Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 4:17 pm

Sa rendesi i kushtoni veshjes ne veten tuaj, dhe sa e shihni menyren se si vishen te tjeret? A jeni njerez qe ndiqni moden, apo moden tuaj e krijoni vete, apo fundja fare nuk i vini shume rendesi si visheni?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 4:52 pm

sa per vete se ndjek fare moden, moden e shpik vet ashtu si dhe disa te tjere qe kane filluar te veprojne ne kte menyre kohet e fundit ( do thoni ju cte duhet ty me te tejret po njs)
ktu tek ne mendoj se duhet ti kushtojm cik rendesi veshjes pasi fillojne te tallen e te te shajne si mentalitet shqiptari me mo kurse jasht shtetit se vrasin hic mendjen dhe nuk ka nje paragjykim te tille mbi veshjen dhe sh mir madje, me pelqen kjo gje tek ata Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:33 pm

Nuk ndjek mod as1her po per veshjen time vdesin te gjith Razz
Spo them per ju Laughing
Dmth i kushtoj sh rendesi n fakt :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:34 pm

shum shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:45 pm

vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:50 pm

si me vjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:52 pm

SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:53 pm

Endi shkruajti:
vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!

pret qe te te thojn njerzit ndonje llafe ty??? po ti vishesh tamam mi,thjesht ,skam par ndonje gje ekstravagante apo te cuditshme une te ty. Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Endi shkruajti:
vishem si tme pelqej mu..si te ndjehem rehat vete dhe sme interesojn fare fjalet qe thojn ropt..!!

pret qe te te thojn njerzit ndonje llafe ty??? po ti vishesh tamam mi,thjesht ,skam par ndonje gje ekstravagante apo te cuditshme une te ty. Smile

hahahha po jo o goc po komentohet veshja...dhe mu ato komente sme interesojn fare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 26
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 5:59 pm

jo dhe aq shume
por dhe hic fare nuk mund te them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 25
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 6:05 pm

per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 7:15 pm

free spirit shkruajti:
per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff

mos e ca koken fare..e rendesishme eshte te ndjehesh mire vet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Tue Oct 28, 2008 11:57 pm

Endi shkruajti:
free spirit shkruajti:
per mu ka rendesi veshja
pastaj kshu si vishem une ne kete vend nuk e keni iden si komentohem pppppppppppppfffffffffffffff

mos e ca koken fare..e rendesishme eshte te ndjehesh mire vet!!

ka te drejte Endi Smile
kur flasin per veshjen ua kthej llafin sidomos kur shohin motren qe vishet metal, i them cunave: keni ndonje gje ose he ca ka ?? dhe sflasin me vazhdojne rrugen
rrijn e shohin qoft motren qoft dhe mua kur vishem me te gjera, rob bufallenj pffff sa kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Wed Oct 29, 2008 12:02 am

aq sa ndihem rehat.jo shum luks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Wed Oct 29, 2008 1:30 am

moda ?! ha ha sa fjal e cuditshme lol
vishem si tme viiij, s caj shum koke, dmth si kushtoj dhe aq shum rendsi

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Wed Oct 29, 2008 10:26 am

I kushtoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 29
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Wed Oct 29, 2008 11:35 am

jo shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Wed Oct 29, 2008 11:39 am

shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Sun Nov 02, 2008 5:51 pm

Darkangel shkruajti:
shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
njeri me gusto ky hihihihiihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Thu Nov 06, 2008 7:37 pm

shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Thu Nov 13, 2008 10:07 pm

tani kam filluar ti kushtoj cik me shume rendesi, kuptojeni vet Razz:P:P lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Thu Nov 13, 2008 10:17 pm

pak fare,,deri ne oren 4 jam me unfirom shkolle,,pastaj,ca te me dali para vesh,,Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Thu Nov 13, 2008 11:28 pm

aq sa duhet,megjithse nej her e vras shum trunin tu mendu ca do vesh atje ca do vesh ktu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Fri Nov 14, 2008 11:37 pm

ca te me kapi dora e vesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lina
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 24
Vendndodhja : gjakov-kosov
Hobi : vallzimi
Koha e lire : duke kercy hahahah
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   Mon Dec 29, 2008 6:41 pm

i kushtoj shum shum shum rendesi
kohen me te madhe ja kushtoj veshjes
ka nje rendesi shum te msdhe per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa rendesi i kushtoni veshjes?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: