Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 fjalori i adoleshenteve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: fjalori i adoleshenteve   Mon Oct 13, 2008 8:23 pm

shkruani fjale qe i perdorin vetem adoleshentet.psh.hudher-camcakez,dak-cun me vlera,1200-spiun,shtoni tani ju ca te tjera nqef


Edituar pėr herė tė fundit nga don corleone nė Fri Oct 17, 2008 6:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Mon Oct 13, 2008 9:30 pm

llak - rob kot lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Tue Oct 14, 2008 11:41 pm

tyc

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:16 pm

lysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:27 pm

edhe ne klas perdorim shkurtimet e chatit: FLM , SPS etj etj etj Razz


uuu ca tbo interentiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:42 pm

duke shtu nga ky lart,psh themi i sec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:53 pm

pec:lyf
kto perdorim ne cunat ne lagje.jan edhe ca te tjera po qe nuk po me kujtohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:54 pm

nacu rrice bol etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 15, 2008 2:55 pm

kte bol e kam ne klas un se ne lagje nuk kemi bola ne Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 6:27 pm

bundra-prostitute ,burdellacion-shkolla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 6:28 pm

varja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 6:30 pm

ka lezet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 6:31 pm

klm ciao flm sps etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 11:37 pm

zhuge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 11:48 pm

oooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffff mooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 11:50 pm

RioT shkruajti:
zhuge

hhihiihihihhi jam 19 vjec dhe se kisha degjuar ndonje here kete fjale o riot ma translete dhe iher ma shqip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Oct 17, 2008 11:53 pm

Darkangel shkruajti:
RioT shkruajti:
zhuge

hhihiihihihhi jam 19 vjec dhe se kisha degjuar ndonje here kete fjale o riot ma translete dhe iher ma shqip
hmmmsi me ta thon,,se esht fjal e shpikme nga un,,esht si,,zdromse,,kjo kategori fjalesh,,kshu rob barrbon me 1 fjal Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Oct 18, 2008 3:19 am

RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
RioT shkruajti:
zhuge

hhihiihihihhi jam 19 vjec dhe se kisha degjuar ndonje here kete fjale o riot ma translete dhe iher ma shqip
hmmmsi me ta thon,,se esht fjal e shpikme nga un,,esht si,,zdromse,,kjo kategori fjalesh,,kshu rob barrbon me 1 fjal Laughing

Zhuge-Zhuga ne kosovarqe i bie,zhulse ose njeri me puqerra ngjitese :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Oct 18, 2008 11:18 am

Shpirti-pist shkruajti:
RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
RioT shkruajti:
zhuge

hhihiihihihhi jam 19 vjec dhe se kisha degjuar ndonje here kete fjale o riot ma translete dhe iher ma shqip
hmmmsi me ta thon,,se esht fjal e shpikme nga un,,esht si,,zdromse,,kjo kategori fjalesh,,kshu rob barrbon me 1 fjal Laughing

Zhuge-Zhuga ne kosovarqe i bie,zhulse ose njeri me puqerra ngjitese :yeah:
qyqa ekziston kjo fjala??mu me ka dal padashje,,edhe ngeli kshu zhuge,, Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Oct 18, 2008 12:19 pm

RioT shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
RioT shkruajti:
Darkangel shkruajti:
RioT shkruajti:
zhuge

hhihiihihihhi jam 19 vjec dhe se kisha degjuar ndonje here kete fjale o riot ma translete dhe iher ma shqip
hmmmsi me ta thon,,se esht fjal e shpikme nga un,,esht si,,zdromse,,kjo kategori fjalesh,,kshu rob barrbon me 1 fjal Laughing

Zhuge-Zhuga ne kosovarqe i bie,zhulse ose njeri me puqerra ngjitese :yeah:
qyqa ekziston kjo fjala??mu me ka dal padashje,,edhe ngeli kshu zhuge,, Laughing Laughing Laughing

Po egzisto,por une e thme zhugane me shum , lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Oct 18, 2008 12:23 pm

hahahahha,,zhugane gjinia femerore kshu? looooool
o bon te hengsha firmen!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Oct 18, 2008 12:25 pm

RioT shkruajti:
hahahahha,,zhugane gjinia femerore kshu? looooool
o bon te hengsha firmen!!

po kshu u them atyne andej na ona tjeter me,morran/e,ose klloshar/e kte te fundit i thoja cezarit hahah

ps,,firmen mo e prek se e kam shpik vet..u bone tiiii :yeah:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Oct 22, 2008 3:38 pm

Hmm fjalori adoleshentve nk esht aq i mir po sa me i piset te jet me mir per shkak se nqs se dikush kruhet i shan e shef qe je e zonja ne iken sja ma me fol me...pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sun Oct 26, 2008 12:56 am

hahaha
kam 1 histori te bukur me fjal te bukra haha
me 1 presor matematike ne shkoll qe kan lidhje me fjalorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Tue Nov 04, 2008 10:02 pm

fjalor me i ndyre ska ku te veje No tongue
une prsh bej pjese ktu lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fjalori i adoleshenteve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: