Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 libri qe po lexoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Aug 05, 2008 2:59 pm

smart devil shkruajti:
s'po lexoj hic

sh mire po ja ben Wink
ca te bej qe me duhen se as une sdo ksiah lexu Mad


dje ne dark mbarova Alkimisti nga Paulo Coelho dhe sot do filloj te lexoj Lulet e Veres nga N.Frasheri Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Aug 05, 2008 6:46 pm

rapper_girl shkruajti:
nisa librin Alkimisti :D ate tjetrin KRIM DHE NDESHKIM e lash pergjysem
nejse ky tjetri nice po me duket shpresoj ta mbaroj Razz lol!
me duhet te lex edhe plot pasi me duhen per ne vit te 3 Mad :S boooooo

Edhe une e kam nisur alkimistin, jam ne perfundim....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Aug 05, 2008 8:20 pm

HARRY POTTER 7 AAAAAAA CA QEFI :D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 25
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Aug 05, 2008 8:22 pm

RioT shkruajti:
idiot-slipknot

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Versioni Pages Kjo Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sun Aug 10, 2008 12:51 am

Child In Time shkruajti:
devilmaycry shkruajti:
"IDIOTI"- Dostojevski[i]

Surprised Surprised Surprised Surprised

edhe un Laughing

A nuk po lexon harry potterin ti Laughing

Edgar Alen Po - Tregime te misterit

shoku i Pushkinit ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sun Aug 10, 2008 1:17 am

shekspirin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Aug 11, 2008 8:02 pm

spo lexoj fare kete vere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 30
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sun Aug 17, 2008 12:03 am

Tani kam nisur nje Zonja Dalloway nga Virginia Woolf,them te kaloj kohen me kete,se deri tani s po me terheq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devilmaycry
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : girls
Koha e lire : Carls' Bistro
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sun Aug 17, 2008 12:00 pm

MANUAL PER DREJTIMIN E AUTOMJETIT Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sat Aug 30, 2008 12:55 pm

Kam fillu tlexoj "Pianistja"te Elfride Jelinek po eshte acarus do ta lej fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sat Aug 30, 2008 5:24 pm

Ana Karenina (me detyrim se nuk e du Evil or Very Mad )

ch o d, ca po lexon ti miii????????? po ti e di qe nuk esht per ty??? ai esht liber i felliq moj, negjithse i bukur dreqi por jo per ty, te themi te drejten tani.
nejse...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Sun Aug 31, 2008 10:19 pm

STACION NE HORIZONT - REMARK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Sep 01, 2008 1:24 am

pothuajse e mbarova gjenerali i ushtrise se vdekur-kadare, sot ose neser do filloj njemije diej vezullues- khaled hosseini, autori i gjuetarit te balonave. duke qene se kam lexuar gjuetarin e balonave, jam mese e sigurt qe as ky liber nuk do te me zhgenjeje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
zemra likut
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3
Mosha : 28
Vendndodhja : rruga ur
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Wed Sep 03, 2008 12:24 am

GOMARI MBI LULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Sep 08, 2008 12:08 am

Zonja Bovari, lexoj nje faqe nate per nate. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Sep 08, 2008 12:11 am

Mars shkruajti:
Zonja Bovari,vetem faqen e pare kam lexu Razz

Akoma kete kam! Razz Lash nam Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Sep 08, 2008 12:13 am

spo lexoj, pertoj shum vallaj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 25
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Sep 09, 2008 12:01 am

evgjeni grande- balzak. me pelqen balzaku, po nuk ecen...ne kuptimin, duhet ca kohe qe te mbarosh nje roman te tij, megjithese nuk jane shume te gjate...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Sep 09, 2008 11:22 am

sapo mbarova librin Cosa Hostra (hiistoria e mafias siciliane qe nga 1864) - John Dicke

Nder librat me te bukur qe kam lexuar. Eshte shume abstrakte menyra se si funksionon mafia. Nuk do ta kuptonit kurre tamam po nuk patet lexuar kete liber. 464 faqe jane te shkretat. haha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Sep 09, 2008 2:31 pm

mora ne biblioteke librin EDIPI MBRAT nga SOFOKLIU dhe aq qe e kam prek me dore :S neser do e dorezoj hihi Razz:P lol kshu qe me ngeli pa lexuar shyqyr RazzSmile
kto libra ma shpifin vallaj Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Tue Sep 09, 2008 3:48 pm

tangula mes detit e mora sot ne biblotek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Oct 13, 2008 9:43 pm

te shtunen lexova librin EDIPI MBRET te SOFOKLIUT
e lexova se me duhet per ne mesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Oct 13, 2008 9:44 pm

nuk po lxoj ndonje libr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Oct 13, 2008 9:46 pm

c libri thoni ju re se lat nam ne nuk po mesojme ato te shkolles jo me libra kot me kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   Mon Oct 13, 2008 9:47 pm

spo lex per momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: libri qe po lexoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
libri qe po lexoni
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: