Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 me ke jeni zene kohet e fundit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 26
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: me ke jeni zene kohet e fundit?   Tue Nov 04, 2008 9:25 pm

une shyqyr me asnje deri tani po se shpejti do kem nje larje hesapesh me ca njerez Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Tue Nov 04, 2008 10:57 pm

perdit zihem me...Mad:x lere se spo e them, vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Tue Nov 04, 2008 10:58 pm

kam kohe qe nuk jam zene me njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:19 am

me ca cuna te shkolla qe isha zen dhe ne ver
po si kam problem sherret brenda ne shkoll kte vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:20 am

me tshpis

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:42 am

me asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:43 am

edhe une si ky siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:43 am

jemi te m..ire ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:46 am

Darkangel shkruajti:
jemi te m..ire ne

hahhaha prape ma kujtove ate diten eee Mad Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:47 am

me play boy se u kujtova tani Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 12:57 am

Child In Time shkruajti:
me play boy se u kujtova tani Laughing

hahaha pse mi te zenme e quan ti ate? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 26
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 8:49 am

asnje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 30
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 1:53 pm

asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 3:26 pm

mamin dhe babin mbreme

pun interneti normale si gjithmon

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 3:29 pm

me asnje kam rene rehat me te zenmet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 3:48 pm

me nje shok timin sot, me fjale dmth per pune nr Mad
vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 3:50 pm

sot me asnji mgjithese isha me nerva edhe nuk duroja dot asnji llaf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:16 pm

u zura sot,me nji ,kshu per pun pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:17 pm

Me motren qe mka marr tel pa me pyt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:26 pm

me ca cuna te nje shkolle tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:27 pm

U zura sot...ne oren te msimit...i binte karriges...nji tu i mar canten thash tkam marr canten dhe filloi ma jep ma jep...gjith klasa tu qesh Razz:P
sa budall
pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:40 pm

S.A.M shkruajti:
U zura sot...ne oren te msimit...i binte karriges...nji tu i mar canten thash tkam marr canten dhe filloi ma jep ma jep...gjith klasa tu qesh Razz:P
sa budall
pffffff

pas dy jave pushim,menjeher ne sherr ti me?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:45 pm

Shpirti-pist shkruajti:
S.A.M shkruajti:
U zura sot...ne oren te msimit...i binte karriges...nji tu i mar canten thash tkam marr canten dhe filloi ma jep ma jep...gjith klasa tu qesh Razz:P
sa budall
pffffff

pas dy jave pushim,menjeher ne sherr ti me?


po me ngacmojn mi te rri si hu un....pastaj erdh desh me mperqafu
jan idjota fare
yffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 32
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:45 pm

S.A.M shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
S.A.M shkruajti:
U zura sot...ne oren te msimit...i binte karriges...nji tu i mar canten thash tkam marr canten dhe filloi ma jep ma jep...gjith klasa tu qesh Razz:P
sa budall
pffffff

pas dy jave pushim,menjeher ne sherr ti me?


po me ngacmojm mi te rri si hu un....pastaj erdh desh me mperqafu
jan idjota fare
yffffff
jo me bej si une qe kam be,dhe je e perjashtuar pastaj Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zemershqiptare.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   Wed Nov 05, 2008 4:47 pm

Shpirti-pist shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Shpirti-pist shkruajti:
S.A.M shkruajti:
U zura sot...ne oren te msimit...i binte karriges...nji tu i mar canten thash tkam marr canten dhe filloi ma jep ma jep...gjith klasa tu qesh Razz:P
sa budall
pffffff

pas dy jave pushim,menjeher ne sherr ti me?


po me ngacmojm mi te rri si hu un....pastaj erdh desh me mperqafu
jan idjota fare
yffffff
jo me bej si une qe kam be,dhe je e perjashtuar pastaj Evil or Very Mad


ik me aman te rri rehat dhe 25 dit dhe pushime prap pastaj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: me ke jeni zene kohet e fundit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me ke jeni zene kohet e fundit?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: