qe jo shoqeri,dmth ai shok apo shoqe kerkon me shum ??besoj e zhgenjehesh sepse kupton qe shoqeria e vertet nuk ekz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:31 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
duhet te kuptini dicka,qe dashuria e vertet eshte e perjetshme,ndersa nje miqsi jo o

kshu flet vetem nje njeri qe ka ren brenda ose pretendon se ka ren,flasin njerezit qe kan gjetur me ne fund dike per ta pasur te dashur.
mo e merr personale erjon se po flas ne pergjithsi,sinqerisht
por po kuptoj qe ty me shum cekani te rreh ne faktin ekziston apo jo shoqeria,qe esht teme me vete mduket se ajo qe ke then posht meje ska shum lidhje me temen.
pse nuk esht e perjetshme miqesia,deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet.
mund te lidhesh,te krijosh familje etj etj,por prap duam sduam te shoqeria do gjejm nje pjes tonen....

nejse my opinion vazhdon te jet qe njeriu mund te arrit ti mbaj te dyja,ska pse behen ndarje,
normalisht qe do duash me shum te dashuren/in, por jo te shkeputesh nga miqt e tu se u bere me partnere.ppffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:34 pm

deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:36 pm

jane te pandashme.....pastaj dashuria nga shoqeria del....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:37 pm

un sdo e quaja shoqe apo shok dike qe pretendon me shum.ateher kush do ishte dallimi mes ktyre dy termave??!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:38 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:39 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
un sdo e quaja shoqe apo shok dike qe pretendon me shum.ateher kush do ishte dallimi mes ktyre dy termave??!

nis si shoqeri dhe perfundon dashuri...por jo ne te tera rastet...mund te kete edhe nje shoqeri pa dashuri ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing

per dashurin e gjetur ne adoleshnc ka fakte qe ekz ndersa per shoqerin e adoleshences qe zgjat pergjithmon nuk besoj,se ne rritemi,piqemi kemi hapsira me te medha,njerez me shum per te njuhur dhe zbesoj qe kontaktet qe kemi pas do jen si me par.secili shikon interesin e tij pas nje perjudhe kohe te gjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:46 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing

per dashurin e gjetur ne adoleshnc ka fakte qe ekz ndersa per shoqerin e adoleshences qe zgjat pergjithmon nuk besoj,se ne rritemi,piqemi kemi hapsira me te medha,njerez me shum per te njuhur dhe zbesoj qe kontaktet qe kemi pas do jen si me par.secili shikon interesin e tij pas nje perjudhe kohe te gjat.


fol nqs ke eksperienc.
e di si po kthehet kjo teme,besoni ne shoqeri te perjetshme apo ne dashuri te perjetshme..
tema e verte esht ke do zgjidhni,apo jo?
ske pse pse thua qe shoqeria nuk zgjat.
nejse,se kuptoj iher,po mire mos zgjasi gjith jeten miqesia me ca persona,p ff pun e madhe mjafton ta mbash afer dhe ta shijosh miqesin per aq sa e ke.
te thot vetja ty qe te zgjedhesh patjeter vetem njeren apo..?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:48 pm

cfar do ndodhte nqs shoqeria qe ke ti do te zhgenjente??do besoje me te ajo??
un zgjedhjen time e kam ber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:49 pm

per mu kjo tema nuk duhet te ekzistoje fare...eshte njesoj sikur te thuash
ajrin apo ujin????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:49 pm

ke do quaje humbjen me te madhe??te nje miku apo te nje dashurie ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:51 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
cfar do ndodhte nqs shoqeria qe ke ti do te zhgenjente??do besoje me te ajo??
un zgjedhjen time e kam ber.

hahhaa po u zgenjeva nga shoqeria,zot shnet mo,e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa

po nqs zhgenjehesh nga partneriii?? do e marresh ne tel e do i thuash: ej ne u zum por te lutem mund te shfryhem icik te ty???

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:52 pm

e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa e nqs perseritet e njejta histori ?? dmth ty te humb besimi te ai person jo te shoqeria :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:53 pm

crendesi ka humbja???nje mik i humbur mund te zevendesohet me nje tjter qe ta sjell jeta me von ashtu si edhe nje dashuri e humbur qe eshte disi me e veshtire...
ne nje te ardhem ku jeta dhe puna te lidh me shume njerez i bie qe te mos i flasesh askujt???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:54 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa e nqs perseritet e njejta histori ?? dmth ty te humb besimi te ai person jo te shoqeria :D

pikerisht....

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:55 pm

pse ai person nuk eshte pjes e shoqerise??ashtu si ti,un e te gjith te tjetet?qenka mir ashtu.nejse nejse,mendimet e juaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 6:57 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
pse ai person nuk eshte pjes e shoqerise??ashtu si ti,un e te gjith te tjetet?qenka mir ashtu.nejse nejse,mendimet e juaja

pse mo nje person i vetem perfaqson gjith shoqerin??
futja kot
nejse mendo per te ardhmen vetem erjon
ajo ka rendesi thuaj pilu jetes tani Laughing

shnet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 7:00 pm

kur dike e quan shok apo shoqe per kok,vjen nje moment dhe zhgenjehesh prej tij apo saj mendon se besimi ne shoqeri do jet i njejte?? sma merr mendjaaaaa
shnet pac :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 8:45 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kur dike e quan shok apo shoqe per kok,vjen nje moment dhe zhgenjehesh prej tij apo saj mendon se besimi ne shoqeri do jet i njejte?? sma merr mendjaaaaa
shnet pac :D


sjam zhgenjyer ndonjher nga nje shoqe qe kam per kok.
mvjen keq per ty se mduket e paske pesuar.

rrofsh per shnetin qe me uron
dhe mos kthe me pergj.se sdu tlodhem me,po ktheva kot pergj,forc zakoni :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat Apr 18, 2009 11:19 pm

sic mund te zhgenjehesh nga shoqeria ashtu mund te zhgenjehesh edhe nga dashuria, po sikur ndjenjat e pales tjeter te zbehen dhe te perfundoni ne ndarje?
e njejta gje esht me shoqerine, tjetri nuk shef me interes per tvazhdu me ty, ose nuk e ndjen, ose esh merzit dhe largohet dhe ti ndihesh i zhgenjyer
ja pse jan te dyja te pandashme.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat May 09, 2009 9:03 pm

jam e lumtur qe paska dale me shume shoqeria...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat May 09, 2009 9:11 pm

po normal qe do fitoj shoqeria, sidomos ne kte mosh qe jemi ne qe prap se prapi skemi arrit stadin max. te pjekuris sado 20 vjecar qe mund te ket forumi Laughing , me shum rendesi i japim shoqeris, te ajo perplasemi fundi fundit

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat May 09, 2009 10:15 pm

un s`kam votuar ktu dhe skam per te votuar, m`duket pa lidhje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   Sat May 09, 2009 10:20 pm

pa lidhje ESHTE ajo dhe une skam votu per vete,po ici argument per njeren do jap une sa x t;kundershtu Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria apo i/e dashuri/a
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: