Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Vetmia eshte mbreteria ime!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 24, 2009 2:36 am

vetmia esh vetmi,vetmin mund ta kuptosh ateher kur vertet je vetem...jo kur je vetem ndhom e..po kur je me 1tuf me rob dhe ndjehesh vetem...ka lloj lloj formash e menyrash ,lloj lloj aspektesh nga tcilat mund ta kapesh e ta shrytzosh...jo perher vetmia esh e keqe...un me kte eci...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 24, 2009 3:15 pm

njeriu jeton me te tjere dhe jo me veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 24, 2009 3:20 pm

E KAM PAS DIKUR TEME ESEJE KTE TEMEN KTU...MESA DUKET DHE DON COORLEONE QE E KA HAP.....SME PELQEN VETMIA POR SOT ME PELQEKA :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Mar 02, 2009 11:15 pm

ncncnccnnc don't like it Crying or Very sad por jam ndjer vetem shum shum her,e kam ndjer thell vetmin megjithse kisha 100njerez rreth kokes dhe prap e kam kaluar.....i dilet mban vetem nqs gjen personat e duhur qe mund ta prishin kte mbreteri

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Marionette`s Word
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 23
Vendndodhja : In Marionette`s World
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/02/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Mar 02, 2009 11:21 pm

jo un e urrej vetmine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Thu Mar 12, 2009 4:17 pm

Vetmia?Heeeem pse duhet ta urrej ate?Po eshte e bukur edhe nevojshme.Por mendoj edhe ajo duhet menaxhuar mjaftueshem...Duhet te knaqesh edhe me te,mos e tejkalosh...
Ne vetmi ne thurim endrra,ne vetmi vajzat dalin para pasqyres per te adhruar veten,ne vetmi degjojne nje kenge qe u pelqen,ne vetmi shpesh her lahemi ne dush...
Vetmia eshte ka qene e do mbetet nje pjese e mbreterise time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Mon Sep 07, 2009 1:17 pm

sot e vertetova qe eshte e hidhur. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anela123
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 25
Mosha : 25
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Oct 07, 2009 6:32 pm

Ka raste qe me pelqen vetmija, ndonje dit kam deshir te rri vetem dhe te mendoj shum qka........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Elvis
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 26
Mosha : 24
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Oct 07, 2009 6:43 pm

un zakonisht nuk shoqerohem me shum shok thesht me nje e shumicen e kohes vetem :D [b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Elvis
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 26
Mosha : 24
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Oct 07, 2009 6:44 pm

kur jam vetem mendoj per nje vajze qe e dua po ajo eshte nga puka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lovely doll
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Piket : 3
Data e regjistrimit : 11/10/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sun Oct 11, 2009 4:11 pm

ju lutem me ndihmoni me nje esse me kete tem....plzzzzzzzzzzz...e kam per nje konkurs ne shkoll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 30, 2010 3:50 pm

nsonjehere me pelqen shume te rri vetem!kam nevoj ete mendohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 30, 2010 4:06 pm

vetmia eshte mikesha me i mire per mua

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jan 30, 2010 5:20 pm

te rri vetem..kte dua shpesh her....por jo gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Fri Mar 12, 2010 12:20 am

Ne fakt ndodh shpeshhere qe vetmia te jete mbreteria ime dhe nuk ja kam nevojen askujt tjeter pervec vetes time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bess
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : asgje e vecant
Koha e lire : muzik, net
Piket : 14
Data e regjistrimit : 05/06/2010

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Sat Jun 05, 2010 3:58 pm

me pelqen te rri vetem e sidomos kur mendoj pe gjerat qe kam bere e thene, me ndihmon te reflektoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Jun 09, 2010 10:37 am

e kam inat dreqin,ndonejher ja kam nevojen por e mira do ishte mos ekzistonte,se duroj dot Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   Wed Jun 09, 2010 12:40 pm

me pelqen Smile
kan nevoj pe rte shpesh here

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vetmia eshte mbreteria ime!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vetmia eshte mbreteria ime!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: