Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 LOST <3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: LOST <3   Fri Nov 21, 2008 3:30 am

seriali qe jepet cdo te marte dhe te merkure te top chaneli.....cfar mendimi keni per te? ky serial eshte dhen edhe te rai due nqs dikush e ka par mund te me thote se SI DREQIN PERFUNDON se ndonjeher aq me acaron ajo enigma qe fshihet tek ky film sa....:angry
por gjithsesi eshte super i bukur e adhuroj
ps:po personazhi juaj i preferuar te ky film kush eshte??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Fri Nov 21, 2008 1:25 pm

un e kam pas pa para ca kohesh dhe ngaterrohesha me ato gjanat aty....pastaj e lash fare!!!!!!ka nje larmishmeri misteresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Fri Nov 21, 2008 6:16 pm

eshte film i papare fare.......BEN eshte personazh i mire edhe pse duket si i keq.personazhi i preferuar eshte BEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 25
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Fri Nov 28, 2008 8:56 pm

IIIII SA INAT MBAROI....DHE ENDE PER MUA MBETET I PAKUPTUESHEM....DHE I PAPARE....PERSA I PERKET PERSONAZHIT ....ME PELQEN DESMONDI...POR EDHE BENI...ESHTE SHUM MISTERIIOZ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:21 pm

besoj se jam i vetmi njeri qe kam pare cdo pjese te tij qe nga e para e deri tek e fundit e sezonit te katert, nese keni humbur ndonje seri shifeni online ke kjo adrese, ku sapo te behet sezoni i peste do te mund ta shifni aty para se te vije ne ndonje rrjet europian transmetimi,

http://www.tv-links.cc/tv/lost.htm#

Personizhi i preferuar mashkull eshte Loku, ndersa nga femrat Kejti.

ky eshte loku


Kjo eshte kejti.


Sa per dijeni ky eshte seriali me adjiencen me te madhe te te gjitha koherave.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:22 pm

Edhe nje keshille tjeter, nese shihni qe lart e poshte fliten shume fjale te bukura per lost dhe doni te filloni ta shihni, me mire mos e shihni, se po nuk e patet pare qe nga fillimi, nuk do merrni vesh asnje gje fare. Sa do harxhoni kohen kot!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:23 pm

un me fixim nga personazhet e ktij filmi kam ate tjetrin me floket e gjata se se di mir se si quhet,sojer me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:24 pm

Po ai eshte. ja ku e ke!


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:26 pm

po ky eshte
seria me fixim e ketij filmi per mua eshte ajo ku ai me tumor leviz ishullin edhe ktyre i del huq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:30 pm

Seria e fundit e sezonit te katert ajo qe thua ti. Por nuk levizet ishulli me sa kam lexuar verdalle, po thjesht disa shkencetare kane shpikur antimaterien dhe ne cast ai behet i padukshem, ashtu sic ai shkenctari tjeter qe erdhi ne ishull para ca serishe kishte shpikur udhetimin prapa dhe para ne kohe. kjo eshte e bukura, se te gjitha gjerat ne plan te pare duken si budalliqe, por dy sezone me pas del qe kishte kuptim ajo gje qe u be para 20 apo 30 serish. Skenaristet a atij seriale duhet te jene ose te cmendur ose marrin deroge nga ajo qe te shkakton halucinacione para se te shkruajne serite se eshte e pamundur te krijohet nje skenar aq madheshtor.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:32 pm

po per kte e kam fjalen.thone se as rregjizori edhe as skenaristi nuk e dine se kur mbaron filmi po vetem vazhdojne nxjerrin seri te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:35 pm

sme terheq
e kam pa vetem 1her te rock cafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: LOST <3   Sat Nov 29, 2008 10:40 pm

fefe_ shkruajti:
sme terheq
e kam pa vetem 1her te rock cafe

po dihet qe sddo te terheqi sepse po ta shohesh nje seri sot edhe nje seri mbas 2 vjetesh nuk te terheq sepse nuk e kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 22
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sun Nov 30, 2008 10:00 pm

kam fillu ta ndjek gjithmone ne fillim e me pelqente po pastaj lashe sh seri pa pare e kshu skuptoja me ca ndodhte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Sun Nov 30, 2008 10:00 pm

e kam ndjek qe nga fillimi fare nuk me ka shpetuar asnje seri eshte shum atraktiv
yyyyyyyyy car fjale kam then
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: LOST <3   Sun Nov 30, 2008 10:02 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e kam ndjek qe nga fillimi fare nuk me ka shpetuar asnje seri eshte shum atraktiv
yyyyyyyyy car fjale kam then
hahaha
un e shoh shum rralle po ma tregojne se car ndodh ne klase keshtu qe kur shoh nenji seri tek tuk e kuptoj se car ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Mon Feb 02, 2009 12:24 pm

Kush nuk pret dot sa te shfaqet ne shiqperi sezoni i peste i Lost mund ta shofi ktu

http://ninjavideo.net/cat/1330

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 23
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Mon Jul 27, 2009 5:07 pm

une se ndjek fare po kusherira ime vdes per te e ka pa qe te seria e pare s ka lene pjese pa e shiku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Wed Aug 05, 2009 5:34 pm

ka rifillu prap tek top channel me duket se e pash javen qe kaloi..
po kto serit qe po jepte topi un i kam pa tek italia 1..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Dr. Manhattan
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
avatar

Male
Numri i postimeve : 9
Mosha : 31
Vendndodhja : Nippon
Piket : 55
Data e regjistrimit : 07/10/2009

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Wed Oct 14, 2009 12:53 am

Lost, seria qe m'pelqe ma se shumti, me nje intrig misteresh te papare ndonjeher Shocked

Kur pata pa sezonin 4 me flashforward-at e tij, mendova se nuk do kishte nej sezon tjeter ma te veshtir mu kuptu ... ska shum koh mbarova sezonin 5, perfundimisht te lodh trunin dhe ma shum se i 4 ... dhe pse nuk zgjidh misterin e ishullit/serise, tek i 5 do te mesoni ma shum rreth Jacob-it ...

Castingu i Sezonit 5Mbetet dhe sezoni i 6 per te dal ne janar ( mduket ) te 2010 dhe pastaj seria do mbyllet me nje film final ne kinema per te shpjegu nje her e pergjithmon intrigen e serise ( uffff )

Aktoret qe m'pelqejn ma shum:

Meshkuj: John Lock ( 1-shi ), Ben, Sawyer, Jack, Desmond, Hurley

Femra: Juliette !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Thu Oct 15, 2009 5:08 pm

uuuhyhyhy sa kam pa e pare.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOST <3   Thu Oct 15, 2009 5:10 pm

poo edhe un kaam shum koh pa e par,kam pa vetem sezonin e par pa shkeputje fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOST <3   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LOST <3
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Kinematografia-
Kėrce tek: