Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Nje mesazh per ty...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 21, 2008 7:13 pm

lini nje msg per dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Tue Jul 22, 2008 7:46 pm

Fundi

Ky eshte fundi
Mike terheqese
Ky eshte fundi
Mikja ime e vetme, fundi
I projekteve tona, fundi
I gjithe realitetit egzistent, fundi
Asnje siguri as goditje te befasishme, fundi
Syte e mi nuk do te puthin me te tutė
Perpiqu te imagjinosh
Lirine e shfrenuar
Kerkimin e deshperuar
Te prekjes te nje te panjohuri
Ne nje toke te shkrete
Vuajtja jote endet ne kerkim ushqimi
Nder tokave anti-krisht
Midis shikimeve idiote e femijesh te cmendur
I gjithe gjeneracioni i ri eshte i cmendur
Dhe nuk ben tjeter vecse te prese permbytjet e veres
Rreziku ben si spond per qytetin
Te leshuar drejt autostrades perendimore
Ne kurrizin e shpifur te gjarperit
Deri tek liqeni
Liqeni mijevjecar
gjarperi eshte i gjate
Shtate milje
Mos ki frike nga ai
Eshte i vjeter, ka reflekse te ngadalta
Dhe lekurat e ngrira
Perendimi eshte zgjidhja me e mire
Eshte toka e drejte
Transferohemi atje dhe nuk mendojme per kusurin
Autobuzi blu
I bjen notave te thirrjes
Autobuz i trishtuar
Germezon timbrat e senjalit tone
Ku dreqin do na coje shoferi
Vrasesi u zgjua para mengjesit
Veshi cizmet
Dhe vodhi nje maske ne galerine e gjerave te vjetra
Keshtu i maskuar vertitej neper koridore
Duke kalur nga foleja e motres
Dhe nga strofkulla e vellait
Sillej midis salloneve
Me ne fund gjeti deren e duhur
Dhe pergjoi brenda
"Baba?"
"PO bir!"
"Dua te vras!"
"Nene dua te ...!"
Hajde shpirt shfrytezo kete rast me ne
Mos e le te iki
Merre kete fat me ne
Dhe leshohu midis kraheve te sedileve
te autobuzit blu
Autobuz blu, autobuz i trishte
Ky eshte fundi, mikja ime terheqese
Jemi ne fund, mikja ime, fundi
Me vjen keq te te hap prangat
Edhe pse do te kishe prere duart, se sa te me
ndiqje
Ja ku fiken qeshjet dhe genjeshtrat jo-ofenduese
Skaduan netet e lejuara per te vdekur
Ky eshte me te vertete fundi ...lamtumire!!!!!!!!!!!Sad(((((((((((dhe pse me keq ardhje e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 2:56 am

1 mesazh per te gjith :

po bie shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 10:35 am

i msg per endi

ngele ne forum e la
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 11:16 am

hahaha nuk e mbyll asnjeher.edhe kur sjam ne pc nuk e mbyll forumin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 11:18 am

msg per kete lart


bravo shume mire e ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 11:20 am

pertoj ti baj log out
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 12:19 pm

To:Venus

He mi shoqe ckemi?Cthone pushimet andej?Na ka marre malli mi,me zor po pres te kthehesh,ti besoj po kenaqesh edhe ne ketej jo qe jemi keq po ka dhe me mire Razz
PUC FOOORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 10:12 pm

to: blue paradise

o goce e di ti qe je shume e bukur dhe une te kam shummmm xhan Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 10:15 pm

to:supergirl


me e bukur se ty nuk jam
dhe un ju kam shum xhan te trejave Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Sat Jul 26, 2008 10:16 pm

flm te puc Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 25
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 28, 2008 12:40 pm

nje msg per tgjith adoleshentet e ktij forumi dhe anemban...
BE OPTIMISTIC!!!
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 28, 2008 12:41 pm

Nje msg per Enny-n
Sapo lexova msg tende,sh flm na duheshin ato fj,do i mbaj mend gjithmone! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 28, 2008 6:53 pm

Enny-Art shum shum mesazh i bukur!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stone_Angel
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 45
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 28, 2008 6:58 pm

msg per kete lart
qenke shume e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Jul 28, 2008 6:59 pm

shum shum flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Jul 30, 2008 9:01 pm

nje msg per te gjithe

kur do tta pi nje caffe me keto te forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Thu Aug 07, 2008 11:55 pm

nje msg per kete lart
nese vijne dhe te tj te forumit,sigurisht gocat ne fillim vij dhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Mon Aug 11, 2008 9:52 pm

nje mesazh per Mars : te kam shshshhshsxhaaaaaaaaaaaan mi dreq, miss u Crying or Very sad
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Aug 13, 2008 2:08 pm

nje msg per rapper_girl,supergirl,ch.i.t,fifi=miss u girlz!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Aug 13, 2008 7:25 pm

nje sms per yllin e vogel RioT : AS MOS TE TA NDJEJ PER NJERI E PER ASGJE FAAREE
MOS I DEGJO FJALET E TE TJEREVE, JE SI JE JE PER VETEN TENDE, TA DISH QE JE SI SHPIIIRT, TE TA HANE YLLO OKKKKKK
MOS TE ME MERZITESH ME Wink

Puthje Puthje Puthje Puthje

vetem per ty kto puthje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Aug 13, 2008 7:28 pm

nje msg per rapper_girl: shshsh flm per mbeshtetjen,,te kam shum xhan gjithashtu dhe ti mos e vrit mendjen se njerezit per te fol jan mos ia var,,te kam zemer!!flm per mbeshtetjen ma bere zemren mal!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Tue Aug 19, 2008 11:11 pm

nje sms per Endin
adresen time te msn ta lash ke tema msn...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Aug 20, 2008 12:21 am

nji mesazh per tgjith se skam lek ne cel
kush do vi per kafe Laughing Razz:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   Wed Aug 20, 2008 12:23 am

vij une! arsyen e di ti, ta thash ne msn! nisem qe tani per n tiran! lol!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje mesazh per ty...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje mesazh per ty...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 13Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: