Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 A ka Zot?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

A ka Zot?
Po
59%
 59% [ 30 ]
Jo
14%
 14% [ 7 ]
Nuk e di
12%
 12% [ 6 ]
Une jam Zot
15%
 15% [ 8 ]
Totali i votave : 51
 

AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Oct 24, 2008 10:13 pm

zoti ekziston
ai me ndryshoi mua
jam njeri i thjeshte tani
se di nese me besoni
por besimi ne te me ndryshoi
last goodbay
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Oct 24, 2008 11:38 pm

Tju them nje histori qe ia them sh vetave qe kundershtojn qe ka zot...
Njutoni, qe ta dini ju, besonte ne krisht... iken nje here nje gazetar a ca quheshin ata atehre edhe i thot qe pse beson ti qe ka zot kur nuk eshte e vertetuar shkencerisht???
ai i tha: hajde shkojme ne dhomen time te studimit..
ikin kta edhe aty brenda ky xhaxhi njutoni kishte nje nga ato gjerat e sistemit djellor... qe vin planetet rreth e qark.. jo hart ... eeehhh se e dini vet ju...
edhe njutoni e prish ate e thyn i PIIP motren si me thon asaj gjes...
me floket e shkaterruar nga emocionet i thot gazetarit (a si quhej ne ate kohe): po tani kush do ta rregulloje???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Oct 25, 2008 12:23 am

ka por ka dhe djall dhe ne kete bote ky i dyti po mbizoteron ne mase
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
intriganti
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 30
Vendndodhja : dubai_afer usa_afer_saliut jam!!
Hobi : hip-pop
Koha e lire : futbolle
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Oct 26, 2008 3:14 pm

po e ka pare njeri zotin i thuAJ TPIM NJE KAFE SE KAM NJE MUHABET SERIOZ CIAO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
intriganti
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 30
Vendndodhja : dubai_afer usa_afer_saliut jam!!
Hobi : hip-pop
Koha e lire : futbolle
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Oct 26, 2008 3:16 pm

cheers PO ERDHI ZOTI I THUAJ TE ME MAR NE CEL SE KA NR TIM E KAM ME 20 TE ME BEJ NJE ZILE OK!!!CIAO:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RocK StaR
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Female
Numri i postimeve : 7
Mosha : 22
Vendndodhja : Andej nga Naimi!!!
Hobi : Muzika, Basketbolli,Matematika
Koha e lire : Varet nga momenti!!!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Thu Oct 30, 2008 6:40 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 01, 2008 3:04 pm

une jam zot i vetvetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 01, 2008 3:07 pm

nje Zot e di.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 01, 2008 3:16 pm

nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 01, 2008 3:17 pm

ka zot si jo, duhet folur cik gjat po pertoj tani vallaj
besoj ne zot dhe i lutem shpesh per sh gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 01, 2008 3:22 pm

Nuk do votoj asgj per arsye se s'me duken muhabete te pershtatme per zotin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 31
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Nov 02, 2008 10:37 am

Une jam zoti. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Nov 02, 2008 12:54 pm

sa e rren vetja kte lart. hahaha looool Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 6:19 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 6:27 pm

MeTallicA shkruajti:
Une jam zoti. lol!
hahahaha sa e fort kjo
ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 6:28 pm

per mua ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 6:55 pm

edhe per mua ka edhe pse nuk ekam par ndonje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 6:55 pm

rren rren hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 7:02 pm

une genjen ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Nov 03, 2008 7:03 pm

po me ti hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 08, 2008 3:27 am

MeTallicA shkruajti:
Une jam zoti. lol!

Ta pret mendja. Cool

kte votoj edhe un lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 08, 2008 11:43 am

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 08, 2008 10:08 pm

jo nuk ka as zot as djall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 08, 2008 10:32 pm

ishalla ka , por sbesoj se ka !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Emiljano palali
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 10
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Nov 08, 2008 10:35 pm

Sigurisht qe ka! Mjafton qe te shikosh boten perreth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka Zot?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: