Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Tigrat Verdheblu te Elbasanit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 5:48 pm

Ca bejne si legena keto nuk arrijne te fitojne as me apolonine ca plerash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 23
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 5:57 pm

EroldCeka shkruajti:
Ca bejne si legena keto nuk arrijne te fitojne as me apolonine ca plerash
hahah o erold po mos i sha kaq sh!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Endi nė Mon Aug 25, 2008 6:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 6:01 pm

kush tha ishte e shitme ndeshje?

ca jan kto budalliqe , mjafton te thot 1 rob vl ne stadium e kan shit , e degjojn ato qe jan afer ja thojne te tjerve e kshu hapet kot
ca e shitme thoni re
ajo ndeshja par , qenka shit

nejse
forca elbasani
se nisen mir por vl , gjera qe ndodhin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Aug 25, 2008 6:18 pm

fefe_ shkruajti:
kush tha ishte e shitme ndeshje?

ca jan kto budalliqe , mjafton te thot 1 rob vl ne stadium e kan shit , e degjojn ato qe jan afer ja thojne te tjerve e kshu hapet kot
ca e shitme thoni re
ajo ndeshja par , qenka shit

nejse
forca elbasani
se nisen mir por vl , gjera qe ndodhin

une nuk thashe ishte e shitme thashe ca plerash qe nuk arrijne te fitojne as me fierin qe erdhi nga kategoria e 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 23
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Tue Aug 26, 2008 10:31 am

EroldCeka shkruajti:
fefe_ shkruajti:
kush tha ishte e shitme ndeshje?

ca jan kto budalliqe , mjafton te thot 1 rob vl ne stadium e kan shit , e degjojn ato qe jan afer ja thojne te tjerve e kshu hapet kot
ca e shitme thoni re
ajo ndeshja par , qenka shit

nejse
forca elbasani
se nisen mir por vl , gjera qe ndodhin

une nuk thashe ishte e shitme thashe ca plerash qe nuk arrijne te fitojne as me fierin qe erdhi nga kategoria e 2

ouuuuuuuuuuuu mos i shaj e burr ca ke me el. lol! lol! scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Thu Aug 28, 2008 12:24 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
tigri verdheblu ke harru te permendesh nje futbollist tjeter mer,eshte i ri ne moshe 18 vjec eshte dhe pardje firmosi kontraten me elbasanin per 5 vjet.orgest gava quhet,eshte mesfushor i mrekullueshem e njoh qe nga klasa e pare.me plot goje them qe eshte talent
ndryshe nuk te merr njeri,madje ate e kan marre pa i kerku asnje kokerr leku dmth eshte stervit per nje vit dhenuk ka pagu asgje.brenda nje viti ai kaloi nga para te rinjte te te rinjte dhe pastaj direkt me elbasanin.shpresoj qe te luaj te djelen qofte edhe per pak minuta do me verte pak mbeshtetje.fitore elbasanit

Orgest gaven e njoh me mire nga te gjith futbollistet e tjere te Elbasanit.E kam shume shok Gecin,dhe e di qe loz shume mire ne mesfushe.Por Geci nuk ka shume eksperience dhe trajneri jone nuk e aktivizon dot se do pike ne ndeshje dhe jo te provoj lojtaret.Mgjths po te lozi Gava un kam shume besim ke ai lojtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Thu Aug 28, 2008 12:26 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ishte e shitme ndeshja,te pakten kshu ngjova,sa inat me vjen qe se futen ate cunin orgestin.eshte shum i mir

Ndeshja nuk ka qen e shitme.Mos thoni gjera te pa vertetuara se ketu ne forum ka shume anetare qe nuk jane nga Elbasani dhe mendojne keq per ekipin tone.

Forca Elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Thu Aug 28, 2008 12:28 am

Mgjths u zhgenjeva shume nga kjo ndeshje qe nuk fituam por kam shume besim ke ekipi im i zemres qe do te arrije rezultate te larta.

Dua te falenderoj shume fefen si anetarin me te ri te TIGRAVE.Kush e ka ne zemer Elbasanin shume mire mund te bahet shume mire pjese e ultrasve ne stadium.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Thu Sep 25, 2008 7:02 pmTIRONA FANATICS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Sep 26, 2008 11:24 pm

morpheus shkruajti:


TIRONA FANATICS

hahahhahah.Lale e di ku e ke gjet ate logon.Po nuk e dite hape kete link dhe shikoje.

kliko ketu>>> http://crevarese.tifonet.it/index2.htm

hahahhahahahha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Sep 27, 2008 1:27 amATA NA E KANE KOPJU NE!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Sep 28, 2008 4:36 pm

AMON O BURR SE EDHE KY TIGRI JUJ I KOPJUAR ESHT... PASTAJ, MOS U KRAHASONI ME NE... NE JEMI 23 HERE KAMPIONET E SHQIPERISE... SA HERE KENI FITUAR JU ??? 2 HERE ??? HAHAHAHAHAHA Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Sep 28, 2008 8:14 pm

u bera qull sot ne stadium
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Oct 03, 2008 10:17 pm

morpheus shkruajti:
AMON O BURR SE EDHE KY TIGRI JUJ I KOPJUAR ESHT... PASTAJ, MOS U KRAHASONI ME NE... NE JEMI 23 HERE KAMPIONET E SHQIPERISE... SA HERE KENI FITUAR JU ??? 2 HERE ??? HAHAHAHAHAHA Razz


Tigri jone nuk eshte i kopjuar.Ti nqs ke gjet nai skuader tjeter qe ka kete steme qe kemi ne nxirre dhe ta shikojme si e nxorra un stemen tate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Oct 03, 2008 10:18 pm
Kjo parulle eshte nxjerre diten e ndeshjes me Gomeret e Peqinit.Merite per kete ka Fefja se ai e ka shkrujt.Por kam dhe un merite se un dhash idene e mesazhit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Oct 03, 2008 10:20 pm

tigri-verdheblu shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
tigri verdheblu ke harru te permendesh nje futbollist tjeter mer,eshte i ri ne moshe 18 vjec eshte dhe pardje firmosi kontraten me elbasanin per 5 vjet.orgest gava quhet,eshte mesfushor i mrekullueshem e njoh qe nga klasa e pare.me plot goje them qe eshte talent
ndryshe nuk te merr njeri,madje ate e kan marre pa i kerku asnje kokerr leku dmth eshte stervit per nje vit dhenuk ka pagu asgje.brenda nje viti ai kaloi nga para te rinjte te te rinjte dhe pastaj direkt me elbasanin.shpresoj qe te luaj te djelen qofte edhe per pak minuta do me verte pak mbeshtetje.fitore elbasanit

Orgest gaven e njoh me mire nga te gjith futbollistet e tjere te Elbasanit.E kam shume shok Gecin,dhe e di qe loz shume mire ne mesfushe.Por Geci nuk ka shume eksperience dhe trajneri jone nuk e aktivizon dot se do pike ne ndeshje dhe jo te provoj lojtaret.Mgjths po te lozi Gava un kam shume besim ke ai lojtare.


Ky i gjati eshte Orgest Gava

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Oct 04, 2008 5:37 pm


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Oct 04, 2008 5:38 pm

NUK ESHTE I KOPJUAR THE ????
VETEM NGJYRAT I KENI NDRYSHUAR!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 24
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Oct 04, 2008 5:40 pm

ku ka si djemt e detit te durrsi jane lojtare te pa pam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sat Oct 04, 2008 6:44 pm

elbasani ka shpirt luftarak dhe tifozat i ka te papam ktu sidomos ska burr nane te fitoje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Oct 10, 2008 11:52 pm

morpheus shkruajti:


Nuk eshte kjo logoja jone.Kjo eshte logoja jone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 28
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Fri Oct 10, 2008 11:53 pm

he re pra tregoja pak se na flliqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
avatar

Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 26
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Mon Oct 13, 2008 4:47 pmKJO ESHTE LOGOJA JUAJ ??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Wed Nov 05, 2008 10:56 pm

duhet shkrujt 1 gje per tja cuar sportit shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   Sun Nov 23, 2008 3:55 pm

Para Cunat Verdh e blu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Tigrat Verdheblu te Elbasanit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tigrat Verdheblu te Elbasanit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sport-
Kėrce tek: