Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi metallica_death

Male
 
Capricorn
 
Goat
 
Numri i postimeve :
235
 
Ditelindja :
07/01/1992
 
Mosha :
26
 
Vendndodhja :
asgjekundi
 
Hobi :
muzika rock / metal
 
Koha e lire :
tatuazhet dhe piktura
 
Piket :
10
 
Data e regjistrimit :
01/09/2008
 
metallica_death
avatar
Rank: Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv