Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 perse duhet te jetosh?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Fri Oct 24, 2008 6:50 pm

Per te perjtuar gjera te bukura,caste te lumtura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Fri Oct 24, 2008 8:01 pm

un si kerkova njeriu qe te vija ne kte bot,edhe pse jam tani ktu ne mes jush pse mos ta shfrytezoj mundesine qe me eshte dhene,kam nje jete te vlefshme per te jetuar se kam shum njerez qe i dua dhe me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Tue Nov 04, 2008 9:25 pm

sepse per ket kemi lind dhe se ne nje fare menyre jemi te detyruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Wed Nov 05, 2008 4:26 pm

SupergirL shkruajti:
sepse per ket kemi lind dhe se ne nje fare menyre jemi te detyruar

eh ke te drejte, jemi ne nje fare menyre te detyruar ta jetojme kte jet te qelbet
duhet te jetojme pasi jeta eshte sh e shkurter dhe duhet te mundohemi ta shijojme ate me menyra nga me te ndryshmet gjithmon brenda mundsive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Wed Nov 05, 2008 4:35 pm

per tu perjeteur eksperjenca te bukura dhe te hidhura.
fundje skemi zgjidhje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Wed Nov 05, 2008 4:43 pm

Se me jetohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Wed Nov 05, 2008 4:48 pm

kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Nov 06, 2008 1:56 am

kush tha qe duhet patjeter tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Nov 06, 2008 1:57 am

per estetik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Nov 08, 2008 3:51 pm

po perse duhet te vdesesh???//
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Nov 08, 2008 3:56 pm

se zgjedhim ne vdekjen na zgjedh ajo neve,sa per temen duhet te jetosh se ke shum gjera me vlere qe ja vlejn ti jetosh dhe ti gezosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 12:03 am

qe te mesosh se si te jetosh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 12:09 am

odeta shkruajti:
qe te mesosh se si te jetosh...


me sakte eshte te mbijetosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 12:12 am

EroldCeka shkruajti:
odeta shkruajti:
qe te mesosh se si te jetosh...


me sakte eshte te mbijetosh
kur thua te jetosh ,patjeter duhet te mbijetosh qe do te thot se si te jetosh ne pergjisi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 12:20 am

e perse mos te jetosh????jeta eshte gjeja me e cmuar qe kemi kshu qe jetoni si te doni... me ke te doni... sa ta doni..mjafton te jeni te lumtur me jeten tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 12:40 am

II ckan hec prindi me na ba,dhe me than ne fund a e dum jeten? auu esht dhurat jeta per ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
dj hacker
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 15
Mosha : 28
Vendndodhja : vlore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 8:45 pm

metallica_death shkruajti:
jeta eshte e shtrenjte dhe duhet te perfitosh prej saj
po sperfitove aq e pate mbarove
duhet te jetosh per te mirat qe ka
ka edhe te keqija por na duhet ti kalojme pa pasoja
je i sakte dhe ke doza optinizmi te mira duhet te jesh dhe cik altruist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 8:50 pm

se esht e bukur jeta.esht mekat mos pranosh kte dhurat kaq te vyer

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 8:51 pm

Ksh tha qe duhet te jetosh Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Thu Feb 05, 2009 8:55 pm

S.A.M shkruajti:
Ksh tha qe duhet te jetosh Neutral

e di cke ti???merr nje lule dhe me petalet e saj bej ate
te jetoj mos te jetoj,te jetoj mos te jetoj dhe shih cte del....dhe ne perfundim zgjidh Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
from_sweet_fire
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 29
Vendndodhja : fire
Piket : 67
Data e regjistrimit : 29/01/2009

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Feb 28, 2009 1:10 pm

Per te ndjekur motivin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Casino Royale
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 186
Mosha : 27
Vendndodhja : Italy
Hobi : basket
Koha e lire : shum gjera
Piket : 35
Data e regjistrimit : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Feb 28, 2009 1:11 pm

sepse kjo gje ndodh vetem nje her ne jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Feb 28, 2009 2:10 pm

duhet te jetosh per te njohur veten dhe njerzit qe te rrethojne dhe pastaj te besh dallimin
ja vlen apo nuk ja vlen qe te jetosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Feb 28, 2009 2:12 pm

per te permbushur qellimet qe i ke ven vetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   Sat Feb 28, 2009 9:18 pm

qe te njohesh e te perjetosh kuptimin e fjales lumturi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
perse duhet te jetosh?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: