Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Tekste Kengesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Sat Oct 10, 2009 8:39 pm

Kam kohe pa te shikuar, e zerin s’ta degjoj,
Dhe pse ti je larguar, un ende te kujtoj.
Mendoja se me doje, sa here me perqafoje,
E kur me lot ne sy, me puthje e me thoje
Se asnje cast te jetes, vetem nuk do me lije
Ne ferr e ne parajse, me mua do te rrije,
I mbaj mend fjalet e tua, e syte e tu te embel,
Por tani gjithcka, me duket si nje enderr.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.


RONI
Me vjen keq me beso, tani po e kuptoj,
Qe ty te humba, sepse dashurine e bera loje,
E s’di me cfare te bej, se ne shihemi kaq rralle,
Me vjen keq, qe s’kam as guxim te them me fal.
Cfare s’do jepja, qe tani ti te ishe k’tu me mua,
Se dua dhe nje here ti perkedhel floket e tua,
Dua te t’kem prane, te shoh, ne krahe te mbaj
Te qesh, te puth e pastaj te qaj.GENTI
Kam kohe pa te takuar, e zerin s’ta degjoj,
Ndoshta me ke harruar, por un prap te kujtoj.
Premtimet tona humben, ne ditet e pa kthim
Dhe endrrat qe i thurem mbeten vec nje kujtim.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.

GENTI
Nje dite do te qash. Nje dite do te qash dhe ti
Do te qash nje dite
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti
Do te qash nje dite
Se ne te dy kurre s’do te jemi bashke.


REF
Nje dite do te qash, do te qash per dashurine
Do te qash nje dite, do te qash si ēdo njeri.
Nje dite do te qash, nje dite do te qash dhe ti,
Do te qash nje dite, ashtu si une tani.
Ashtu si une tani…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Sat Oct 10, 2009 8:58 pm

CELINE DION ---IM ALIVE

Mmmmm ... mmmmm ...
Mmmmmmmmmmmm
I get wings to fly
Oh, oh ... Im alive ...
Yeah

When you call on me
When I hear you
Breathe
I get wings to fly
I feel that Im alive

When you look at me
I can touch the sky
I know that Im alive
Mmmmm ohhhhh ahhhhhh

When you bless
The day
I just drift away
All my worries die
Im glad that im
Alive

Youve set my heart
On fire
Filled me with love
Made me a woman on
Clouds above

I couldnt get
Much higher
My spirit takes flight
Cause I am alive
Ohhhhh

When you call on me
When you call on me
When I hear you breathe
When I hear you breathe
I get wings to fly
(fly)
I feel that Im alive
(Im alive)

When you reach
For me
Raising spirits high
God knows that

That Ill be the one
Standing by

Through good and
Through
Trying times

And its only begun
I cant wait for the
Rest of my life

When you call on me
When you call on me
When you reach for me
When you reach for me
I get wings to fly
I feel thatIm alive
Yeah

When you bless
The day
I just drift away
All my worries die
I know that Im alive

I get
Wings to fly
God knows that Im alive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 23
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Sat Oct 10, 2009 9:00 pm

"Coma White" NGA MARILYN MANSON

There's something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
[chorus repeat]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Sat Oct 10, 2009 9:33 pm

Mrs.perfect shkruajti:
"Coma White" NGA MARILYN MANSON

There's something cold and blank behind her smile
She's standing on an overpass
In her miracle mile
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
A pill to make you anybody else
But all the drugs in this world
Won't save her from herself

Her mouth was an empty cut
And she was waiting to fall
Just bleeding like a polaroid that
Lost all her dolls
[coma:]
"You were from a perfect world
A world that threw me away today
Today to run away"

A pill to make you numb
A pill to make you dumb
[chorus repeat]

mmm duhet bot te kuptosh kte text Laughing
me pelq me pelq :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Thu Nov 05, 2009 11:18 am

Never Too Late lyrics

This world will never be what I expected
And if I don't belong who would have guessed it
I will not leave alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

No one will ever see this side reflected
And if there's something wrong who would have guessed it?
And I have left alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

The world we knew won't come back
The time we've lost can't get back
The life we had won't be ours again

This world will never be what I expected
And if I don't belong

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late
It's not too late, it's never too late

i I love you this song

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Fri Mar 12, 2010 11:14 pm

MILEY CYRUS
I can almost see it, that dream i'm dreamin but, there's a voice inside my head sayin, you'll never reach it. every step im takin every move i make feels lost with no direction, my faith is shakin, but i, i gotta keep tryin i gotta keep my head held high

there's always gonna be another mountain im always gonna wanna make it move always gonna be an uphill battle and sometimes im gonna have to lose it aint about how fast i get there aint about whats waitin on the other side its the climb

the struggles im facing the chances im taking sometimes might knock me down but no im not breaking i may not know it but these are the moments that im gonna remember most yeah just gotta keep goin and i i got be strong gotta keep on pushin on cuz

theres always gonna be another mountain im always gonna wanna make it move always gonna be an uphill battle sometimes im gonna have to lose aint about how fast i get there aint about whats waitin on the other side its the climb x2

keep on movin keep climbin keep the faith babe its all about its all about the climb keep the faith keep your faith

Whoa oh oh oh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ema
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Fri Mar 12, 2010 11:15 pm

KJO ISHTE KENGA "THE CLIMB" SE HARROVA TA PERMEND ME LART
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 21
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   Sun Aug 14, 2011 1:11 pm

H_boy354 shkruajti:
Never Too Late lyrics

This world will never be what I expected
And if I don't belong who would have guessed it
I will not leave alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

No one will ever see this side reflected
And if there's something wrong who would have guessed it?
And I have left alone everything that I own
To make you feel like it's not too late, it's never too late

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

The world we knew won't come back
The time we've lost can't get back
The life we had won't be ours again

This world will never be what I expected
And if I don't belong

Even if I say it'll be alright
Still I hear you say you want to end your life
Now and again we try to just stay alive
Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late

Maybe we'll turn it around 'cause it's not too late
It's never too late
It's not too late, it's never too late

i I love you this song
Me too , Its my fave of all the times I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tekste Kengesh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tekste Kengesh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 12 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: