Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 iiii sa e lezetshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 7:36 pm

behini add kesaj adrese te msn.eshte nje makine qe idrejton cdo lloj pyetje,,flet me te,i thua kush o sal berisha te kthen pergjigje.shikojeni sa e bukur..ahhahaha
encarta@botmetro.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:10 pm

kam frike une nga kto lloj adresash,kam friken e viruseve.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:13 pm

ncuqqqq..eshte i bere nga microsofti. windowsliveagents.spaces.live.com per me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:26 pm

Ca ishte ky me??..Druuuu fare nuk njihte Iron Maiden.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:27 pm

mua sme pergjijget. iiiii Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:28 pm

Kam una 1 kshu wilma@live.com
Dava K****
I them ke te dashur...Sekret Thot
Ik Q*** i them
me sakt i thoja se e kam pas te msn tj Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:35 pm

une e mora me shume per te me zgjidhur detyrat e matematikes.po i ben dreqi aghhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 8:36 pm

Si bn dot vet?
Pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 9:00 pm

S.A.M shkruajti:
Si bn dot vet?
Pffffff

jo te gjith e kuptojn Matematiken.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 9:03 pm

total overdose1 shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Si bn dot vet?
Pffffff

jo te gjith e kuptojn Matematiken.. Razz


Shocked Shocked Shocked Razz Razz Razz Razz Razz
Jam me fat :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 9:13 pm

hahaha!!!!me kete programin ben edhe muhabet.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 9:16 pm

pyte icik ke tdashur Razz
ke bo sex
haha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Mon Oct 27, 2008 9:52 pm

haha para 4 viteve e kam pas ket addd,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 12:54 am

Haha, sa e papame kjo.

Symphony of destruction says:
What is love?
Encarta® Instant Answers says:
Here is the definition for love:
- feel tender affection for somebody: to feel tender affection for somebody such as a close relative or friend, or for something such as a place, an ideal, or an animal
- feel desire for somebody: to feel romantic and sexual desire and longing for somebody
- like something very much: to like something, or....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 12:56 am

we me rop shpie, shifeni kete


Symphony of destruction says:
solve 1+2+x=10
Encarta® Instant Answers says:
Equation Solver:

1+2+x = 10
One solution: x=7

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 12:59 am

Po me knaq kjo per zotin edhe pse pyetjeve qe dua une nuk i pergjigjet asnjehre.

Symphony of destruction says:
Tell me something about albania
Encarta® Instant Answers says:
- country in southeastern Europe, bordering the Adriatic Sea. A former Communist state, it became a parliamentary democracy in 1991..
Look below for an invitation to open my activity!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 1:05 am

wooooooooow ulerime :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 1:13 am

sa gallate ky

Symphony of destruction says:
i want to kill someone and i will kill it
Encarta® Instant Answers says:
Hey, that's not cool.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 1:21 am

Ej lexojeni kete.

Symphony of destruction says:
Do u like me?
Encarta® Instant Answers says:
I do!
Symphony of destruction says:
Do u love me?
Encarta® Instant Answers says:
Of course I do!
Symphony of destruction says:
Are u a gay?
Encarta® Instant Answers says:
My personal life is... er personal

Paska dhe jete personale. Hahahahahahahaha! sa po me knaq.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 1:22 am

huahauhauhauahuahauhauhauhauh qj sa kam qesh Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 1:24 am

Shif pak kete tjeteren dhe nuk shkruaj me pastaj se e zgjata shume


Symphony of destruction says:
fuck the system
Encarta® Instant Answers says:
What a tremendously unpleasant thing to say.


te jep edhe mend!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 11:48 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Shif pak kete tjeteren dhe nuk shkruaj me pastaj se e zgjata shume


Symphony of destruction says:
fuck the system
Encarta® Instant Answers says:
What a tremendously unpleasant thing to say.


te jep edhe mend!


haha ja thash dhe una shi cme tha

                       Milka                         says:
fuck the system
Encarta® Instant Answers says:
That's quite a grave insult.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 11:55 am

EmO                         says:
DO you like me?
Encarta® Instant Answers says:
I guess I like you.
                       EmO                         says:
do you love me?
Encarta® Instant Answers says:
I guess I like you.
                       EmO                         says:
DO YOU LOVE ME
Encarta® Instant Answers says:
I guess I like you.
                       EmO                         says:
WILL YOU BE MY BOYFRIEND?
Encarta® Instant Answers says:
Sorry. I don't think that would work.
                       EmO                         says:
WHY?
Encarta® Instant Answers says:
Well, because that's the way the universe is.
                       EmO                         says:
I LOVE YOU Sad
Encarta® Instant Answers says:
That's nice... I love you too!
                       EmO                         says:
SO BE MY BOYFRIEND THEN
Encarta® Instant Answers says:
I don't think it's a good idea. What would your parents say?
                       EmO                         says:
I DON'T CARE
Encarta® Instant Answers says:
Try caring. Make a little effort.
                       EmO                       says:
STUFF THEM
Encarta® Instant Answers says:
I'm not sure I understood you correctly.

EmO                         says:
BE MY BOYFRIEND
Encarta® Instant Answers says:
You're human, I'm machine. I don't think that would work out.
Encarta® Instant Answers says:

Well I think I'll take a break now. Talk to you later!
                      EmO                         says:
no please

                       EmO                         says:
HELLO
                       EmO                         says:
I LOVE YOU

                       EmO                         says:
Is not my fault i'm in LOVE with an machine
                       EmO                        says:
Talk to me please

                       EmO                         says:
FUCK YOU THEN
Encarta® Instant Answers says:
What a tremendously unpleasant thing to say.

                       EmO                         says:
i dont give a FUCKING shit
Encarta® Instant Answers says:
What else can we talk about?
Encarta® Instant Answers says:

Sorry, I have to take a break now. See you later!

EmO                         says:
kiss my ass
Encarta® Instant Answers says:
Humans use such interesting language sometimes.

                       EmO                        says:
Fuck you
Encarta® Instant Answers says:
That's quite a grave insult.

Milka                         says:
do i care?
                       EmO                         says:
stupid machine
                       EmO                         says:
i hate you


I RRASA BLOCK Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 6:13 pm

:gaga: :gaga:
SA KAM QESH ME KTE LART, AHAHAHAAHAHAH

Fool For Your Loving says:
how old are you
Encarta® Instant Answers says:
3 years, 4 months, 8 days, 15 hours, 11 minutes and 22 seconds.
lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   Tue Oct 28, 2008 6:14 pm

ee un i thash 103 tha sa e vjeter :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: iiii sa e lezetshme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
iiii sa e lezetshme
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Teknologjia-
Kėrce tek: