Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sherret

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Sherret   Wed Oct 22, 2008 3:48 pm

Mund te thoni ekziston kjo tem...esht dhuna...kjo esht ndryshe...behet fjal per sherre ne shkoll dhe jasht shkolle....
Perziheni shum ne ndonje sherr qe behet jasht ose brenda shkolle dhe ne ate sherr perfshihet shoqja/shoku juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Oct 22, 2008 4:17 pm

sme ka ndodhur te perzihem ne ndonje sherr por qe jam zene vet me ndonje pooo, juuupp sa qeeejf, kam bere sherr me nja 2 vajza ne shkolle, se keni iden sa mir qe jam ndjere, gje me te bukur ska hihi :D:D:D thjesht se i kisha vdekje si goca dhe vazhdoj ti kem, ndaj i rrafa, me hypi keq ne koke sidomos per te paren hihihi :D:D:D
sdo perzihesha kurre ne nje sherr pasi sic thuhet i treti e han Wink thjesht do mundesha ta bindja shokun/shoqen qe te mos futej ne sherr me dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Oct 22, 2008 4:19 pm

une per vete i kam icik qef sherret hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Oct 22, 2008 5:36 pm

sheret hmmmmmmmmm......
pjese e jetes edhe pse ne cunave na pelqejne njicik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Oct 22, 2008 7:35 pm

sherri ma kot qe kam be ka qen diten e 2 te shkolles me 1 cun qe i tha shokut tim
"bjeri se i bi bukur" , se ky shoku po i binte ziles se shkolles , e kishte cu drejtoresha !
pastaj ne pushim te gjat kapem ate !
plus qe ne shkoll nuk behet fjal te zihesh me , se kan ven ca rregulla tani qe ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Wed Oct 22, 2008 7:36 pm

kurse sherri im personal i fundit ka qen 2 jav para se te fillonte shkolla , me kapen ja 20 veta aty te hyrja parkut !
njs ske ci do sherret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 1:06 am

boh npergjithsi jam tip paqesor, pooooor kur me kercen ai 5-minutshi aaaa aty maroj te zihem icik me robt qe si duroj dot Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 3:12 pm

uuuu sa fiksim i kam sherret un dmth jo te zihem vet po te zihen te tjeret hihihiihi po jo me llafe me po grushta e kshu hahahahha....uuuu sa zihen ropt sot...ama kur zihet nanji qe e njof me iken gjaku pfffff kot ziher per llafe goje edhe fillojn...un personalisht jam tip miqesor po te shkolla ime zihen cunat shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 3:14 pm

he se me i keqi te shkolla jote iku haha
ai Kei
ma gallat se ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 3:42 pm

Un vdes per sherre...sherre me llafe dhe me grushta Razz
E fundit qe para disa diteve dhe ishim ca veta dhe dikush nga viti 11 ja bente 1 polakeje ne klas te 7...: "Speak....SPEAKKKK!!!"
Dhe thash un : "EXCUSE ME IF SHE DOESN'T WANR TO SPEAK YOU CAN'T FORCE HER!"
Dhe tha: "What?" dhe qeshi...Un vara turit...Iken ky dhe kthehet me 10 cuna dhe me thot "How old are you?"
Them Una : "13"
Ja ben: "What?"
Bertas me shum dhe qeshin kto dhe them :
"Is NOT EVEN FUCKING FUNNY AND YOU'RE LAUGHTING FOR NO FUCKING REASON!"
Iki un dhe ngelin si te dhim...Njeri ngeli me sy hap...Ja bona me gishtin e mesit dhe ne rrug time pastaj Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 3:45 pm

kur te zihem heren tjeter do kujtoj kte historin tende qe te kem frymezim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 3:55 pm

S.A.M shkruajti:
Un vdes per sherre...sherre me llafe dhe me grushta Razz
E fundit qe para disa diteve dhe ishim ca veta dhe dikush nga viti 11 ja bente 1 polakeje ne klas te 7...: "Speak....SPEAKKKK!!!"
Dhe thash un : "EXCUSE ME IF SHE DOESN'T WANR TO SPEAK YOU CAN'T FORCE HER!"
Dhe tha: "What?" dhe qeshi...Un vara turit...Iken ky dhe kthehet me 10 cuna dhe me thot "How old are you?"
Them Una : "13"
Ja ben: "What?"
Bertas me shum dhe qeshin kto dhe them :
"Is NOT EVEN FUCKING FUNNY AND YOU'RE LAUGHTING FOR NO FUCKING REASON!"
Iki un dhe ngelin si te dhim...Njeri ngeli me sy hap...Ja bona me gishtin e mesit dhe ne rrug time pastaj Razz :D


hahahahahah e madhe fare je , mir ja ke bere :D:D
hahahaha
tek shkolla im jane ber shume sherre madje njerin prej tyre do jua nxjerr edhe me video, sherr i cili ka ndodhur pas mesimit ne nje lokal aty afer shkolles, sherr vitparistash, poor spo e gjej ne youtube Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
redian
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 4:15 pm

Ne rradhe te pare sherrei nuk eshte gje e mire
se sheri te ha koken dhe nese behet fjale per dhune shperthej si furtune
njoh plot cuna qe per nje fjale goje kane ngrene thiken.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 4:40 pm

sherret i kam shume qef sidomos kur zihem vete
sec me jep nje kenaqsi perbrenda
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 4:41 pm

sme pelqejn,jam paqsor Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 6:02 pm

me pelqejne sherret po ama kur zien shoket e mi i ndaj kurse kur zihem une nuk du qe te me ndajne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 6:07 pm

uaaaaaaaaaaaaaaaa du te rraf 1 goc po nuk e bej dot se nuk jam ai lloj tipi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 6:23 pm

rapper_girl shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Un vdes per sherre...sherre me llafe dhe me grushta Razz
E fundit qe para disa diteve dhe ishim ca veta dhe dikush nga viti 11 ja bente 1 polakeje ne klas te 7...: "Speak....SPEAKKKK!!!"
Dhe thash un : "EXCUSE ME IF SHE DOESN'T WANR TO SPEAK YOU CAN'T FORCE HER!"
Dhe tha: "What?" dhe qeshi...Un vara turit...Iken ky dhe kthehet me 10 cuna dhe me thot "How old are you?"
Them Una : "13"
Ja ben: "What?"
Bertas me shum dhe qeshin kto dhe them :
"Is NOT EVEN FUCKING FUNNY AND YOU'RE LAUGHTING FOR NO FUCKING REASON!"
Iki un dhe ngelin si te dhim...Njeri ngeli me sy hap...Ja bona me gishtin e mesit dhe ne rrug time pastaj Razz :D


hahahahahah e madhe fare je , mir ja ke bere :D:D
hahahaha
tek shkolla im jane ber shume sherre madje njerin prej tyre do jua nxjerr edhe me video, sherr i cili ka ndodhur pas mesimit ne nje lokal aty afer shkolles, sherr vitparistash, poor spo e gjej ne youtube Mad:x


Sa kam pa un te Ismailit.. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Thu Oct 23, 2008 7:37 pm

i kam fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Oct 24, 2008 6:49 pm

Zakonisht e une i kam kshu si qejf ti shoh,as vete se di pse!Deri tani skam ariit ndonjehre ne ate pike,mendoj se jam ne nje moshe qe sdo kishte kupt!Po nese do e fillonte ndonje tj perpara pastaj sdo ja pertoja hic!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Oct 24, 2008 6:51 pm

DIKUR I KAM PAS SHUM QEF PO SA VJEN E NDRYSHON ROBI,NUK I DUA FARE,KAM MENDJEN PER TE ARDHMEN.SKAM NERVA TE MEREM ME SHERRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Oct 24, 2008 6:55 pm

a kam bo i sherr ne shkoll,,e kam bo pardje,,edhe enser jam ne komision,,dmth ne komision disipline,,ishalla me perjashtoooooooooooooojn!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 26
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Fri Oct 24, 2008 11:31 pm

Ooo kemi bo nje sherr para ca javesh qe skam me e harru kuuuuurr... me ca kolegjista nga elbasani.. ueee ca qefi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.servisofti.tk
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 1:23 pm

si duroj dot sherret njeher pashe nje grup cunash duke u zan dhe u largova menjeher
eh e kam zemren e dobet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sherret   Sat Oct 25, 2008 1:24 pm

me pelqejnendonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sherret   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherret
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: