Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Tigrat Verdheblu te Elbasanit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Tue Jul 22, 2008 12:16 am

Ketu te dashur furumist le te flasim per skuadren tone te dashur Elbasanin.E di qe ne kete forum ka edhe nga qytet e tjera por shumica jane Elbasanllinj.Per cdo te reja ne lidhje me skuadren e Elbasanit do te informoheni.
Shnet e pare te gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Tue Jul 22, 2008 12:31 am

Skuadra e Elbasanit per momentin ndodhet ne Pogradec per te zhvilluar fazen pregatitore qe ne fillim te kampionatit te jete sa me ne forme.Per momentin ne skuadren verdheblu jane afruar keto futbolliste qe kan firmosur kontrata.
Oriand Abazaj i marre nga Kastrioti.Nje nga sulmuesit me te mire ne Shqiperi.
Engert Bakalli i marre nga Tirana.Bakalli mund te luaje si mbrojtes i majte, po ashtu edhe mesfushore i majte dhe shkaterrues.
Mardian Kacollja i marre nga Shkumbini.Nje futbolliste qe e kane nxjerr moshat e Elbasanit,u shkeput per nje periudhe nje vjecare ne Peqin dhe u rikthye perseri ne ekipin e zemren.Mbrojtes shtatlarte ku mund te luaje shume mire ne qender te mbrojtjes por edhe ne krahe.
Sot ka firmosur dhe portieri Orges Shehi.Nje nga portieret me te mire ne Shqiperi.
Dua te theksoj se eshte ruajtur boshti i skuadres qe kane lozur vjet me ngjyrat verdheblu.Si Skerdi Bejzade,Julian Ahmataj,Fjodor Xhafa,Stavri Lako,Sheta,Armand Mehmetaj.
Jane ne pritje per te hedhur firmen Gentjan Stojku dhe Klevis Dalipi.
Pritet qe shume shpejt te rikthehet dhe Endri Vrapi qe eshte duke u provuar ne nje kampionat tjeter dhe po nuk firmosi me ate ekip 99% eshte i Elbasanit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 25
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Jul 25, 2008 2:45 pm

SFLAS DOT..SI NJOF FARE..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Aug 23, 2008 11:53 pm

neser te gjith ne stadium
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 26
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Aug 23, 2008 11:55 pm

fefe_ shkruajti:
neser te gjith ne stadium

Pse ka ndeshje?Ca ore?Mua ne fakt ma ka qejfi te vij po tifozet aty padashur e bejne disi nje vend te ndaluar per gocat! Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Aug 23, 2008 11:58 pm

hahaha ti po e pe hajde rri te ai lokali aty ne kat te 2 pallati ku eshte lokali rockut
ndeshje me apollonin
ora: nga 4 ose 5 !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 11:50 am

FORCA CUNAT VERDHE E BLU DO NA NDEROJNE SOT!!!!! TE GJITHE NE STADIUM PER TE MBESHTETUR ELBASANIN SOT!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 11:52 am

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu go elbasani
urraaaaaaaaaaaaaaaaaaa per neveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:19 pm

jepini cuna....forca!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:20 pm

do fitoj apo jo
po po popo :D aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:22 pm

poooooooooooooooooooooooooooo aaaaaaaa
jepini cuna se do vijm te bejm tifozllek!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:26 pm

tigri verdheblu ke harru te permendesh nje futbollist tjeter mer,eshte i ri ne moshe 18 vjec eshte dhe pardje firmosi kontraten me elbasanin per 5 vjet.orgest gava quhet,eshte mesfushor i mrekullueshem e njoh qe nga klasa e pare.me plot goje them qe eshte talent
ndryshe nuk te merr njeri,madje ate e kan marre pa i kerku asnje kokerr leku dmth eshte stervit per nje vit dhenuk ka pagu asgje.brenda nje viti ai kaloi nga para te rinjte te te rinjte dhe pastaj direkt me elbasanin.shpresoj qe te luaj te djelen qofte edhe per pak minuta do me verte pak mbeshtetje.fitore elbasanit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:27 pm

i uroj shume sukeses orgestit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:27 pm

bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:29 pm

thnx endi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:30 pm

FORCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ELBASANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:30 pm

ca ben oreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ca eshte kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:31 pm

HAHAHAH ELBASANI MOJ TA KEMI PER KRENARI SE E KEMI SI SHPIRT MARKATEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:32 pm

hahahaha sa kam qesh.ate plaken me shami te bardh qe eshte afer lakrave e njoh,sjell qumesh te shpia ime:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Aug 24, 2008 12:41 pm

HIHIHIHIHIHII E FORT KJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 12:22 pm

na zhgenjyen
0-0 skane turp
ppppppffffff Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 12:26 pm

ishte e shitme ndeshja,te pakten kshu ngjova,sa inat me vjen qe se futen ate cunin orgestin.eshte shum i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 12:27 pm

hihihiihhii skan turp
ppffffffffff i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 12:28 pm

ishalla fitojn heres tjeter :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 12:31 pm

ehhhhhhhhhhhh shpresojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tigrat Verdheblu te Elbasanit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: