Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
shprehje eshte bukur jeten madhe tjetrit keni adoleshenca histori adoleshentet jeta ANTARET lojra Vetmia thenie antari lumturi poezi foto besh mire cfare fotot fate kasandra dashurie
June 2017
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 25
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:06 pm

Te gjitheve na pret nje e ardhme si baba ose nene, po a e keni menduar ndonjehere veten ne ate rol dhe si ju duket?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 25
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:11 pm

mendoj se eshte nje rol me te vertet shume i veshtire pasi duhet te rrisim femijet tane, ti edukojme ata e shume e shume gjera te tjera por te jem e sinqert do i trajtoj ne menyren me te mire te mundshme femijet e mi( gjtihmon nese do kem) e jo ti trajtoj si kafshe pasi me dhimbsen dhe do mundohesha te beja me te miren per ta me aq sa te mundja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 25
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 4:16 pm

Jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 5:36 pm

ua ua, cfare teme. ndonjehere femijet me acarojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 9:14 pm

un nuk e imagjinoj dot veten me beb ne krah confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Mon Nov 17, 2008 9:47 pm

ne fakt duhet menduar,por jooooooooooooo,,i urrej kalamajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 2:12 pm

Po...pasi si urrej kalamajt dhe per arsyen se shkoj mir me kalamajt e vegjel pasi kam eksperienc Laughing
Kshuqe nuk besoj se do jet e veshtire per mua...dhe do mundohem qe ata te ken gjithcka qe un se kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 5:07 pm

jo asnjihere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 7:09 pm

ooooooo asiher, largqofte, i urrej kalamajat, bebat boh me acaroooj o zottt

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 22
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 8:20 pm

Child In Time shkruajti:
ooooooo asiher, largqofte, i urrej kalamajat, bebat boh me acaroooj o zottt


KTU MKE PELQU EDHE UNE I URREJ FEMIJET DHE NORMALISH AS QE KAM NDERMEND TE BEHEM NENE
LINDJA E NJE FEMIJE ESHTE "VETVRASJE "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 24
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:11 pm

femijet jane gjeja me e bukur por jo kur jane tuajet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:38 pm

po te jet si mbesa ime kalamani , e rris vet , 24 ore me ate rri
te jet ndonje tjeter ... 2 gjyshet ne shtepi gjith diten rrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Tue Nov 18, 2008 10:45 pm

ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 22
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Wed Nov 19, 2008 10:43 pm

jo nuk e mendoj se jam akoma e vogel po ama kalamajt e vegjel bebat i kam shuuuum qejf!!(varet edhe ca lloj kalamani eshte hahahha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Fri Nov 21, 2008 10:08 pm

JO po rralhere kam thene kalamajve te mi do i bej kshu,sdo jene kshu etj etj,zakonisht kur sme pelq ca gjera te ca femije apo sjelljet e tj kundrejt tyre gjera te ketij tipi dmth bej supozime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Fri Nov 21, 2008 10:11 pm

e kam mendu nji her ne dark sikur isha baba.pupu car gjerqash me vinin ne mendje,nga emri i femijes e gjer ke universitti qe do donte femija im te vazhdonte.edhe me e keqe ishjte se kto qe menova me dolen ne enderr.nje makth i vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 12:24 am

PO PO SHUM HER MADJE KEM ARRITUR TE GJEJ DHE EMRIN QE DO TI VE CUNIT TIME-LORIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 26
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 7:01 am

Kurr Smile jam i ri more nuk i mendoj ato gjera iha ka koh sa te duash per tu ber BABA :$
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 4:21 pm

po po cdo nate.me pelqen familja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 5:14 pm

vdes per femijet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
avatar

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 28
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Nov 22, 2008 5:16 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sun Nov 23, 2008 7:36 pm

jooooooo me menu qe tashi....kur tbohemi me kalamoj do na duket vetja si gjyshaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 2:59 pm

po shume here Endrra ime me e bukur "eshte te kem nje familje super te bukur me vajzen time super super te bukur"
Vdes per femijet e vegjel. i DUA SHUME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 22
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 3:03 pm

uuuuuuu qyqa as1her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 25
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   Sat Dec 13, 2008 3:03 pm

fareeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Opsioni tė Re] Hashtag # nė forumėt tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: