Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

» Kenga qe po degjoni me shum kohet e fundit
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
adoleshenca lojra bukur adoleshentet fate histori keni kasandra thenie madhe mire tjetrit jeta ANTARET foto dashurie lumturi cfare besh antari eshte jeten Vetmia shprehje fotot poezi
November 2015
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©
Share | 
 

 a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1058
Mosha: 27
Piket: -26
Data e regjistrimit: 18/09/2008

MesazhTitulli: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Mon Oct 13, 2008 10:36 pm

jipni komentet tuaja?????????? :Birre;:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1278
Mosha: 24
Vendndodhja: durres
Hobi: lloto
Koha e lire: gjithandej
Piket: 45
Data e regjistrimit: 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Mon Oct 13, 2008 10:53 pm

jam zene moj jam zene gjith ato here po c ti besh keshtu e ka dashuria
me ka lenduar po s ke c ti besh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1058
Mosha: 27
Piket: -26
Data e regjistrimit: 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Mon Oct 13, 2008 10:59 pm

po moj shoqe po jan djal jo vajzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 1278
Mosha: 24
Vendndodhja: durres
Hobi: lloto
Koha e lire: gjithandej
Piket: 45
Data e regjistrimit: 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Mon Oct 13, 2008 11:34 pm

aha ok me fal se nuk e dija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve: 120
Mosha: 24
Vendndodhja: Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi: Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire: S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket: 0
Data e regjistrimit: 11/10/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Mon Oct 13, 2008 11:53 pm

jo zene tamam por jemi merzit pak fare...dmth pune minutash dhe jemi pajtu prap se sja vlen te zihesh me ate qe do per nje te 3!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 10:35 pm

une sot u ndava tani i cova sms per tu pajtuar te presim pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 6920
Mosha: 24
Vendndodhja: Ika nga atje ku isha
Hobi: basket dhe jo vetem
Piket: 28
Data e regjistrimit: 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 10:44 pm

EroldCeka shkruajti:
une sot u ndava tani i cova sms per tu pajtuar te presim pale

Po kryqezoj gishtat per ty!Fat me pak fjale! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 10:46 pm

Mars shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
une sot u ndava tani i cova sms per tu pajtuar te presim pale

Po kryqezoj gishtat per ty!Fat me pak fjale! :D

nuk ktheu mesazh me duket se perfundoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 10:54 pm

I'M SINGLE AGAIN lol! kujt tja ve syun tani? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 6920
Mosha: 24
Vendndodhja: Ika nga atje ku isha
Hobi: basket dhe jo vetem
Piket: 28
Data e regjistrimit: 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 10:57 pm

EroldCeka shkruajti:
I'M SINGLE AGAIN lol! kujt tja ve syun tani? Suspect

A shuuume keq pse kshu e ben ti me plan? No Razz Pastaj si shume i entuziasmuar me dukesh!Bej icik rolin sikur te vjen keq Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 4592
Mosha: 24
Vendndodhja: on the road
Hobi: kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire: sweet cafe *alsioni
Piket: 482
Data e regjistrimit: 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Tue Oct 14, 2008 11:02 pm

po te mos ishte per te tjeret nuk do ziheshin kurr njerzit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Wed Oct 15, 2008 3:39 pm

nrm qe po...vec me 1...me kto tjeret kam qen sh mir... =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Female
Numri i postimeve: 1985
Mosha: 22
Vendndodhja: ne hene
Hobi: muzika
Koha e lire: ngjoj muzik
Piket: 63
Data e regjistrimit: 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Wed Oct 15, 2008 3:54 pm

po nuk me kan lenduar shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve: 2748
Mosha: 22
Vendndodhja: DURRES
Piket: -33
Data e regjistrimit: 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Wed Oct 15, 2008 4:54 pm

deri tani nuk jam i lidhur,dhe kur kam qen i lidhur nuk jami zene as nje here per shkak te te tjerve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Female
Numri i postimeve: 112
Mosha: 23
Vendndodhja: ne natyre
Hobi: futbolli
Koha e lire: bej detyrat
Piket: 1
Data e regjistrimit: 02/08/2008

MesazhTitulli: Re: a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??   Wed Oct 15, 2008 5:16 pm

po, po une bej sikur sdegjoj.pajtohemi per 5 min. me vone.se une si ve shume rendesi te tjereve,dhe skam pse, secili jeten e vet.nuk zihemi per shkak te te tjereve jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
a jeni zene me te dashuren/rin per shkak te te tjereve,a ju kan lenduar keto zenka,dhe sa??
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt ::  :: -
Kėrce tek: