Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 AC Milan

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:30 pm

pse me ke je ti
milani gjithmon ka qen me i miri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:31 pm

Milani ta can shpenetken duket qe eshte interist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:31 pm

une kam ekip modest nuk flas po thjesht eshte kot milani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:32 pm

po pra
keshtu flitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:32 pm

po moj po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:32 pm

qeka me lecen me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:34 pm

mos ja var mor lal se kot flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:34 pm

jam me romen wwwowwwwww
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:35 pm

obobo prandaj nuk fliske ti se paske pare ndeshjen dje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:35 pm

ik moj pirdhu ti me gjith romen me ngjyren e frikes
ne jemi djajt kuq e zi
you will go to hell haha Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:49 pm

ue 2me 0
me vjen per te qesh

gjithsesi forca milan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Sep 14, 2008 10:50 pm

jane bere lolo vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Wed Sep 24, 2008 7:33 pm

sa kupa ka fitu milani nuk i ka fitu inter dhe juventus bashke...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: AC Milan   Thu Sep 25, 2008 11:47 pm

rroft MILANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Fri Sep 26, 2008 11:16 am

Borrielo, blerja e vėrtetė e merkatos!
25 Shtator Mes futbollit tė luajtur, (ai real) dhe atij virtual ekziston njė “hendek” i gjėrė... Edhe ai qė mendonte se prania e tre “Topave tė Artė” nė fushė do tė sillte njė rezultat tė jashtėzakonshėm, ėshtė dorėzuar mė nė fund nga e vėrteta e fakteve. Te Milani gjėrat funksionojnė kėshtu (merr shembullin e Rivaldos apo tė Ronaldos). Ndoshta, blerja e dy yjeve Ronaldinjo?Shevēenko ka shėrbyer vetėm pėr njė fushatė tė gjėrė abonimesh (shifra ka shkuar nė kuotėn e 42 000 tė abonuarve, ndėrsa braziliani dhe ukrainasi kanė pėrfunduar nė pankinė). Kundėr Lacios u pa qartė se futbollistėt qė ishin nė fushė ishin ata qė Karlo Anēeloti i konsideron tė besuarit e tij. Shevēenko ka qėndruar gjatė gjithė mbrėmjes nė pankinė, ndėrsa ish?katalanasi e ka shoqėruar nė bisedė, por deri 15 minuta pėrpara fundit tė ndeshjes, kur ėshtė futur nė fushė nė vend tė Patos. Njė zhgėnjim pėr tė dy kampionėt, qė pėr momentin, edhe nėse merren bashkė, nuk janė ende sa Marko Borrielo, futbollisti qė konsiderohej si njė rezervė e tyre, kur erdhi nga Xhenoa, por qė tani po rezulton blerja mė e rėndėsishme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Fri Sep 26, 2008 11:17 am

Milan, Tirana vishet kuqezi
Si u arrit marėveshja me drejtuesit dhe si u bindėn pėrse duhet tė vijnė nė TiranėĖshtė ėndėrra e tė paktėn 50% tė tifozėve shqiptarė. Prej mė shumė se 20 vitesh idhujt e tyre dukeshin larg, megjithėse nė fakt i ndante thjesht njė det. Milan! Nga Van Basten te Pato njė histori e mbushur me trofe, pasion dhe tituj tė fituar. Dhe nė Shqipėri, nė vendin ku tė gjithėjanė tė ēmendur pas futbollit tė huaj, e sidomos atij italian, tifozė tė Milanit mund tė gjesh po aq pasionantė sa pėrreth Piaca D’uomo?s nė qendrėn e qytetit italian.

Pamje tė ngjashme me festimet nė Itali, njerėz me flamuj nė dorė, tė rinj qė qeshin e qajnė sa herė Milani luan, lokale tė mbushura me plot kanė krijuar ndėr vite, sidomos pas atyre _90 njė pamje qė gjithnjė ka shqetėsuar opinionin. Ok, lidhja e shqiptarėve me futbollin e huaj e mbi tė gjitha italian ėshtė shumė e fortė, por a mos po teprohet. Sepse nė fund tė fundit edhe nė Shqipėri ka futboll. Sado modest. Prgjigja vjen nė mėnyrė krejtėsisht tė njėanshme nga Azia. A nuk janė edhe aty tė marrė pėr Real Madrid e Manēester Junajtid?

Ėndėrra – Ėndėrra ka qenė e hershme. Rezart Taēi drejtuesi i Taēi Oil e ka pasur qė fėmijė. Tifoz i thekur i Milanit dhe i Serisė A ai mendonte gjithnjė se kulmi i tė bėrit tifo do ishte Milani nė ndėrkombėtarin e Tiranės, “Qemal Stafa”. Dhe nė mėnyrė tė dėshpėruar ka pritur qė ky duel tė vijė nga futbolli. Nga shorti i Kupave tė Evropės. Nuk ka shans, duhet qė njė klub shqiptar tė arrijė nė ndeshjet nė grupe nė Ligėn e kampioneve. Ky ėshtė njė mision mė vete. Ndėrkohė qė rezarti rritej, njė kryeminsitėr shqiptar, Fatos Nano premtonte pambarimisht. E bazonte premtimin e tij nė miqėsinė me Berluskonin. “Do ua sjell nė Tiranė”, thėrriste Nano. Por asnjėherė nuk e solli.

Realitet – Qė Tė vijė Milani i madh duhet mė parė qė tė zbresė Milani i vogėl. Dhe e fillon me njė kamp, nga ata tė zakonshmit ku fėmijė tė moshave tė vogla veshin njė fanelė kuqezi dhe stėrviten nė njė fushė me bar. Ndodhi nė verė nė Shqipėri. Daniele Masaro, pėrfaqėsuesi i skuadrės kuqezi tha nė konferencė pėr shtyp se ishte e kuptueshme qė Milani tė ketė kaq shumė tifozė. Kur mikrofoni iu mbyll i tha shoqėruesit tė tij. “Kėta qenkan tė gjithė tė sėmurė pėr Milanin”. Dhe nxitoi tė raportojė njė gjė tė tillė nė zyrat e klubit qė ka fituar mė shumė trofe nė Botė. Kėta tė fundit u bindėn se kryeqytetin shqiptar do t’i priste njė klimė kuqezi dhe nuk e menduan gjatė. “Do tė vijmė, bėhuni gati”.

Data – Milani kishte gjithēka tė pėrcaktuar pėr dy vitet e ardshme, por Rezart Taēi donte patjetėr qė kjo ndeshje tė luhej brenda kėtij viti. Nė fillim u mendua pėr 15 tetorin, por nė atė datė Shqipėria luante me Portugalinė. Do tė ishte njė sfidė e kėndshme, por me siguri shqiptarėt do tė zgjidhnin pėrfaqėsuesen. Njė natė mė parė do tė ishte perfekte. Sepse nė thelb ktheheshin 24 orėt, tė gjitha kuqezi. Lista e lojtarėve ishte njė duel mė vete. Fillimisht dukej njė Milan i coptuar sepse u tha qė nuk do tė jenė lojtarėt kryesorė. Por mė pas filluan tė zbulohshin futbollistėt. Dhe emrat janė sėrish joshės. Maldini, njė pėr tė gjithė. Vjen edhe Kaka. Milani ka njė kontratė me Brazilin qė lojtarėt nuk duhet tė grumbullohen nė pėrfaqėsuese deri nė njė muaj pas dėmtimit. Vjen edhe Sheva qė me Ukrainėn atė ditė ėshtė i lirė, sepse nuk ka ndeshje. Sedorf nuk grumbullohet mė me skuadrėn holandeze ndėrkohė qė Pato nuk ėshtė i preferuari i Dungės. Mjafton pėr tė qenė njė Milan i madh. Dhe absolutisht pėr ta cilėsuar si njė Milan B.

Detajet – financiare tė kėsaj historie mbahen tė gjitha sekrete. Sigurisht qė Milan nuk do tė vijė falas, megjithatė shifrat ndoshta nuk janė kaq tė ēmendura. Ndėrkohė qė njė gjė ėshtė e sigurtė qė organizatorėt nuk po mendojnėedhe aq shumė pėr tė fituar para. Pėr ata mbetet realizimi i njė ėndrre. Sipas disa llogarive, stadiumi “Qemal Stafa” atė ditė mund tė jetė i tej mbushur. Nė rastin mė esktrem mund tė arkėtohen rreth 400 mijė euro bileta, por nga kėto 100 mijė euro do tė shkojnė bamirėsi, ndėrkohė qė vetėm akomodimi, udhėtimi dhe qėndrimi i skuadrės sė Anēelotit shkon “njė djall e gjysėm”. Dhe “djalli” duhet mbajtur mirė. Ata qė e sjellin Milanin kėrkojnė tė jenė tė pėrmbajtur, sepse nėse njė rit i tillė kthehet nė tė pėrvitshėm atėherė paratė nė tė ardhmen do tė vijnė.

Axhenda – Milani do tė mbėrrijė nė orėt e para tė mėngjesit. Policia e Rinasit sigurisht qė pritet tė jetė e blinduar, ndėkrohė qė pa asnjė ndalesė do tė udhėtojė drejt Sheratonit. Nė drekėn e 14 tetorit skuadra kuqezi do tė zhvillojė njė konferencė pėr shtyp, ndėrkohė qė nė orėn 19:00 ėshtė ndeshja. Mbrėmja ėshtė e tėra gala, ankande me fanela, dhurata, promovime pėr librin nė Shqipėri. Gjithēka qė mund tė afrohet me njė “natė mondane”. Nė mėngjesin e 15 tetorit kuqezinjtė, ata tė Milanit kthehen. Nuk janė 24 orė dosido.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Fri Sep 26, 2008 5:51 pm

na u demtu Borriello me ja q................ Sad(((
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Fri Sep 26, 2008 6:30 pm

milan. milan. milan. milan. milan. milan. milan. milan. viva il MILAN. VIVA. VIVA . VIAV
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sat Oct 25, 2008 8:27 pm

e ka dhi icik me tiranen po prap eshte skuader shum e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Oct 26, 2008 12:44 am

tek Pess 2009 Milani eshte skuadra me e mir !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Dec 07, 2008 7:45 pm

thash mos kishit harru te hapnit nje teme me milanin.

Forca Milan 4 ever! jeni njisha!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Dec 07, 2008 7:47 pm

MILANI ESHTE NJISH(pavarsisht humjeve po ska gja)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 25
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Dec 07, 2008 7:50 pm

po kur mund te vishet icik edhe Elbasani me kuqezi????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 24
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Fri Dec 12, 2008 1:16 am

ca skuadre e felliqur,keta fitojne vetem nga Berluskoni Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.klisi.it
Hyqmeti '97
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 60
Mosha : 29
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Sat Dec 20, 2008 7:00 pm

Ekip pederastash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: AC Milan   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
AC Milan
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: