Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 fjalori i adoleshenteve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Thu Nov 06, 2008 2:32 am

boh, po perpiqem ta evitoj megjithse duke qen gjith kohes me cunat po me duket e pamundur

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sun Nov 23, 2008 4:03 pm

nacu,lila,shpirto,ylli,bishe,etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 25
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Thu Dec 25, 2008 11:25 pm

bituku85 shkruajti:
nacu,lila,shpirto,ylli,bishe,etj
ja si my brother
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jan 07, 2009 10:53 pm

fjalor me tpaster se ky i imi sgjen Razz:P
haha
megjithse ka edhe me keq Laughing
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jan 07, 2009 10:55 pm

rapper_girl shkruajti:
fjalor me tpaster se ky i imi sgjen Razz:P
haha
megjithse ka edhe me keq Laughing
haha

mua me tremb me fjalorin tend...Razz:P
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jan 07, 2009 10:56 pm

total overdose1 shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
fjalor me tpaster se ky i imi sgjen Razz:P
haha
megjithse ka edhe me keq Laughing
haha

mua me tremb me fjalorin tend...Razz:P
te puth

sikur ta dija qe do thoje ndo1 gje mbi kte
hahahaha
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Fri Jan 09, 2009 4:49 pm

rapper_girl shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
fjalor me tpaster se ky i imi sgjen Razz:P
haha
megjithse ka edhe me keq Laughing
haha

mua me tremb me fjalorin tend...Razz:P
te puth

sikur ta dija qe do thoje ndo1 gje mbi kte
hahahaha
te puth


Ke timin me keq se i joti Razz
Kur flasim ne msn qe zihemi me sh shaj un se cunat :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Sat Jan 10, 2009 3:36 pm

na nga ks perdorim disa fjal te ndryshme si:
*xuf-do te thot gubejk por ne i themi nje shoqe qe e dojme shum eshte shum Qef
*perdorim:*mos ma thiej*ma teshe*gubejk t'du shum* etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bora
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 23
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Mar 04, 2009 11:40 pm

ne perdorim nje fjalor shum banal.duhet me e rregullu. Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 23
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Mar 04, 2009 11:42 pm

fjalori te ca esht skandaloz,te ca pf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Mar 04, 2009 11:44 pm

haha sot po qe e vura re qe fjalori jon ka ik per lesh, isha tu pi kafen e mgjsit me 5 shoke te mi, si perdit, por sot isha pergjumesh dhe vetem po degjoja dhe analizoja, haha mvinte me qesh Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jul 01, 2009 5:04 pm

hmm eshte disi i ndotur
i te gjitheve ne fakt
por ka dhe nga ata qe e kane te ekzagjeruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jul 01, 2009 5:15 pm

q*ja robt, fjalor me vk ska ku t`shkoj Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jul 01, 2009 5:18 pm

kam be 1 si pun fushate ne fb kunder shajtjeve haha
mir qe shajn ropt , por shajn dhe kot , ne vende pa lidhje
ate qj 1her e kan be si ciao ne kohe te vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Wed Jul 01, 2009 5:45 pm

fefe_ shkruajti:
kam be 1 si pun fushate ne fb kunder shajtjeve haha
mir qe shajn ropt , por shajn dhe kot , ne vende pa lidhje
ate qj 1her e kan be si ciao ne kohe te vet

po ca tkam then per ket te fundit une ty? Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   Tue Jul 21, 2009 6:09 pm

ropt, lale,ca bo mo,daku sidomos djemt fjalet banale ne kulm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fjalori i adoleshenteve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fjalori i adoleshenteve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: