Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
Vetmia jeta eshte madhe cfare tjetrit keni besh mire adoleshentet poezi shprehje dashurie bukur thenie jeten lojra ANTARET lumturi foto adoleshenca fotot kasandra antari histori fate
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 29
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 4:58 pm

jepni mendimin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 5:03 pm

i marim inat se nuk na pelqen ndonje veprim qe ata bejne
une per vete e shaj ose e raf kur e ka me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 5:20 pm

e marr inat se me acaron cdo gje tek ai/ajo , si duroj dot fare madje me vjen tja kercas nai shpulle. per te pas kam ca inat, i kam vdekje fare, 2 prej tyre i kam mbyt ne dru jo per gje po smbaja dot me, ishte mbush kupa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 5:21 pm

ngaqe me acarojne , dhe ja shpreh me dajak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 6:43 pm

Ka arsye te ndryshme per persona te ndryshem,me pak fjale e bejne vete veten per tu marre inat!Ka shume menyra gjithashtu per tia vene ne dukje,shpeshhere duke kundershtu ca thote,duke fol me ironi e gjera te tilla,po sbehet llaf te zihem kshu fizikisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 6:45 pm

kur bajn si rosha i marr inat ! si te shkathet me fjal te thjeshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 29
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 6:46 pm

NGA VEPRIMET,DHE PERFUNDIMI THYERJE NDJENJASH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 7:24 pm

Pse nuk ia shpeh thuaj me mire,se kur ia shpeh qe e ke inat eshte shume mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 7:25 pm

uuu se e lexova temen gabim,,inat se mshajn,se ofendojn,se nderhyjn palidhje,,
si ja shpeh?hmmm
pardje psh,,rrafa 1 goc keq fare,,ia dhash floket ne dor,i bera nje gung ne kok se i gjujta me kanacen e coca-coles,,nejse,,gjera te vogla Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 31
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:31 pm

RioT shkruajti:
uuu se e lexova temen gabim,,inat se mshajn,se ofendojn,se nderhyjn palidhje,,
si ja shpeh?hmmm
pardje psh,,rrafa 1 goc keq fare,,ia dhash floket ne dor,i bera nje gung ne kok se i gjujta me kanacen e coca-coles,,nejse,,gjera te vogla Laughing

mire ja ke ba,,por ke gabu qe se ek ba per ndihm te shpejt pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:35 pm

i marr inat me shume gocat qe flasin me llafe te pista , dhe ja shpreh duke i futur nje drru te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 31
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:38 pm

play_boy shkruajti:
i marr inat me shume gocat qe flasin me llafe te pista , dhe ja shpreh duke i futur nje drru te mire
kte per mua e kishe ti reee,,
i marr inatin atij qe ska b,,te mirret me nje te rritun e shko shan nje 13 vjeqare,,.. Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:45 pm

kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:45 pm

play_boy shkruajti:
kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak
futu pak te chati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:50 pm

u futa po jam prap i perjashtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Fri Oct 24, 2008 10:53 pm

i marr inat te tjeret kur me acarojne dhe ja them troc qe i kam inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 31
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 1:22 am

play_boy shkruajti:
kush e kishte me ty mi kur te vish ne dr te lutem mund te takoj pak

patjeter ,,kur duash Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 11:00 am

ka disa arsye pse i marr te tjeret inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 25
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 1:08 pm

ka rendesi pershtypja e pare por edhe veprimet qe ai ben..nqs mashtron ose ben gjera te papjekura etj...si ja shpreh inatin,duke e injoruar dhe thene troc ne sy dhe gjera te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 24
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 1:11 pm

e shpreh inatin duke mos i folur asnjeher
por spara marr njeri inat jam tip pa te tilla komplekse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 2:55 pm

hmm pse e marr inat scratch
zakonisht marr inat njerzit qe flasin idiotsira dhe skan pik llogjike, njerzit paragjykues, pseudot etj etj
inat e shpreh duke ja then cop qe si duroj dot Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 24
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Sat Oct 25, 2008 3:30 pm

karagjozat i kam inat,dhe ia them ne sy qe na ke car k....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Mon Nov 03, 2008 3:21 pm

i mar inat njerzit kur me bejn sikur kush jan.me acarojn fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 25
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Mon Nov 03, 2008 3:44 pm

NGa menyra sesi sillen sesi flasim, dhe nje sere arsyesh te tjera por kryesishte keto...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   Mon Nov 03, 2008 4:12 pm

odeta shkruajti:
i mar inat njerzit kur me bejn sikur kush jan.me acarojn fare

edhe un i kam sh inat kto lloj robsh dhe jane shtuar cik si shume Mad:x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse i merni te tjeret inat.dhe si ja shprehni inatin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: