Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 Rrethi shoqeror

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 12:24 am

A keni forumuar nje rreth tuajin shoqeror apo rrini me ke te dali? Nese keni nje rreth shoqeror a fusni kollaj njerez te tjere ne ate rreth apo thjesht rrini me ata te tjeret por asnjehere nuk i quani pjese e "rrethit"?......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 12:25 am

un e kam trekendsh shoqerin

ato te shkolla , ato te rocku dhe ato te lagjies !
dhe nese i bashkon pikat del trekendesh me verte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 26
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 12:28 am

haha, nese i mer me lagej, ku eshte shkolla, lagjia dhe rroku ashtu del tamam.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 12:29 am

sa per njerez te ri qe futen ne shoqeri , futen pa problem fare
si per shembull shume cuna qe kan ardhe te rocku vetem , 1her 2 her , heren e 3 i kemi marr ne tavolin
apo jo metallica e iron snake ? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 27
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 12:35 am

fefe_ shkruajti:
sa per njerez te ri qe futen ne shoqeri , futen pa problem fare
si per shembull shume cuna qe kan ardhe te rocku vetem , 1her 2 her , heren e 3 i kemi marr ne tavolin
apo jo metallica e iron snake ? Smile

haha te vdes un o zoottttttttt Puthje Puthje

nashi sa per muu, po kam nje rreth shoqeror shuum te ngusht, jan cunat e grupit painkiller dhe fotografja grupit alba, qe rrim gjith diten bashk, si per kafen e mgjesit ashtue dhe per ate te pas msimit, pastaj gjith kohes online ne msn, i kam si motra, vllezer
ndersa per shoqeri te reja, normaleeeeee qe po, smund te kufizohesh vetem me 4-5 veta
sot njofta 3 rob te rinj ne convers, metalar shyqyr zotit te shkolla ime :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Nov 25, 2008 4:51 pm

Kam shoqeri te ndryshme....Se ndodh qe 1 nga 1 rreth se pelqe 1 nga 1 rreth tj po qe un i pelqej dhe shkoj mir...
N'fakt ktu s'rri me as1 se s'du t'perzihem me anglez as qe jam e lejuar kshuqe ne Angli kam vec rrethin shkollor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Dec 02, 2008 7:41 pm

Endi,evi,rej,toni.....I kam motra e vllezer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 24
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Dec 02, 2008 7:43 pm

bituku85 shkruajti:
Endi,evi,rej,toni.....I kam motra e vllezer
edhe un si enea po ne vend tim eshte enea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 25
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Dec 02, 2008 7:47 pm

ah sikur te kisha fuqi qe te shkruja aq shume.........................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 24
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Dec 02, 2008 7:48 pm

po kam formuar nji.dhe jam una dy shoqet e mia te ngushta dhe dy shok nga klasa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Dec 02, 2008 8:15 pm

po zgjerohet dita dites...ii kam shum gjithanej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sat Jan 03, 2009 2:10 pm

rethi im shoqeror eshte me diameter shum te vogel,por duke shumzuar personat qe ndodhen brenda ktij diametri po nji del :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 27
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sat Jan 03, 2009 3:36 pm

Njoh shume por per shume pak persona e LE KOKEN...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sat Jan 03, 2009 3:47 pm

fefe_ shkruajti:
sa per njerez te ri qe futen ne shoqeri , futen pa problem fare
si per shembull shume cuna qe kan ardhe te rocku vetem , 1her 2 her , heren e 3 i kemi marr ne tavolin
apo jo metallica e iron snake ? Smile
nje shembull mjaft i mire e ksaj gjeje jam edhe une.
me heren e 4 ke rrocku.
mundohem ta zgjeroj cdo dite rrethin tim shoqeror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 26
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Jan 13, 2009 1:38 pm

kam rrethin tim te shoqerise prej 6 vetash te cilet jemi shume te ngushte dhe te tjeret qe duan te hyjne duhet te tregojne qe jane besnik dhe shoke te vertete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 25
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Jan 13, 2009 2:02 pm

jemi 4 shoqe:lacuna,hoti,un dhe briseida
p.s por keto kohe shoqeria eshte shtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 29
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Mar 24, 2009 4:35 pm

sme pelqen ky rreth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Tue Mar 24, 2009 4:36 pm

maria gracia shkruajti:
jemi 4 shoqe:lacuna,hoti,un dhe briseida
p.s por keto kohe shoqeria eshte shtuar
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kush ka hy mi????? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Fri Mar 27, 2009 5:21 pm

hot spicy shkruajti:
maria gracia shkruajti:
jemi 4 shoqe:lacuna,hoti,un dhe briseida
p.s por keto kohe shoqeria eshte shtuar
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kush ka hy mi????? Razz


e ka fjalen per veten e vet anisa


rrethi shoqeror nje her shtohet,nje her costant,nje her paksohet keq fare..e kshuuu
rendesi ka qe per aq sa e quaj shoqeri,personat qe jan brenda ktij rrethi i du shumm

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 7:23 pm

sot isha vetem me njeren nga gocat ..mka marr malli per tjetren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 25
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 7:24 pm

jemi po ato 4 qe kemi qene..por tani kem new entry...rezi psh e takojm perdite ne shk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 27
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 7:26 pm

hot spicy shkruajti:
jemi po ato 4 qe kemi qene..por tani kem new entry...rezi psh e takojm perdite ne shk
hahaha edhe kur jemi ne humor..kenaqemi me mhb ..po kur sjemi lere lere Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 22
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 7:46 pm

shoqet dhe shoket me te mire qe kam pas ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
avatar

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 26
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 8:20 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
hot spicy shkruajti:
jemi po ato 4 qe kemi qene..por tani kem new entry...rezi psh e takojm perdite ne shk
hahaha edhe kur jemi ne humor..kenaqemi me mhb ..po kur sjemi lere lere Crying or Very sad Crying or Very sad


kur sjemi plasin ankimet psheretimat uff pufff, haha Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 26
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   Sun Apr 12, 2009 10:15 pm

minus 2 veta sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrethi shoqeror   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rrethi shoqeror
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: