Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
bukur histori besh cfare Vetmia jeten shprehje tjetrit keni madhe lojra fate thenie mire foto poezi eshte jeta adoleshenca kasandra ANTARET dashurie fotot adoleshentet lumturi antari
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Hidhini nje sy ksaj videos :D

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:32 pm

http://www.youtube.com/watch?v=1uwOL4rB-go
po e nxjerr kshu me link se spo di ta nxjerr ndryshe
un maroooooooooooooooooooooooooooooj per kte, ka nja nji jav qe mka fiksu keq :D
kjo me ngren humorin muuuuuuuu, i love iiiiiiiiiit


_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Wed Oct 08, 2008 4:01 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:34 pm

mua sme hapet se jam ne shkoll dhe esht blloku utube Sad
po e shof me von :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:36 pm

ok :D

SILENCE, I KILL YOU Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:45 pm

hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:51 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

lol!
po kur thot :

-...but you're dead
-no im not, i feel fine... :gaga: :gaga:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:51 pm

ill kill u...shume e forte...jeff durham i bente te 2 zerat shume i papare...ka dhe video te tjera ky xhaxhi dhe kur flet sduket fare qe eshte ai.. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 3:53 pm

Child In Time shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hahahahaha sa e forte. hahaha ku e ke gjetur mi???
I'll kill you me ate zerin si mize. hahahaahah

lol!
po kur thot :

-...but you're dead
-no im not, i feel fine... :gaga: :gaga:

hello I'm linkrrhhci lokkhhhan. hahahahahaha sa bukur qe flet mi aman. :gaga:
ej o Arl ke tjera si kto? se mua spo me hapet gje Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Mon Oct 06, 2008 4:13 pm

ej ai thot HELLO !! I AM LINSAY LOHAN !! Laughing

po kjo pjesa tjeter ---->> NO!!! IM NOT MUSLIM...IM MADE IN CHINA... Laughing Laughing

ja gjeta edhe nje tjeter per ty xheni lol!

http://www.metacafe.com/watch/yt-yqW-Ukf4nI0/jeff_dunham_and_achmed_the_dead_terrorist_jingle_bombs/

kjo esht me guitar guy :D:D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Tue Oct 07, 2008 11:26 am

ueeeeeeeeeee ca gallateeeeeeeeeeeeeee
uhahahhahahahahhahashhuahauh sa kam qesh per zotin
hahahhahhaahahhahahah
je e modhe fare per zotin
silenc i kill you :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Tue Oct 07, 2008 2:29 pm

hahahahha sa e madhe qe eshte kjo video e kam pare para shume kohesh dhe eshte fantastike fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 25
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Tue Oct 07, 2008 2:39 pm

Are u scared?? how about now?? god darm it Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 22
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Tue Oct 07, 2008 2:45 pm

shume e papame eshte kjo vidjo me shkrin se qeshuri
me pelq me shume ajo pjesa ku thote : o my god i cant fill my ass , u are an idiot u dont have an ass e papame fare ee Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Tue Oct 07, 2008 9:41 pm

shume e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 3:57 pm

Realkatil shkruajti:
Are u scared?? how about now?? god darm it Razz

uhauhauhauhauhauhau qj kte shprehje kam nja 2 jav qe e kam ne gojeeeeee hauhauhauhau

thot : god damn it...oh i mean...Allah damn it hauhauhauhauhauhauhauhauhauhahua Laughing

po kur shqipton emrin : A (ej) C (si)... Flem aaaaahahahahahahahahahahahahhahahah

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 4:01 pm

Child In Time shkruajti:
Realkatil shkruajti:
Are u scared?? how about now?? god darm it Razz

uhauhauhauhauhauhau qj kte shprehje kam nja 2 jav qe e kam ne gojeeeeee hauhauhauhau

thot : god damn it...oh i mean...Allah damn it hauhauhauhauhauhauhauhauhauhahua Laughing

po kur shqipton emrin : A (ej) C (si)... Flem aaaaahahahahahahahahahahahahhahahah

hahahahhahahahahhaha sa kam qesh me ket :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 4:05 pm

ahahahahahah edhe nje te forte aman
Juff i thot : You cant tell jokes like that dhe achmed pergjigjet : oh really, what do i care, im dead, what do you want me to do, knock knock jokes
jeff that : it would be better
achmed : ok, knock knock
jeff : whos there
achmed : ME I KILL YOU
:gaga: :gaga:

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 4:08 pm

Child In Time shkruajti:
ahahahahahah edhe nje te forte aman
Juff i thot : You cant tell jokes like that dhe achmed pergjigjet : oh really, what do i care, im dead, what do you want me to do, knock knock jokes
jeff that : it would be better
achmed : ok, knock knock
jeff : whos there
achmed : ME I KILL YOU
:gaga: :gaga:
ueeeeeeee per zotin sa kam qesh :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
na fiksove me ket videon :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 4:16 pm

shum e bukur vidjo eshte e papame sa bukur qe i lunte vetllat ishte vidjo shum e bukur , ku mund ta gjej ate skeletin qe ti mare ne autogref
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 5:09 pm

shumeeeeeeeeeeee gallat 1~sh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 5:15 pm

SILENTE I KILL UUUUUUU!
DON'T TOUCH MY LEG! I KILL U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Oct 08, 2008 10:37 pm

hahaha shume e forte!Une se kisha pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Sat Jan 24, 2009 5:07 am

Laughing

-what do u think of bush
-i love b... oh u mean the president im sorry
:gaga: uh sa po qesh tani me kte

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Sat Jan 24, 2009 10:21 am

me kte vidio kjo lart eshte dhi nje dit te nje lokal ne tr qe sme kujtohet emri tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Jan 28, 2009 2:44 am

te steel wings, ate dite qe isha dru Laughing
mbaj mend qe ishte edhe nje skelet si achmed :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scream Bloody Gore
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 52
Mosha : 27
Vendndodhja : Varet nga Ora!!!
Hobi : Studimi i gjerave te mbinatyrshme!!!!!
Koha e lire : Varet nga ca kam qef te bej!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/01/2009

MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   Wed Jan 28, 2009 9:21 am

:gaga: :gaga: :gaga: une kete e kam pare me mijera here edhe sa here e shikoj me shkrin fareeeeeeeee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hidhini nje sy ksaj videos :D   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hidhini nje sy ksaj videos :D
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: