Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi free spirit

Female
 
Leo
 
Monkey
 
Numri i postimeve :
1348
 
Ditelindja :
25/07/1992
 
Mosha :
25
 
Vendndodhja :
ppppppffffff
 
Hobi :
mmmmm ppppfffff
 
Koha e lire :
gjum dhe ha cokollata
 
Piket :
-33
 
Data e regjistrimit :
14/07/2008
 
free spirit
avatar
Rank: Adoleshent energjik
Adoleshent energjik