Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 A ka Zot?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

A ka Zot?
Po
59%
 59% [ 30 ]
Jo
14%
 14% [ 7 ]
Nuk e di
12%
 12% [ 6 ]
Une jam Zot
15%
 15% [ 8 ]
Totali i votave : 51
 

AutoriMesazh
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Dec 19, 2008 1:59 am

MeTallicA shkruajti:
Une jam zoti. lol!

Do digjesh ne ferr Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Dec 19, 2008 2:02 am

sa per temen une per vete se ve ne dyshim qe ka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BuKuRoShjA
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 67
Mosha : 25
Vendndodhja : Durres...
Hobi : FOTO...
Koha e lire : NE KAFE ME SHOQERINE...
Piket : 22
Data e regjistrimit : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Dec 19, 2008 1:47 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Dec 20, 2008 6:26 pm

tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Tue Dec 30, 2008 6:29 pm

Pse cer pret ti qe kur je perballe nje kamioni ne autostrade te zbresi Zoti poshte dhe te largoje nga rreziku??Ah sa drite shkurter qe jane ca njerez,nqs ti shpeton nga impakti me nje thyerje apo dicka tjeter do te thote qe zoti te ka ruajtur,mua per vete me ka bere vaki(jo me kamion) por me ndodhi te tjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Tue Dec 30, 2008 6:30 pm

EroldCeka shkruajti:
tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
nuk eshte e thene qe ta shofesh dicka dhe te bindesh qe ajo ekziston erold.....eren e ek epare naiher ti????epo ja qe elziston dhe te than.... Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 25
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Tue Dec 30, 2008 6:32 pm

ka lesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Tue Dec 30, 2008 9:05 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Tue Dec 30, 2008 9:14 pm

mbase...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 26
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Jan 02, 2009 11:06 pm

Votova the them POOOOO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Fri Jan 02, 2009 11:53 pm

hot spicy shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
tani sa me erdhi njera nga deshmitaret e jahovait ne shtepi edhe do me jepte nje dokument rreth jezusi dhe pse ekzistojme ne. edhe i thashe qe jam ateist dhe nuk besoj. nje pyetje per ata qe kane votuar po:


KU ESHTE ZOTI????se une nuk e kam pare asnjehere
nuk eshte e thene qe ta shofesh dicka dhe te bindesh qe ajo ekziston erold.....eren e ek epare naiher ti????epo ja qe elziston dhe te than.... Question

era me te vertete nuk duket por ndjehet ndersa zoti as nuk duket as nuk ndjehet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 11:45 am

sigurisht qe ka....... Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 27
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 11:57 am

hot spicy shkruajti:
sigurisht qe ka....... Twisted Evil
ma prezanto tpim i kafe iher Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 11:58 am

kuni_elb shkruajti:
hot spicy shkruajti:
sigurisht qe ka....... Twisted Evil
ma prezanto tpim i kafe iher Twisted Evil
e dajak dajak ..mir mir Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 27
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 11:59 am

e mir mos qaj hahahahahhahahaa lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 12:00 pm

kuni_elb shkruajti:
e mir mos qaj hahahahahhahahaa lol!
nuk qaj jo...kopjac tongue Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 12:01 pm

per mua zot eshte vetem familja ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 27
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 12:03 pm

familja esht zot se tjep ato qe do dhe me raste ta mbledh.. Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sat Jan 10, 2009 12:04 pm

zot eshte krijuesi im,familja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Jan 11, 2009 8:46 pm

zoti mund te jet i madh ose mund te fshihet brenda teje..varet sesi e ndjen ti...kte ma ka then nje djal i zgjuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Jan 11, 2009 8:47 pm

zoti mund te misherohet te nje person qe e do shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Jan 11, 2009 9:34 pm

mund te them qe besoj se ka ...kaq..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Sun Jan 11, 2009 11:38 pm

3bla shkruajti:
mund te them qe besoj se ka ...kaq..

cheers aty rri tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Jan 12, 2009 10:40 pm

ska.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   Mon Jan 12, 2009 10:50 pm

the doctor 2000 shkruajti:
ska.

ku bazohesh qe thu ska
(ps. aman tkeqen mos me thuaj qe se kam pa naiher se keto i kam perdor ne rinine time dhe mi kan hedhur poshte persona shume me inteligjence ose me sakte me me shume bagazh e dije)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ka Zot?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka Zot?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: