Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 AC Milan

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: AC Milan   Sat Dec 20, 2008 11:19 pm

MILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNN 4-2 me juven :gaga: :duartrokitje: Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Wed Jan 28, 2009 2:29 pm

Milani tani tenton Kanavaron
Drejtuesit e Milanit janė hedhur nė sulm pėr tė pėrforcuar repartin e mbrojtjes. Emri i parė dhe mė i pėlqyeshmi ėshtė ai i Fabio Kanavaros. Mbrojtėsi italian ėshtė nė pėrfundim tė kontratės sė tij me Realin e Madridit, njė siotuatė kjo shumė e favorshme pėr Milanin, i cili mund tė nisė tratativat qė nė muajin janar. Sipas asaj qė bėn tė ditur e pėrditshmja italiane “Corriere dello Sport”, drejtuesit e klubit madrilen nuk kanė ndėrmend t’i rinovojnė kontratėn Kanavaros, kėshtu qė Milani mund tė jetė klubi qė mund tė pėrfitojė nga kjo situatė. Nė fillim, kampioni i botės me Italinė nė 2006, do tė presė lėvizjet e skuadrės milaneze dhe ofertat qė mund t’i vijnė nga klube tė tjera dhe mė pas do tė vendosė pėr tė ardhmen e tij. Nė anėn tjetėr, pasi ka arritur blerjen e Tiago Silvas dhe huazimin e Devid Bekamit, nė Milano po pėrgatiten pėr njė tjetėr goditje tė madhe nė merkato. Kanavaro, tashmė 35 vjeē, ėshtė njė ndėr mbrojtėsat mė tė preferuar nė Itali. Ka luajtur mė parė me Parmėn dhe Juventusin, por skandali i futbollit italian e largoi atė pėr te Reali, skuadėr me tė cilėn ėshtė nė vitin e fundit tė kontratės. Pėr momentin, drejtuesit e Milanit do tė kėrkojnė ta marrin Kanavaron me parametra zero, pra, pas shpenzuar asnjė euro, megjithatė gjithēka do tė varet nga dėshira e lojtarit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: AC Milan   Sun Mar 01, 2009 10:34 pm

urime edhe per sot milanisteve se kam kohe pa i uru qe kur humben me juven si urova as per humbjen me kusherinjte dmth me INTERIN E CMENDURRRRRRRRRRRRRRRR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 23
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: AC Milan   Mon May 25, 2009 12:14 am

O E KEMI 1 MILANIN NE.FORCA MILAN FORCA NE QE E MBESHTESIM...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: AC Milan   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
AC Milan
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: