Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 E pini duhanin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 5:45 pm

e kam provuar nje here por nuk e pi
dmth ma ka qejfi Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 27
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 5:48 pm

e kam provu 2 her por nuk me pelqen pra nuk e pi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 6:13 pm

Blue Paradise shkruajti:
e kam provu 2 her por nuk me pelqen pra nuk e pi

NCNCNCN MRAFT PIKA SA E MIR ESHT KJO MIII Laughing Razz:P:P Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 6:15 pm

SupergirL shkruajti:
e kam provuar nje here por nuk e pi
dmth ma ka qejfi Razz lol!

jo me jo, u msove keq ti, hajt se folim Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 6:16 pm

hahah shi si bon child in time si nje moter e kujdesshme lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 6:19 pm

RioT shkruajti:
hahah shi si bon child in time si nje moter e kujdesshme lol!

hahahahhahahahahhaha, po un vet ja kam msu, lene sa e kujdesshme jam Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 6:28 pm

hahah pse gjithmon motra e madhe ta mson cigaren?? Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 7:31 pm

Fatkeqesisht e pi tani sa e ndeza cigaren tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 22
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 7:38 pm

Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 23
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 8:34 pm

LiKe E sTaR shkruajti:
Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.
po je e vogel mos thuj qe skam ndermend[e vogel,,po flas un e madhja,,1 vit me e madhe se ty Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 23
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 10:32 pm

hihihih me vdekshin ca po ndodh ketu e mi child in time vete ma dhe Puthje

Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 11:05 pm

LiKe E sTaR shkruajti:
Child In Time shkruajti:
kjo tema duhet te jet cfare cigaresh pini se ktu tgjith e pin besoj Laughing


Ja qe e ke gabim... Une pershembull as e kam provuar as kam ndermend ta provoj.

haha po ri sduhet te shkrush fare ktu per ate pun Razz
hajt se do ndryshosh mendim edhe ti, sa te rritesh edhe pak Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Fri Jul 25, 2008 11:36 pm

jo sa te rritesh dhe pak , sa te me njofi mu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Sat Jul 26, 2008 1:38 am

fefe_ shkruajti:
jo sa te rritesh dhe pak , sa te me njofi mu haha

kjo esht me e sakt Cool Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Sat Jul 26, 2008 10:23 am

un nuk e pi se jam akoma e vogel.po skam qejf qe kur te rritem ta filloj duhanin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
the_HIP-HOP_king
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Mosha : 26
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Sat Jul 26, 2008 10:37 am

une per veten e ime e shqyj duhanin ishalla mos mbetem vetem ne forum pa pire Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Tue Jul 29, 2008 12:22 pm

duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
baks
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 28
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 1:51 am

cigarja mua me qetėson jashtmase mė eshte ber ves edhe ne lokal e pi imagjinoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 3:14 am

PO IKI TPI NJI TANI SE JAM STRESU SHUM KTO 2 OR UFF

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 3:35 am

Child In Time shkruajti:
PO IKI TPI NJI TANI SE JAM STRESU SHUM KTO 2 OR UFF

haha
u stresum te gjith cik per ate mhb lol

te shife ledion , spo i pihej me birra haha

Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 2:27 pm

rapper_girl shkruajti:
duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!

aha e hongre e more dhe ti rrugen e pashtruar hajt sprish pun se per nja nji muj me pakete ne xhep do jesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 2:28 pm

un e pi edhe rondshem fare biles nji paket e gjys ne dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 3:09 pm

po sa pin vet?

se per te ble kam dhe un 1 shok qe blen 4 , por ja 2 ja harxhojn te tjeret duke i marr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv


Male
Numri i postimeve : 367
Mosha : 27
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 3:12 pm

vet e kam fjalen nji paket e gjys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 26
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   Wed Jul 30, 2008 3:28 pm

almir_metallica_4ever shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
duhanin e provova dje a pardje se se mbaj mend mire dhe mu duk shum qejf Razz:D:D
ishte shum e mire mii :D jo shum e keqe Razz:D:D
me pelqeu me pelqeu madje mezi po pres te pij prap Razz:P lol!

aha e hongre e more dhe ti rrugen e pashtruar hajt sprish pun se per nja nji muj me pakete ne xhep do jesh

mos ki merak o almir se sjam nga ato goca une :D
tani po piva vetem per nai rast shuum te vecante per gje tjeter jo Razz:P
hahahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E pini duhanin?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E pini duhanin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: